Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (12454. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.285
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Sorunsuz teslimat sağlanır, USD olarak ödeyin.
  • EVGA SuperNOVA G2 Gold Fully Modular Power Supply 550W EVGA ECO Mode, 7 Year Warranty
    90.66€ Dip Fiyat
    https://www.amazon.de/EVGA-SuperNOVA-Vollständig-Modular-Netzteil/dp/B0141B21JG

Kaliteli ürün arayana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 5 Eylül 2017; 15:59:3 >
  • Nzxt Hue+ kullanan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Şubeye ya da bulunduğunuz ile özel bir durum olabilir. Firmaların öyle kafasına göre erken paydos ettiğini falan ilk defa duyuyorum.

Amazonlada konuştum sikayetvarada yazdım aras kargo chattende durumu bildirdim ilk defa duydum böyle birşey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ebediay kullanıcısına yanıt
    Şimdi denedim ikisi birden oldu
  • SanDisk Extreme PRO 128 GB USB 3.1, 420 / 380 MB/s

https://www.amazon.es/Memoria-SanDisk-Extreme-velocidades-lectura/dp/B01MU8TZRV/

Ah ah o kargo vergi öyle olmayacaktı efsane aletti.
  • Ramses87 R kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler üstat güle güle giy sen de . 45 numara aldım normalde önceden 44.5 skechers giymiştim tam oturuyordu ayağıma bu umarım büyük gelmez.
  • Arkadaşlar bazı ürünlerde liste halindeyken "Eligible for shipping to Turkey" yazıyor ama ürünün sayfasına girdiğimde "This item does not ship to Ankara, Turkey. Please check other sellers who may ship internationally." yazısı çıkıyor. Bu ne yaman çelişki anlamadım :)
  • keles71 kullanıcısına yanıt
    Maalesef kötü bir çelişki yapacak ta bir şey yok, Amazon.de ise deneyin gene son ekrana gitmeyi.
  • Bir kaç ün önce 55 euroya aldığım dün kargolanan ürün 45 euroya düşmüş aradaki farkı alma şansımız var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tall Man

Bir kaç ün önce 55 euroya aldığım dün kargolanan ürün 45 euroya düşmüş aradaki farkı alma şansımız var mı ?

Hayır imkanı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartok

Şimdi denedim ikisi birden oldu

ikisi birden benim olmadı sadece bir kampanyaya katılabildim
  • Kargo seçme sayfasında tahmini teslim tarihlerini yazmışlar 9-15 eylül falan diye. O tarihler arasında geliyor mu yoksa daha gecikir mi? Ona göre teslim adresini değiştireceğim.
  • Merhaba iyi forumlar,
    Bu ürünü almak istiyorum, Amazon'dan ilk alışverişim olacak. Son ekrana kadar Türkiyeye gönderilemiyor yazıyor ama son ekranda geliyor görünüyor. Ayrıca herhangi bir vergi vs. ek ücret görünmüyor. Yardımcı olabilir misiniz?

HyperX Cloud II Gaming Headset için (PC/PS4/Mac/Mobile – sertifikalı ve incelenmiş)https://www.amazon.de/gp/product/B01N5APEHN/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

Not:İlk sayfanın tamamını okudum ama buna örnek bir şey bulamadım ya da benim gözümden kaçtı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rustick -- 5 Eylül 2017; 20:55:4 >

• Ben anlamadım
    arkadasıma 120 € luk klavye alacağız gumruk masrafı 54 € cıkıyor
    Bilgisi olan var mıdır acaba
  • Mad_Wolf kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz ürünün linkini de eklerseniz daha iyi olur...
  • HellRazor H kullanıcısına yanıt
    Türkiye Amazon (eğer açılırsa) %90 ihtimalle TR fiyatlarına çok yakın satacaktır hocam. .com ve .de günlerini mumla arayabiliriz yani ne yazık ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: DENIZCISERKAN

Bahsettiğiniz ürünün linkini de eklerseniz daha iyi olur...

https://www.amazon.de/Corsair-CH-9101010-ergonomischen-Handballenauflage-QWERTZ-Layout/dp/B01FGRH0RC/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1504633934&sr=8-1&keywords=k70

haklısınız koydum

• 2 hafta önce aldığım bir ürün bugün öğlen bana teslim edildi, aras kargo sitesinde güncellemiş fakat pts'den baktığımda hala yolda gözüktüğünü gördüm. Dolayısıyla Amazon'da yolda gösteriyor. Merak ediyorum güncellenmeme sebebi nedir acaba?
    Daha önce UPS ile aldığım üründe anında güncellenmişti
  • -Black Dark- kullanıcısına yanıt
    E o zaman ne anlamı var ki? Artık .com'dan da alamayacaksak Amazon Türkiye'ye gelmesin hocam.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.