Şimdi Ara

Sıcağı Sıcağına - Destiny Beta (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • BETA'yı indirip açsam mı açmasam mı kararsız kalmıştım. Videoyu güzel olmuş oynamış kadar oldum. Tam sürüm cıkınca alırım artık
  • 60 DK sıkılmadan izledim 3-4 saat izlerim her hal de devam etseydi :D mmofps sevmem ama destiny çok güzel görünüyor :) sırf destiny için konsol alınır atmosfer filmleri aratmıyor :) 10 üzerinden 8.5 hake den bir oyun olmuş bana göre 9 puan alan çoğu oyun puanın hakketmiyor 10 puanlık oyunda çıkmamıştır bana göre :D 9 puanlık oyunlar 7 ve 8 puanlık oyunlar benim gözümde :) neyse yemişim kendi puanımı gözümü :D seversen oyna işte :D
  • Bu oyunu gördükten sonra konsol almaya karar verdim.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Muazzam bir oyun olmuş yahu ... Kendim oynadım, farklı yerlerde seyrettim , üstüne birde hiç ama hiç sıkılmadan sizin izlenimlerinizi izledim ...

Oyunda saçma bir çekicilik var. Hiç sıkmıyor. 7-8 saat yerimizden kıpırdamadan girdiğimiz seanslar oldu.

Oyun dünyasının uzun zamandır böyle bir yapıma ihtiyacı vardı.

Myth, Halo, Desert Storm gibi zamanına yön ve şekil vermiş seri ve evrenlere imza atmış bir yapımcıdan da bu beklenirdi.

• muhteşem bir oyuna benziyor ama üzülerek söylüyorum ki konsolum yok :(((

• Müziklerin yapımında PAUL MCCARTNEY de çalışmış baya başarılı

• abi su video seslerini tavan yapın kulaklık pek iyi degil çok kısık geliyor. daha yüksek ses ile kaydedin lütfen

• Titanfall dan sonra ki bu sene çıkan en iyi multi fps geliyor. PS4 alınca mutlaka alacağım bir oyun.
  • 500 milyon dolaramı yapılmış bilmem ama ağır emek verdikleri belli. Konsol alma sebebi.
  • Oyun beni çok etkiledi mutlaka oynanması gerektiğini düşünüyorum.Yeni nesilde oynamak gerek tabi :)

• oyun beni heyecanlandırmıyor..
  • dünyadaki bölümün 2011 yapımı rage oyununa ciddi anlamda benzediğini düşünüyorum, görseli rage den kötü, o tower daki mekan-manzara vb çok yapay olmuş sırıtıyor. pvp si güzel görünüyor hakkını yememek lazım önemli olanda o.
  • oyunu almayı hiç düşünmüyordum hatta harcadıkları parayıda çıkartamazlar diyordum ama türkçe olarak olayları dinliyerek oynanışını görmek düşüncelerimi tam tersine çevir evet harika bir oyun alıcam ve büyük rekorlar kırıcak ps4 satışlarınında katlıyacak bir oyun olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

oyunu almayı hiç düşünmüyordum hatta harcadıkları parayıda çıkartamazlar diyordum ama türkçe olarak olayları dinliyerek oynanışını görmek düşüncelerimi tam tersine çevir evet harika bir oyun alıcam ve büyük rekorlar kırıcak ps4 satışlarınında katlıyacak bir oyun olmuş

bu oyun Xbox One da da 1080p olacak ve de X360&PS3 e de gelen bi oyun PS4 e nasil satis ustune satis yaptiricak anlamadim.
  • Grafikler cok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paranı kokusu bazılarını sarhoş etmiş anlaşılan konusu 90 sonların bilim kurgu filmlerinden Traveler i izlerkenki oturma sırasında oluşan boşluğu ve karakterin başının üstüne konan uzay gemisi başka bir oyunda olsa o oyunun vay haline Çevrede benim gördüğüm farklı renkteki benzer mekanlar teknlojide nasıl ilerlenmişse heryerde aynı konteynır kasası ve aynı model komyonet okadar eleştirilen remember me nin tasarımları bu oyundakinden güzeldi Vandalların oyunda kendilerini kopyalama özelliği var galiba öldür öldür bitmedi Ay haritasındaki mekan benzeri yerde borderlands 2 de çok savaştım

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.