Şimdi Ara

SICACIK YAZ GECESİNDE BUZ GİBİ OVERCLOCK (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Baya eğlenceli bir çalışma olmuş gercektende..25sn için biraz daha uykusuz kalıp kasmanız gerekecek gibi
  • O/c a SİNBO ile başlanmalıydı bence..Karpuz,kavun gibi materyallerin ısı verilmemiş hem
  • ---bülent abi jeton geç düştü kusura bakma

---ali tamam dostun senin sistemin 1. ünitesini c.tesi test edelim hiç fark etmez herşey oc için
    ( bu arada benim sistem de orta malı oldu ama neyse )

---oxijen katkılarından ve dost ça desteğinden dolayı teşekkürler (3700 katkın oluyor )

---braocx teşekkürler hocam

---pega gerçekten çok eğlenceli oldu gerçekten inanılmaz güzel bir gece idi 25 saniye için ayrıca kasacaz kimsenin şüphesi olmasın

bu gece tansel abi de bech asılacaktı ama bizi geçmek için ama ses var görünntü yok daha

---

• Tebrik ederim, orda olmak isterdim
  • quote:

bu gece tansel abi de bech asılacaktı ama bizi geçmek için ama ses var görünntü yok daha

simdilk bu size yeter bunu gecın bakalım yenısını koyayım ss nın
     SICACIK YAZ GECESİNDE BUZ GİBİ OVERCLOCK
  • tansel abi bişe demiyorum sadece msn den yolladığım ss sana yeter herhalde sana demiştim benle uğraşma diye
    merak eden tansele sorsun ne oldu diye o size anlatır
  • Extreme overclock ile ugraşanların çoğalması gercekten sevindirici , kasın bakalım nereye kadar gidecek 3200mhz'in üstüne cıkmadan 25sn zor malesef Ama işin içinde arbiter ve soğutmaıs varsa 25 değil 24sn bile kolay...
  • quote:

Ama işin içinde arbiter ve soğutmaıs varsa 25 değil 24sn bile kolay...

• bakalım brandy inşallah 25-24 saniyeleri görecez
    ali saolsun her konuda yardımcı oluyor bizlere
    bu hafta bir bulluşma daha gerçeklestiricez eğer istediğimiz gibi olurda tüm malzemeler elimizde olursa 2001 ve pi de
    rekor için çabalayacaz inşallah olur bu arada sizlere yeni resimler koyayım o geceden kalma
    aykut abinin açlık krizlerinden bir kaç estantane olsun

• yaw kusura bakmayın resim çok büyük olmuş şimdi düzelttim editlemek istedim ama olmadı

• ya tr deki oc piasası sanırım canlanıyor waterboxlar seri üretime geçiyor... birkat özel istek ile yapılıyor..herkesin elinde bi blok nasıl souturum dior..ohh misss..işte bu yaa bizde varız bu dünyada...Aradkaşalar tebrik ederim giriş gelişme snuç içeren mükemmel bi bench gecesi aktarımı...
  • engin teşekkürler daha güzelleri yaşanacak inşallah
  • iyi walla bir yandan yemek bir yandan da o.c daha ne olsun...
  • Ben o.c den çok manken gibi boz vermenizi gördüm. Hiç bi resimdende eksik değilsiniz ha Neyse valla siz işi gırgıra vermişiniz gibi geldi ama neyse
  • quote:

Orjinalden alıntı: CLUbeer

Ben o.c den çok manken gibi boz vermenizi gördüm. Hiç bi resimdende eksik değilsiniz ha Neyse valla siz işi gırgıra vermişiniz gibi geldi ama neyse

valla orda gırgır makara kukara kakara kikiri ne ararsan vardı herkese tavsiye ederim iyi anlaştığınız birileri ile bir gecenizi ayırın o.c. işine ama bir yerden sonra olay o.c. yi aşıp makaraya sarıyor işte ozaman süper oluyor
    hele biri ayaklarımı dikecem iki dakka deyipte 2,5 saat iki büyük rakı sek devirmiş gibi sızarsa işin en güzel anları oluyor

• işte bir zamanlar overclock bölümü böyleydi
  • aykutx kullanıcısına yanıt
    vay aykut nerden buldun bunu ya
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.