Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Erdinç B.
Gerçek Ad 
Konumistanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Nisan 2002
2. el mesaj sayısı: 180
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tanzim satışlarını eleştirenler ?? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Yok genç kardeşim savunman yeterli değil. Rekabet kurumunu sen örnek verdiğin için yazdım. Devletin üç beş aracıyı aradan çıkarmaması için ne eksiği ... Mesaja git »
Tanzim satışlarını eleştirenler ?? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Hocam anlamamakta ya da bilerek saf görünmeye çalışmakta inat ediyorsun. Tekelleşmeyi önlemek için rekabet kurumu var. Sorunun kaynağına müdahale etme... Mesaja git »
Tanzim satışlarını eleştirenler ?? başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Devlet aracıları devreden çıkarması gerekirken böyle amatörce çözümler üretiyor. Aynı malı vergi vermeden, kira ödemeden, sgk primi ödemeden, kar amac... Mesaja git »
Babam vefat etti... başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Başın sağolsun Allah rahmet eylesin. Baba dediğin öyle bir güç ki insan farkında olmuyor ama hayatta attığın her adımda aslında babana güveniyorsun. G... Mesaja git »
iOS C# C++ Photoshop Python Premiere Unity kursları ücretsiz UDEMY başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Başlangıç seviyesinden Uzman seviyesine kadar, toplamda 22:35 saat IOS geliştirici video serisi ücretsiz iOS 4,4 (916 puan) 23.970 kayıtlı öğrenci Se... Mesaja git »
Bu konu hakkında fazla konuşmaya gerek yok. 3. çeyrekte 3 milyar TL zarar yazdı Telekom. Tekel konumundaki bir telekomünikasyon firması nasıl zarar ya... Mesaja git »
BORSACILARIN BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU ! başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Düşüncenizde tamamen haklısınız. Yalnız eklemek istediğim bir iki nokta var. Şirketin para dilenmesi olumsuz bir durum ve rüçhan hakkı satışından son... Mesaja git »
BORSACILARIN BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU ! başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Gsray %400 bedelli sermaye artırım sebebiyle 2 civarı bir fiyata düşüyor. Alım için iyi bir fırsat mı? Her kafasına estiğinde sermaye artıran ve yatır... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar, Geçen aylarda bir tanıdığım işyerinde kullanılmak üzere renkli yazıcı tavsiyesi istemişti. Ben de burada sizlerin tavsiyesine baş... Mesaja git »
Sony Playstation için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Sony PlayStation kampanyalarına ait ana başlıktır.... Mesaja git »
Arkadaşları

Lionheart

Themistokles

uNerreicht
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILDI: Seasonic M12 II 850W Bronze Güç Kaynağı
Alıcı: uNerreicht
Tarih: 28 Şubat 2015; 1:09:14
Yorum
Satışta ilgisi,alakası ve güzel muhabbeti için kendisine teşekkür ediyorum.Güvenilir,Dürüst ve Yardımsever bir satıcıdır kendisi.
Genel Puan

Ürün: Satıldı: 2 adet Sapphire R9 280x Toxic ve 2 adet Powercolor R9 280x Turboduo
Alıcı: FoxPark
Tarih: 17 Şubat 2015; 13:40:34
Yorum
Karşılıklı güven içinde gerçekleşen bir alışverişti. Kendisine teşekkür ediyorum.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094