Şimdi Ara

Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.205
Cevap
401
Favori
494.646
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakim bey

Esenler mert mobilya hakkında bilgisi olan var mı?

İnternette tesadüf eseri gördüm fiyatları çok ucuz ama kalitesiz olma ihtimali yüksek olduğu için ön yargılı bakıyorum.

Özellikle şu sorum burada satış yapan imalatçı arkadaşa ; kaç dansite süngerden aşağısı kalitesiz oluyor ve bunu nasıl anlarız ? 32 dansite diyor satıcı bu iyi midir ve gerçekten 32 olup olmadığını nereden bileceğiz ?

Ayrıca herkes ürününün gürgen olduğunu iddia ediyor bunu nasıl anlarız ?

Teşekkür ederim.

Mobilya işi çok ayrıntılı bir iş malesefki koltukların kaliteli olup olmadıklarını anlamanız çok zor. Koltuk imalatında bir sürü hile var. Öncelikle fiyatından anlayabilirsiniz. 32 danste veya 36 danste sünger kullanılan 3.3.1.1. olarak satılan mekanizmasız tay tüyü kumaşlı bir takımı imalatçısından en az 3.500 TL ye mağazadan da en az 4.000.-TL ye almanız lazım. Bu fiyatın altında ürün ürün alıyorsanız aldığınız koltuklar tüyleri yolunmuş kaz gibi içindeki ve dışındaki tüm malzemelerin maliyeti düşürülmüş kalite zayıflatılmıştır. He iskeleti gürgen olan, her süngeri 32-36 danste olan, her kumaşı silinebilir leke tutmaz denilen malzeme maalesef kaliteli olmuyor. Size bir kaç imalat fiyatı vereyim ona göre pay biçin. Tekli koltuğun iskeleti İnegöl’de İstanbul’da 65-85 TL arası satılıyor, Ankara da 150-250 TL arası satılıyor. Nubuk kumaşın metresini onlar 9 TL ye alıyor biz 32 TL ye alıyoruz. Tay tüyünün metresini ucuz yapanlar 7 TL ye alıyor biz 15 TL ye alıyoruz. Sünger konusun da süngerin maliyetini azaltmak için yay kullanıp yayın üzerine 6 cm kalınlığın da markası daha kötü olan bir ucuz ama 32 danste olan bir sünger kullanıyorlar. Oturum alanına 32 danste kullanıp sırt yaslanma kısmına 22 danste kuşanıyorlar. Oturum alanına normalde 14 cm kalınlığında sünger koymak gerekirken kanepenin iskeletinin ahşap kısmını yükseltip 10-12 cm kalınlığında sünger kullanıyorlar. Koltuğun kullarına 3-5 cm kalınlığında sünger kullanmak gerekirken mukavva karton ile çevirip üzerine 1 cm kalınlığında sünger kullanıyorlar. Koltuğun oturum süngerinin altına elastik kolon var kolonun 100 metresi 30 TL ye satılan da var 60 TL ye satılan da var biz 60 TL lik kolon kullanıyoruz. Ben bu bileğileri verirken hiçbir firmayı kötülemiyorum tabiki aldığı paranın hakkını veren bir çok firma var. Sözün özü ucuz mobilya aldım diye sevinmeyin nasıl ki 1000 TL lik Cumhuriyet altınını 700 TL ye piyasa da bulamazsınız kaliteli bir koltuk takımını da belirli bir imalat fiyatının altına alamazsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://www.dogtas.com/carlino-salon-takimi 2 adet 3lü yaptırmak istiyoruz ankara içi nekadar olur
  • İyi günler. Aşağıdaki takımı yaptırmak istesek, bize daha uyguna mal olur mu acaba? Fotoğrafı mağazadan çektim. Satıcı ürünün tay tüyü olduğunu söyledi. Fiyatı 2900 lira.

Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması
  • quote:

Orijinalden alıntı: yed66

https://m.vivense.com/massive-mutfak-masa-seti-beyaz-modeli.html bu ürüne masa ve sandalye ayrı ayrı fiyat alabilirmiyim. Sandalyeler kumas olacak Yozgat teslimat@formydemons

Merhaba 4 adet sandalyeyi 750 TL ye masayı da 650 TL ye yapabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sera66

https://www.dogtas.com/carlino-salon-takimi 2 adet 3lü yaptırmak istiyoruz ankara içi nekadar olur

Merhaba linkteki 3 lü koltuğu Ankara içi tay tüyü ve sınıfındaki kumaşla ile 3+3 olarak 3.200.-TL ye yapabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekin_can

İyi günler. Aşağıdaki takımı yaptırmak istesek, bize daha uyguna mal olur mu acaba? Fotoğrafı mağazadan çektim. Satıcı ürünün tay tüyü olduğunu söyledi. Fiyatı 2900 lira.

