Şimdi Ara

Siber Pazartesi Fırsatlarını Kaçırmayın! | Gearbest Türkiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
48.135
Cevap
983
Favori
3.269.589
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları >> Siber Pazartesi Fırsatlarını Kaçırmayın! | Gearbest Türkiye
Giriş
    7193 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Teklifiniz için teşekkür ederim ama sözlüyüm

benlede yazılı ol

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

█▌▌▌Rise of the Dark ۩ ▌▌█▌

• Bölüm Yetkilisi
    17959 Mesaj

Teşekkür ederim,

support.gearbest.com adresinden ticket sistemiyle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
    |
    |
    kızıl ay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Normal prosedür, sorun gözükmüyor.. önümüzdeki günlerde güncelleme alır, merak etmeyin
    |
    |
    Angel of the Lord kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tamamdır, ilgileneceğim bununla
    |
    |
    karakteristik61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben başkasına yazılmışım yiğidim.. var git yoluna
    |
    |
    WarSaw kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tamamdır, ilgileneceğim bununla

Hocam onu iletmişken bunuda yanına iletirseniz iyi olur. Aynısının type c lisi https://m.gearbest.com/chargers-cables/pp_623511.html Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

17959 Mesaj

Tamamdır
    |
    |
    kaan173 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Güzel günlerde kullanın, yine bekleriz
    |
    |
    burakglr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bir hayalim var! Gerçekleştirmemde bana yardımcı olur musun?

"Yazdığım duyurulara genellikle "değerli forum üyeleri" şeklinde başlarım ama bu projemin sadece forum üyeleriyle kısıtlı kalmayacağının kanâtindeyim.
    Bu sebeple de projemin başlangıcı "gönlü güzel insanlar" cümlesiyle yapmak istiyorum..

Gönlü güzel insanlar,

Yıllardır hayalini kurduğum "sosyal sorumluluk projelerimden sadece birisini" donanimhaber.com ve tr.gearbest.com iş birliğiyle bugün, sizlerle birlikte hayata geçirmek istediğim için bu haberi okumaktasınız. Öncelikle hayallerimi gerçekleştirmem için bana gerekli maddi ve manevi desteği sağlayan siz gönlü güzel insanlara, Donanım Haber'e ve çalışanı olduğum GearBest.com'a bir teşekkürü borç bilirim.

Gelelim projemizin detaylarına;
    Bu zor yaşam şartlarında dışarıdaki hayvan dostlarımız için kapınızın önüne bir kap su, mama veya yemek koymalısınız. Hayvanları beslerkenki fotoğrafınızı yorum olarak atmalı ve ayrıca forumdaki konuda "Öne Çıkar" butonuna tıklamalısınız.

İstesek kilolarca mama ve su alıp, sokaktaki dostlarımız için bağış yapabiliriz ancak bunu Türkiye'nin dört bir yanında, sizlerinde desteğiyle "gönüllük esaslı" yapmak ve diğer insanlara, küçük yaştaki çocuklarımıza örnek olmak adına bu projeyi hazırladık.

Öne çıkar" butonu yardımıyla; sizlerin de desteğiyle yükselerek, daha çok kişiye ulaşmak istiyoruz.

Bu haberi ve yukarıdaki farklı platformlarda paylaşarak, hayvan dostlarımız için ülkemizin dörtbir yanında yemek ve su yardımı yapılmasında destek olabilirsiniz.

Bunları yapmanız karşılığında hem biz hemde sizler mutlu ve huzurlu olacağız hem de yapacağımız çekiliş sonucunda 50 adet hediyeden birisini kazanabileceksiniz.

• Yarbay
    3940 Mesaj
    quote:

Bir hayalim var! Gerçekleştirmemde bana yardımcı olur musun?

"Yazdığım duyurulara genellikle "değerli forum üyeleri" şeklinde başlarım ama bu projemin sadece forum üyeleriyle kısıtlı kalmayacağının kanâtindeyim.
    Bu sebeple de projemin başlangıcı "gönlü güzel insanlar" cümlesiyle yapmak istiyorum..

Gönlü güzel insanlar,

Yıllardır hayalini kurduğum "sosyal sorumluluk projelerimden sadece birisini" donanimhaber.com ve tr.gearbest.com iş birliğiyle bugün, sizlerle birlikte hayata geçirmek istediğim için bu haberi okumaktasınız. Öncelikle hayallerimi gerçekleştirmem için bana gerekli maddi ve manevi desteği sağlayan siz gönlü güzel insanlara, Donanım Haber'e ve çalışanı olduğum GearBest.com'a bir teşekkürü borç bilirim.

Gelelim projemizin detaylarına;
    Bu zor yaşam şartlarında dışarıdaki hayvan dostlarımız için kapınızın önüne bir kap su, mama veya yemek koymalısınız. Hayvanları beslerkenki fotoğrafınızı yorum olarak atmalı ve ayrıca forumdaki konuda "Öne Çıkar" butonuna tıklamalısınız.

İstesek kilolarca mama ve su alıp, sokaktaki dostlarımız için bağış yapabiliriz ancak bunu Türkiye'nin dört bir yanında, sizlerinde desteğiyle "gönüllük esaslı" yapmak ve diğer insanlara, küçük yaştaki çocuklarımıza örnek olmak adına bu projeyi hazırladık.

Öne çıkar" butonu yardımıyla; sizlerin de desteğiyle yükselerek, daha çok kişiye ulaşmak istiyoruz.

