Şimdi Ara

Sıcağı Sıcağına: Last of Us (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
2.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • La bir çıkmadı oyun, okumuyorum haber maber !! :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • ilk defa konsollarda bi oyunu bu kadar istedim pc ye videolar falan izledik hep ben icimden boyle boyle diyolar tirt cikar dedim ama oyun saglammis hakikaten bi bu oyunda oldu bu kadar kiskandigim bide red dead redemption da o oyunda aklim kaldi arkadas onun disinda PC FOREVER......
  • Allahim hrika bi oyun yok boyle bisey yaa bu oyun ps3 aldirir arkdas
  • arkadaşlar allah aşkına şu oyuna bi bakın yaa o tahtayı kavrayıp çatıdan çatıya uzatması bile başka bu nasıl bi oyundur yaa bu naughty dog yapıo be kardeşim god of warım var o yüzden bu oyunun demosuna erken ulaşabilicem sabırsızlanıyorum denemek için :))))))

• Gerçekten kız ile adamın arasındaki etkileşim taktire şayan. :)

• Sayın yöneticiler bu player sorunlu bir atdır video yarısında hata veriyor video bulnamıyor diye ileride alamıyoruz sorun nedir bir çözüm bulun lütfen

• Ersin ve Talha abi,Gökhan abinin videosunu izlersiniz elienin zombilere taş şişe falan attığını göreceksiniz.Saygılar :)

• inceleme için teşekkürler. oyunun zevki kaçmasın diye izlemeyenlerdenim bende.
  • Sıcağı sıcağına çok güzel olmuş.Bir noktaya değinmek istiyorum,Gökhanın uzun oynayış videosunu izlerseniz Ellie karakterinin mücadeleye dahil olduğunu, 1:02 de şişe fırlattığını görürsünüz,birde ok bulduğunuzda onu kulanmak istiyor fakat Joel ona izin vermiyor.Sanırım ileriki bölümlerde eli daha aktif olacak.

• Olay budur ensonki videoda acaba demiştim onlar gitti kesinlikle bu neslin eniyi 3 oyunundan birisi olacak izlerken tüylerim diken diken oldu her oyun beni hecanlardirmazdi inşallah multide güzel olur bi oyundan daha ne beklenir ki yeni nesil grafikleri var hemen hemen .

• Adamlar oyunu öyle mükemmel şekilde optimize ediyorlar ki, yakında nerdeyse antika sınıfına girecek olan konsollarda bile ne güzel görüntü veriyor arkadaş ya. Bu oyunu PC'ye uyarlasalar konsoldaki parçaların PC muadilleri ile oyun açılmaz bile. Bundan kıyasla, PS4'te kulanılacak 7850-7870 bozması GPU, eminim ki PC'deki 7970'ten çok bile daha verimli çalışacaktır.

Oyun çok iyi olmuş bu arada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 20 Mayıs 2013; 8:48:33 >
  • oynatıcıyı lütfen düzeltin video 1. saniyesinde takılıyor fakat youtubede full hd videolar anında doluyorken burda 1 saniye izledikten sonra takılıyor lütfen oynatıcınızı değiştirin eskisinden daha da kötü!!!!
  • ps3'üm yok ama ben bile sabırsızlıkla bu oyunu bekliyorum arkadaş :D

• quote:

Orijinalden alıntı: dokuzcanlicanavar

ps3'üm yok ama ben bile sabırsızlıkla bu oyunu bekliyorum arkadaş :D

Nasıl bir etki yaratmışsa oyun SONY Türkiye bu Last of Us sevdalısı adama Konsol vermeli !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 19 Mayıs 2013; 3:17:26 >
  • İşin yoksa bekle 14 haziranı.. off offf
  • Millet hazirani bekleyemiyor ben 2014 subat gelsinki tezkereyi alayim diyorum :D :D
    Atarsa 253
  • oyunun pc ye ya da baska bir konsola gelmesini bekleyenler bosuna umitlenmesin. her exclusive oyunda boyle umitlenmeler oluyor da sony neden konsolunu exclusive oyunlarla sattirmak varken oyunu pc ye cikarsin kimse de ps3 almaz herkes pc falan alirdi kendin ocagina incir agaci dikmekten farki yok.

• biz demo yu ne zaman indiricez ps3 de bulamadım
  • Bu oyun için özel sürüm beklenir gelirse tabi.
  • Saçma

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.