Merhaba yukarda ucuza nasıl koltuk takımı yapılır anlattım oradan edindiğiniz bileğilere ek olarak mağazalar imalatçılardan 3.3.1.1. olarak bir takımı 1.750.-TL ye yaptırıyorlar ve size verilen fiyatlara satıyorlar. Bizim üretim standartlarımıza aykırı olduğu için bu tarz bir üretim yapmıyoruz.

• formydemons kullanıcısına yanıt
    İnegöl'de hakkını veren, kaliteli mal üreten mobilyacı var mı önerebileceğiniz? Verilen paradan ziyade fiyat/performans/kalite endeksi önemli...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntquartex -- 19 Ekim 2017; 19:50:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ntquartex

İnegöl'de hakkını veren, kaliteli mal üreten mobilyacı var mı önerebileceğiniz? Verilen paradan ziyade fiyat/performans/kalite endeksi önemli...

Malesef İnegöl de hiç tanıdığımız mobilyacı yok.

• Merhabahttp://ergul.com.tr/?p=product&id=196 linkteki ürünü yapabilir misiniz fiyatı ne kadar olur şimdiden teşekkür ederim

• Bu arada ürün 3+3+1+1 şeklinde olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: kOzcat

Merhabahttp://ergul.com.tr/?p=product&id=196 linkteki ürünü yapabilir misiniz fiyatı ne kadar olur şimdiden teşekkür ederim

Merhaba linkteki ürünü tamamında 1 sınıf malzeme kullanılacak ve nubuk kumaşlı olacak şekil de 3.3.1.1.(Yataklı) olarak 5.800.-TL ye yapabiliriz. 5.800-150(DH indirimi)=5.650.-TL Net fiyatı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: kOzcat

Bu arada ürün 3+3+1+1 şeklinde olacak

Yataksız olursa da toplam fiyattan 400.-TL düşebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: aksoft

Yükseklik ayarlı bir çalışma masası yaptıracağım konu ile ilgisi ya da bilgisi olan özelden Mesaj atsın lütfen

güncel
  • Resimlerdeki gibi 2 adet 3lu yatak olabilen ve 2 adet berjer...ne kadara mal olur...ve nenkadar surer...nakliye kirsehir

• quote:

Orijinalden alıntı: msngn

Resimlerdeki gibi 2 adet 3lu yatak olabilen ve 2 adet berjer...ne kadara mal olur...ve nenkadar surer...nakliye kirsehir

Merhaba resimdeki gibi bir takımı tay tüyü veya sınıfındaki bir kumaşı kullanarak 3.850.-TL ye yapabiliriz.Sırt minderlerindeki enine dikişler olmazsa fiyat 100 TL daha düşer. Ekstra 150.-TL de Dh indirimini düşebilirsiniz.

• Kanepenin acilma mekanizması nasil, kullandiginiz sunger yogunlugu kac dns ve altinda sandik var mi? Ve uretim suresi nedir? Teşekkürler@@formydemons

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Password06 -- 23 Ekim 2017; 13:22:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: msngn

Kanepenin acilma mekanizması nasil, kullandiginiz sunger yogunlugu kac dns ve altinda sandik var mi? Ve uretim suresi nedir? Teşekkürler@@formydemons

Merhaba kanepeyi zerowall olarak adlandırdığımız duvara sıfır haliyle yatak olabilen mekanizmayı kullanarak sandıklı ve çift kişilik yatak olacak şekil de imalatını yapıyoruz. 36 danste İşbir ve Safaş marka sünger kullanıyoruz. Bu takım için teslimat süremiz yaklaşık 15-25 gün arasıdır. Özel tasarım imalat yaptığımız için de koltuk takımının istediğiniz yerinde değişiklik yapabiliriz.

• Yanlış anlaşılma olmasın ama başlık tamamen arkadaşın satış başlığına dönüşmüş.

Başka yerlerden alınan fiyatlar, kampanyalar, öneriler vs de yazılıp çizilse daha güzel olur.

• hakim bey kullanıcısına yanıt
    Burası bütün mobilya fırsatlarına açık bir konu fırsat denk gelenler tabiki yazıyorlar ve yazacaklardırda ben buradan sadece fiyat vermiyorum çeşitli firmalardan mobilya alan arkadaşlarımıza da mobilya seçiminde model ve kalite özelliklerinde yardımcı oluyorum. Konuya değer ve fayda katacak her türlü bilgi,resim ve fırsatı bekliyoruz.

Sizin için sakıncası varsa arkadaşlar fiyat sormasınlar. Ne dersiniz?

• formydemons kullanıcısına yanıt
    Ben sakıncası var demedim sizin paylaşımlarınızdan memnunum zaten mobilya konusunda ben de size uğramayı düşünüyorum da sorun başka paylaşım olmaması. Sanki sizin başlığınız gibi gidiyor.

• 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.