Şimdi Ara

siemens cx70,cx65,s60,cx75, telefonlarda msn e girin ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
7.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Symbian desteklemeyen java telefonlarda (cx65,cx75,cx60,s60,w800 v.b) msn i nasıl açabiliriz şeklinde forumda birsürü soru geliyor.O yüzden buraya msn için java ile yaılmış tüm programları upload ettim.

http://rapidshare.de/files/11434871/t...ramlari.rar.html

rarşifre:www.paylasimboard.com

rar halinde paket yapıtım.paketin içinde olan programlar bunlar: ceptemsn,eMSN,MSN Mobile,QuickIM,UltraIM,X-Messenger

Hangi telefonlarda hangi programların çalışıcağını bilmediğim için deneme yanılma yöntemiyle bulmak artık size kalmış

Programı yükledikten sonra sıra ayarlara geliyor.
    öncelikle telefonunuza kullandığınız operatörün gprs ayarlarını yüklemeniz gerekmekte.

Turkcell hatlar için bağlantı ayarlarına girip Turkcell Wap-GPRS i seçiyoruz.Sony ericssonlar'da bağlantı ayarına girip bağlantı,data iletişimi,data hesapları, turkcell wap-gprs,düzenle,apn adresi ne internet yazıyoruz.
    Siemens telefonlarda ise sonra gprs ayarları:APN:internet Kullanıcı:boş Parola:boş bırakıyoruz
    Sonra telefonunuz için uygun olan msn programını çalışırıp mail adresini ve şifrenizi yazıyorsunuz ve bağlanıyorsunuz.

Avea da ise aynı şekilde Avea Wap-Gprs ayarlarını yüklüyoruz.Sony ericsson'larda bağlantı ayarlarına girip bağlantı,data iletişimi,data hesapları, turkcell wap-gprs,düzenle,apn adresine internet yazıyoruz.
    Siemens telefonlarda ise sonra gprs ayarları:APN:internet Kullanıcı:boş Parola: boş bırakıyoruz
    Sonra telefonunuz için uygun olan msn programını çalışırıp mail adresini ve şifrenizi yazıyorsunuz ve bağlanıyorsunuz.

Umarım yeterince açık bir şekilde anlatabilmişimdir.Kendi denediğim telefonda sorun bir şekilde bağlantı kurabildim.Ancak siemens telefonlarda denemedim.Yinede bir Sonununuz olursa buraya yazabilirsiniz...

• guzel paylaşım sagol
  • Dostum Siemens cx70 marka telefonum için programı çalıştıramadım.AVEA dan bana gelen GPRS ayarları mesajıyla senin söylediklerin çakışıyor.Hangisini yapmalıyım yardımcı olursan sevinirim...AYrıca paylaşımın için teşekkürler...
  • arkadaşlar ne olur bana yardım edin telefonum siemens cx 70 msn yükledim (mig33) ama açarken hata weriyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  • bu siemen c65 lerde oluyormu bu ???
  • oluyo ben mig 33 u kullanıyom
  • bir de turkcell messenger diye birşey var deneyen kullanan var mı?
  • mig 33 programını kesinlikle tavsiye derim ücretsiz oluşu kullanım kolaylığı tcp üzerinden bağlandığı için bağlanırken 1-2 kb veri aktarması we uzun süre kullanımlarda 30-40 arası veri aktarımı yapması gibi özellikler
  • emeğine sağlık teşekkürler
  • arkadaşlar 2005 yılından beri kullandığım cx 70 telefonumdan oldukça memnunum aurıca kullanılmaz hale gelinceye kadar da değiştirmeyi düşünmüyorum.
    gelelim asıl meseleye 2005 yılından bu yana çektiğim fotolar ziyan olmasın diye bugün siemensin DCA-510 adlı usb data kablosuna 15 ytl verdim.cd sini yükledim telefon usb den şarj durumuna geçti yani usb yi tanıyor ancak bir türlü telefondaki dosyalara ulaşamadım.
    bilenler varsa lütfen yardımcı olsunlar .şimdiden teşekkür ederim.
  • Paylasım için saol
  • Teşekkürler bu telefonla bunu yapabiliyosak çok iyiymiş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.