Şimdi Ara

Sıcak hava polo 2010 ilk marşlarda çalışmıyor [ÇÖZÜLDÜ! - EVAP VALFİ DEĞİŞTİRDİM] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
3
Favori
14.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sıcak hava polo 2010 ilk marşlarda çalışmıyor [ÇÖZÜLDÜ! - EVAP VALFİ DEĞİŞTİRDİM]
  • EVAP valfini değiştirdikten sonra benim sorunum çözüldü. Her sıcaklıkta marş alıyor tekte kalem gibi. :)
    300 küsür TL ye değiştirdim. Orjinal parçaydı
  • arkadaşlar aracımın sorununun kesin çözümünü bu yaz Allah'ın izniyle buldum.KARBON KANİSTER DEPO HAVALANDIRMA VALFİ (evap havalandırma valfi) arızasıymış.Şu an bir sorun kalmadı.herkese teşekkürler
  • 1yusufdogan 1 kullanıcısına yanıt
    Hocam aracınızın sıcakta kalınca tek marşta çalışmama sorunu kalıcı olarak çözüme kavuştu mu? Benimde aracım da aynı sıkıntı her yaz başlıyor havalar serin olana kadar geçen hafta karbon kanister valfini değiştirdim ancak hala sıcakta ilk marşta çalışmıyor.
  • bende de aynı sorun var, 2009 polo . temmuz 2009da almıştım 1 sonraki yaz sorun çıktı. ama ne servis ne de özel servisler EVAP harici her yere baktılar sorunu bulamadılar.
    ilk fırsatta değiştireceğim..
  • 11 senelik LANET problemden, 175 TL.lik EVAP Valfi değişikliği ile kurtuldum...

Ben 2009 Temmuzda Sıfır 2009 polo trendline almıştım.
    2010.da bu sorunu yaşadım, bir kaç sene idare ettim tabi YETKİLİ ORJ. SERVİS (Eskişehir) bir sorun göremedi.

internette araştırdım, yabancı forumlar vs. ama çok fazla net bir bulgu yoktu, fakat 2018-2019-2020 yıllarında bu problem epey gündeme gelmiş, ve çözümü bulunmuş.

benim anlamadığım, ORJ YETKİLİ SERVİS nasıl yorum yapamaz, bu kadar sık gelen bir problemi neden göz ardı eder, demek ki yetkili servis bile olsa, ihbar aldığı sorunları kayıt altına alıp sınıflandırıp yönetime sunmuyor.. Biz de forumlarda, küçük Sanayide problem çözüyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.