Şimdi Ara

SIEMENS GSM LÜTFEN OKUYUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kimsenin fikrini değiştirmek gibi bir amacım yok ama sanırım bildiklerimi siz değerli forum üyeleriyle paylaşma isteği duydum
    Konu siemens cx65 cep telefonu ve başarı servisi hakkındadır.
    2004 yılının 12. ayında büyük bir bilgisayar firmasından siemens cx65 cep telefonunu 519,00 YTL ye satın aldım sözkonusu telefonu nişanlıma hediye ettim dolayısıyla onun kullanacağı için da faturayı nişanlım adına aldım.Son birbirini takip eden 3 ay boyunca kargo+servis+kargo+servis... çıkmazında geçiriyorum telefon kendi kendine kapanmaya başladı başarı servisine götürdüm 2 gün sonra internetten cihazın tamiri yapıldığını ve rafta beklediğini yazan bilgi üzerine teli alarak kargoyla şehir dışındaki nişanlıma geri gönderdim daha 1 hafta geçmemişti ki nişanlım telefonun tekrar aynı şekilde kapandığını ve açılmadığını (ki nişanlım bankacıdır ağır çalışma koşullarında değil çekmecedeki telefon) söyleyerek aynı işlemleri 3 kere tekrarladık. Servise garanti koşullarındaki 1 yıl içersinde 2 kere aynı arızanın tekrarlanması durumunda (ki benim telefon 4 kez servise gitti aynı arızadan)cihazın değiştirilmesi gerektiği yazıyor buna istinaden cihazın değiştirilmesini talep ettim fakat cihazın tamir edildiğini ve değişime gerek kalmadığını söylediler bunun üzerine cihazı alıp (biraz sinirli bir şekilde ) arabaya bindim telefonu açım bi bakım dedim servisten çıkalı 2 dk olmuş telefon açılmıyordu kanımca dokunulmadan aynen teslim edldi.Kaymakamlığı arayıp tüketici koruma kanunu çerçevesinde tüketici hakem heyetine başvuracağım.......
    saygılar..

• Böyle bi olay kuzenimin başına geldi Siemens s55 telefonu aylarca kvk da kalmasına rağmen telefon onarılmadan iade edildi.Eniştem tüketici koruma derneğine durumu belirtti şikayetimiz şu anda mahkeme aşamasında
  • st60 var bende de bazen galiba pilden tasarruf için otomatik kapanıyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.