Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
andy1
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine Sınırsız kaldı.
Gerçek Adandy swezniak
Doğum Tarihi17 Nisan ****
MeslekTeknoloji bilgi danışmanlığı/AT-London
İlgi AlanlarıTeknoloji/Antika obje Koleksiyonu/Osmanlı Hat Sanatı
KonumYurt Dışı,Yurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Ekim 2008
2. el mesaj sayısı: 127
Son mesaj tarihi: 5 yıl önce
Son giriş tarihi: 5 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları22
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PANASONIC TX-P42GT50E başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Can Özyaman Panel hikayelerini anlatma, umrumda değil, Engelli bir İnsanın dün gece ölümüne sebeb oluyordunuz senin forumda yaptırdığın kışkırt... Mesaja git »
TX-P50STW60 onerirmisiniz acil lutfen başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Bu konuyu sanıyorum 1 senedir yazıyorum, seçimlerden sonra şunu göreceksiniz hükümet değişmesse, firmalara cezalar kar fırtınası gibi yağacak! Bi... Mesaja git »
TX-P50STW60 onerirmisiniz acil lutfen başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
İsmin gectiği için cevaplamak isterim ! Birileri plazma alınmaz beya panasonic alınmaz demiş, Panasonic kibraca sessizce Türkiyeden elini ayağını... Mesaja git »
Kaliteli TV Ucuza Satılmadıkça TV Almayın başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Özür diliyorum, diğer konuda farklı bir problemin devamı sandım, kusura bakmayın! Saygılar... Mesaja git »
Kaliteli TV Ucuza Satılmadıkça TV Almayın başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Sataşman banaysa! F8000 serisini Forumda İnsanlar yerden yere vururken, alınabilecek en iyi panel diyende benim, konuyu bulabilirsin ! Sony ... Mesaja git »
Panasonic TX-P42STW60 Almayı Düşünenler başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Tüm Dünya Üreticiler geri zekalı, salak, AR-GE muhendislerinin tamamı geri zekalı bu sebeble başta Sony ve Panasonic hdmi 2.0 versiyo kablolara geçtil... Mesaja git »
Panasonic TX-P42STW60 Almayı Düşünenler başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Nashquil @ Şu süper bilgini paylaşsana, rodaj süresi birde Avrupa örneği vermişsin, sen paneli kullanmayı bilmezseni 5 liralık hd kablo ile, usb ... Mesaja git »
Panasonic DT50 serilerinde görülen belli modlardaki renk ve kontrast dengesizliği yeni firmware ile ciddi şekilde sorunsuz hale getirilmiştir, aslında... Mesaja git »
Sayın yenerbalcı, Panelleri hangi firma ucuza satabailir? Panasonic Türkiyeye neden ürün girmiyor bu Adamlara aptalmı en fazla ürün satabile... Mesaja git »
46HX850 2400 teşhir alınır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
HX Serisi teşhir ve 2600 Lira, siz bu parayı cidden bu panele verip almayı düşünüyormusunuz? Arkadaş yorum yapmış, Şuan satılan Samsunglardan dah... Mesaja git »
Arkadaşları

polat_bilal

netkit

evren79

mactotherack

cemre16

alibotan

aragorn1905

Onderti

kocausta*

whitetiger407

denixex

caglarr1905

waltran

c34

kalennder

mintmax

yasaraydin666

levent07tr

arasira

betraymysecrets

definee

oedas
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Vodafone
ISS
Vodafone
TV
Panasonic
Hakkında
Tecrübe okulunda öğrenim ücreti yüksektir; ama akılsızlara bir şeyler öğretebilen başka okul da yoktur. Jonathan Swift
Irkçılığa çağıran bizden değildir. Irkçılık için savaşan bizden değildir. Irkçılık üzere ölen de bizden (Müslümanlardan) değildir. - Hz. Muhammed
Irkçılığa çağıran bizden değildir. Irkçılık için savaşan bizden değildir. Irkçılık üzere ölen de bizden (Müslümanlardan) değildir. - Hz. Muhammed

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.156