Şimdi Ara

SICACIK YAZ GECESİNDE BUZ GİBİ OVERCLOCK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla bana rem demeyin yaw içim yandı gariplere tüm gece boyunca acımasız aykut abi remler 3,9+0,2 verdi
    içim acıdı remlere neyseki bişe olmadan atlattılar geceyi
  • cok super bır calısma olmus tebrikler
  • redlinelara yepışmış beyaz şeylerde ne?parça hs falamı?
  • aynen öle hs kardeş belki bir faydası dokunur dedim suğuması için fazlalıktı taktım bende
  • o nacızane sıstemınızle bıde 3dmark 2001 beklıyoruz aykut ve ahmet bey
  • ataruz,

taktigin hs'lerin acaba bi faydasi olur mu ?? hs üzeri hs
  • tebrikler çok güzel bir çalışma olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: tansel

o nacızane sıstemınızle bıde 3dmark 2001 beklıyoruz aykut ve ahmet bey

tansel bey hiç meraklanmayın onlar da gelecek
    ve yine altta kalacaksınız

(abi sen kimle yarışıyorsun beee)

bu arada soulfly valla hs lerin bir yararı varmı yokmu pek bişe belli olmuyor ama
    mantık olarak düşünürsen remlerin chipindeki ısıyı hs kendine çekiyor ve hs ısınıyor
    bude hs deki ısıyı kendine alıyor olması lazım gerçi onun lacağı ısıdan ne olur ya
    neyse asıl takma sebebim öle ortada kaldılar kullanıcak başka bir yer olmadığı için bende
    remlerin üstüne taktım yani özel bir esprisi yok

• bence ramlerin üzerindeki orjinal hs leri çıkarıp kendiniz bişiler takmanız bende işe yerıyordu, orjinal hs lerde kalın bir iletme tabakası garip bir madde ısının tamamının yukarı verilmesini engelliyor çok daha fazla ısı alışverişi olsun diyorsanız dediğimi bi deneyin
  • tebrikler. 3dmarkları bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dartagnan -- 1 Ağustos 2005, 19:12:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: arbiter

bence ramlerin üzerindeki orjinal hs leri çıkarıp kendiniz bişiler takmanız bende işe yerıyordu, orjinal hs lerde kalın bir iletme tabakası garip bir madde ısının tamamının yukarı verilmesini engelliyor çok daha fazla ısı alışverişi olsun diyorsanız dediğimi bi deneyin

Slm
    Cooler master ın bakır ramsınklerı var her chıp ıcın ayrı ayrı takılıyor, kullanmanızı tavsıye ederım.

Ramsink

• valla dediğinizde haklısınız lakin bu tür malzemer satılırken üstündeki headsink çıkınca hem satışı zor oluyor hem garanti olayında
    porblem çıkartıyorlar o yüzden hs leri sökmek bana pek mantıklı gelmiyor

2001 ve diğer becnhler gelecek
    fakat önce benim wb yi gaz soğutmaya çevirelim ozaman daha iyi olacak ve aynı zamanda ekran kartı içinde aykut abinin wb sini kullanacaz inanıyorum ki tek ekran kartına takılan wb ve sadece işlemciyi soğutan bir gazlı soğutma ile çok daha iyi skorlar elde edicez ama biliyorsunuz birden olmuyor bu hafta içi eğer gaz soğutma işini halleder isek (arbiter sana zahmet bana eziyet ama yine senin ellerinden öper ) belki hafta sonuna bişeler daha yapabiliriz
  • lafımı olur ahmet getir waterbox'u hemen dod'a dönüştüreyim
  • Önce elinize sağlık,güzel birliktelik,iyi sonuç,,,
    Sonra 25 sn çok zor,yapabilirseniz gurur duyarız,En az 3200 mhz yi geçmeniz lazım.

ve sonuncu,,kusura bakmayın,oc ta garanti düşünürseniz,önünüz tıkanır.
  • arbiter tamam dostum senin o iş hele bir blok gelsin de ozaman sendeyim hemen
    bülent abi bilgilerin için saol ama garanti demiyoruz ama en azında daha iyi bişeler yapmak için uğraşıcaz
    tabi sizin vereceğiniz gazlardda bizi etkiliyor neyse şimdilik skorlar böle ama geliştirmek için elimizden geleni yapıcaz bu arada senin fx57 de ağzımı sulandırıyor güle güle kullan
  • quote:

Orjinalden alıntı: ataruz

arbiter tamam dostum senin o iş hele bir blok gelsin de ozaman sendeyim hemen
    bülent abi bilgilerin için saol ama garanti demiyoruz ama en azında daha iyi bişeler yapmak için uğraşıcaz
    tabi sizin vereceğiniz gazlardda bizi etkiliyor neyse şimdilik skorlar böle ama geliştirmek için elimizden geleni yapıcaz bu arada senin fx57 de ağzımı sulandırıyor güle güle kullan

Yanlış anladın,,,garanti derken donanım garantisinden bahsettim.
    Söylemişsin ya soğutucu çıkarırsak falan diye,,
    Gözü karartmak lazım anlamında,,,

Yoksa bu forumda en bol şey gazdır,,,onu herzaman herkes verir ,,endişeniz olmasın

• illa bloğunu beklemeye gerek yok ki beim yeni soğutmanın 1 ünitesi ile kısa süreli bi test yaparız hem sende görürsün dod neler yapabiliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: arbiter

illa bloğunu beklemeye gerek yok ki beim yeni soğutmanın 1 ünitesi ile kısa süreli bi test yaparız hem sende görürsün dod neler yapabiliyor

ali zaten herşey senle ve wb ile başladı bi de başımıza dod çıkarıyorsun şimdi
  • başladı ama bitmedi aykut abi malsef, gelsin o komprasör bak ben ne edecem ona
    ilk önce 2 gün aç bırakıcam bakalım aklı başına gelecekmi sonra 100 kırbaç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arbiter -- 1 Ağustos 2005, 22:11:07 >
  • işte topik dediğin böyle olur, herşey var gerçekten güzel bir çalışma olmuş
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.