Şimdi Ara

shyntisizer org önerisi yeni başlıcam

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler Bayanlar ben metal müzik ile ilgileniyorum.3 yıl elektro gitar çaldım.Şimdi shyntisizer org öğrenmek istiyorum. ama bu işi profesyonel yapmak istiyorum.
    Başlangıç için ucuz ve kaliteli bi shyntisizer org önerirseniz çok mutlu olurum sizinde önerilerinizi beklıyorum.
    markası Roland olursa önerceğiniz orgun daha çok mutlu olurum :) Fiyatta çok uçmazsanız sevinirim başlangıç için ucuz istiyorum sonra zaten Roland Jupiter-80 alcam ama şimdilik lütfen ucuz ve kaliteli markası Roland olursa daha iyi olur bir shyntisizer org önerirseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim :)

• yazıkla olsun size bi cevap vermıyonuz
  • Yaziklar olsun yaznissinda adamin bilgisi yoksa ne yapsin, yanlis tavsiyelerde mi bulunsun?

Benimde pek fazla bilgim yok ama suanlik ucuza kapatmak icin bir midi klavye alip bilgisayara baglayip software synthesizer kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 5 Mart 2017; 20:47:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nord stage 2 ex 88
  • kardeş 14 bin tl verebılsem ztn gıderım Roland Jupiter 80 alırım öyle dandik markalar kullanmam
    nord stage 2 ex 88 bune bukadar para deymez Kral Roland markası varken
  • Sahibinden sitesine gir bütçeni yaz çıkan cihazların yorumlarını oku aşırı sayı ile karşılaşmazsın zaten. Synt dedin mi XP50-80 yada xps serilerine bir bak. JVlerde var hatta rack modüller de var klavyene varsa mididen bağlayıp kullanabilirsin. Org başka birşey klavye başka synt ile org aynı şey değil. synth içinde ritim çalabilirsin ama klavye (bizde söylendiği şekliyle ORK :) ) ayrıdır. Youtube den de demolarına bak sesi yakın gelen modellere eğil. Ben de Roland düşkünüyüm. 3 tane roland klavyem var. G1000-em55or-xp80. Eski cihazlar bunlar tabi çok değerli değiller ama sağlam cihazlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.