Bu haberi ve yukarıdaki farklı platformlarda paylaşarak, hayvan dostlarımız için ülkemizin dörtbir yanında yemek ve su yardımı yapılmasında destek olabilirsiniz.

Bunları yapmanız karşılığında hem biz hemde sizler mutlu ve huzurlu olacağız hem de yapacağımız çekiliş sonucunda 50 adet hediyeden birisini kazanabileceksiniz.

Hocam mamaya bile gerek yok söyle sokaklarda bir tur atsalar inanılmaz ekmek israfı var ben topluyorum 5-10 poşet mahallenin kedisini köpegibi besliyorum . Yaptığın güzel bir proje ama bunu bir anlık fotoğraf ile ödül icin değil de severek yapsa millet çok daha güzel olur .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bölüm Yetkilisi
    17959 Mesaj

Ne olursa artık, yemek veya mama farketmez.

Sizler gibi insanların sayısını arttırmak ve küçük çocuklarımıza örnek olmak adına böyle bir proje yapıyoruz.

|
    |
    kalora kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok haklısınız hocam. Hatta imkanları varsa bir sokak hayvanı sahiplenirlerse çok daha güzel olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReiCheN -- 15 Kasım 2017; 20:34:41 >
    |
    |
    kalora kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sorunsuz Alışverişlerim F.Aykac , murtrax , asim03 , yalkie , philippe , raul_meireles , cio_cio , acht und zwanzig , Renji Abarai , Inventor , fikrets1 , sükût , ciom92 , srcn35 , pmomer , frkn44, Dr.Teknik, Eric Cartman., mert560, 00tuna, immeLmann, cqrcqr, ankaraharun Profili kapalı üyelerle alışveriş yapmıyorum. Alışveriş yapmanızı tavsiye etmediklerim eromage03(dolandırıcıdır), Ryhmer(hem kendi önerip hem sözünde durmuyor,üstüne beni engelliyor)
  • Teğmen
    210 Mesaj

Ben bu işi gizliden ve gönüllü yapıyorum ama bu kampanya ile inşallah sayılarımız artar. Samimiyetin ve ilginden dolayı zaten sevdik seni @GearBest, lakin yaptığın bu kampanya ile zirve yaptın. Sevindirdiğin yürekler kadar Allah'ta seni sevindirsin.
    |
    |
    GearBest.com kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Zaman Yer İçerik
    2017-11-14 18:04:44 İSTANBUL Teslim
    2017-11-10 19:09:50 İST Airprt De Arrieved
    2017-11-10 10:08:43 SHA 运往目的国途中
    2017-11-06 20:50:37 SHENZHEN Muayene için Orijinal Kalkış Depoda mal, Hazır
    2017-11-06 20:50:37 SHENZHEN Gümrük Beyannamesi için Orijinal Kalkış Depoda mal, Hazır
    2017-11-05 03:30:32 Aldığın için Oluşturulan sipariş hazır
    |
    |

Lenovo P8 Tablet PC - Koyu mavi Hızlı Satış Fiyatı $121.11

Bu tablete yakın zamanda ekstra bir indirim gelirmi? İşyerinde arkadaş çocuğuna alacak. Daha düşük fiyata gelir diye bekletiyorum.
    |
    |
    Bahsedilenler: GearBest.com

Hocam alljoy ile ilgili bir karar aldiniz mi gecen gelen manyetik kablomu cok begendim birkac tane daha almak istiyorum powerbank ve araba icin ama simdide endise olustu bende adamlar ayin 5 inde verdigim siparisle 13unde verdigim siparisi birlestirip toplu yollamayi basardi ,simdi bu almak istedigimide diger gelicek olanlarla birlestirmesinler tekrar tekrar forum doldurmayalim sonra vergi verdik diye, bu gearbestin turkeypostan dolayi vergiye giden parayi puan olarak geri verme olayida bi yere kadar olur diye tahmin ediyorum neyapalim bir sure turkeypost kullanmayalim mi ne onerirsiniz

|
    |
    Bahsedilenler: GearBest.com

Orijinalden alıntı: nightingale57

Hocam alljoy ile ilgili bir karar aldiniz mi gecen gelen manyetik kablomu cok begendim birkac tane daha almak istiyorum powerbank ve araba icin ama simdide endise olustu bende adamlar ayin 5 inde verdigim siparisle 13unde verdigim siparisi birlestirip toplu yollamayi basardi ,simdi bu almak istedigimide diger gelicek olanlarla birlestirmesinler tekrar tekrar forum doldurmayalim sonra vergi verdik diye, bu gearbestin turkeypostan dolayi vergiye giden parayi puan olarak geri verme olayida bi yere kadar olur diye tahmin ediyorum neyapalim bir sure turkeypost kullanmayalim mi ne onerirsiniz

Hocam aldığınız manyetik kablonun linkini alabilirmiyim bende arıyorumda

i7 4790 - Asus Z97-PRO Gamer - Crucial 16GB (2x8GB) Ballistix w/LEDs - Asus GTX970 Strix - Samsung 250GB 960 EVO - Corsair Vengance C70 Military Green - Thermaltake Toughpower Grand RGB 750W - Xigmatek Janus - Zalman ZM-MFC1 - NZXT Mix
    Asus MX279H 27" - Asus Rog Claymore - Asus ROG Gladious II - Logitech F710 - Creative Gigaworks T20 II

Sony A6000 + Samyang 8mm f/2.8 Fisheye + Sigma 30mm f/1.4 + Sony 55-210mm f4.5-6.3
  • Teğmen
    170 Mesaj
    saat iyiymiş. kaptım bi tane. n11 de 150 tl.
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.