Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Sibirya Soğuğu İçin Kışlık Mont Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
1
Favori
1.890
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Sibirya Soğuğu İçin Kışlık Mont Önerisi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    316 Mesaj
    1-)http://www.ebay.com/itm/Wellensteyn-mens-RESCUE-PARKA-winter-jacket-RESP66-Couverture-brown-/281214976223?pt=US_CSA_MC_Outerwear&var=&hash=item4179b800df

2-)http://www.ebay.com/itm/Wellensteyn-Synergy-jacket-SYNE425-Black-Mens-NEW-100-Authentic-/281209090929?pt=US_CSA_MC_Outerwear&var=&hash=item41795e3371

Bu yukarıda göreceğiniz kışlık montlara benzeyen çok sağlam ve sıcak tutacak bir mont arıyorum arkadaşlar. Yurt dışından sipariş vermek istemiyorum çok geç geleceği ve gümrükte takılma ihtimali olacağı için. Ayrıca Türkiye'den satın alırsam kredi kartına taksit yaptırabilme avantajım da olacak.

Bilenlerden, deneyenlerden Sibirya soğuğunda bile üşütmeyecek en iyi erkek kışlık mont tavsiyelerini rica edeceğim.

|
    |

• Yarbay
    4444 Mesaj
    sibiyayamı gitcen
    |
    |
    Hayır kardeşim gitmiyorum; fakat karlı, yağmurlu, fırtınalı havalarda dolaşmayı çok seviyorum. Bu yüzden en sert hava koşullarına dayanabilecek, şöyle ömürlük iyi bir monta ihtiyacım var.

Belki bir gün Sibirya'ya gidersem orda da giyerim hem
    |
    |
    |
1
Reklamlar
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,174
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.