Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
xD 3d 5d
Gerçek Adarda çiçek
Doğum Tarihi11 Haziran ****
KonumIsparta,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Ocak 2011
2. el mesaj sayısı: 36
Son mesaj tarihi: 22 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
kardes deme oyle laf etme basganimiza ayip,koskaca m. cengiz basgan omer bayrami ,emre taşdemiri getirdi takima.... Mesaja git »
kardeşim butun bolum biliyor senin m cengiz yancisi oldugunu,burda yancilara yer yok gercekler konusulur burda...... Mesaja git »
Ya arkadaslar daha dun m.cengize salliyodunuz simdi noldu ?Kaldiramiyorsa stresi yapmasin baskanlik .Bu takimda 6 aydir forvet yok.Kasada 16 milyon eu... Mesaja git »
Ligin 2. yarısında defansta evlere şenlik olacak .Daha tam olarak ne olduğu belli olmayan marcao,sürekli hata yapan maicon,semih kaya ve ahmet çalık'ı... Mesaja git »
Verim alınamadı dediğin adam bu takıma kewell,lincoln,baroş,keita,nonda gibi isimleri takıma getirdi.Ayrıca dos santos ,jo gibi oyuncuların çoğuda kir... Mesaja git »
Turkcell'den yeni paketler ve sınırsız internet güzelliği başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
hocam hotspof yaparken cihazi ayri bi ucret aldi mi turkcell... Mesaja git »
Puma Roma Basic Erkek (white-new navy 12) 162 TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Pumanın kalıpları dar falan değil yanlış bilgilendirme yapmayın .Ben nikede 46 adidasta 45.5 pumada 45 giyiyorum.Puma kullanan tüm tanıdıklarımdada aş... Mesaja git »
mrb arkadaslar civic sedan 1.6 executive eco icin bayiden fiyat istedim 125 bin fiyat cektiler fikirlerinizi alabilirmiyim fiyat uygunmu... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2018 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
mrb arkadaslar civic sedan 1.6 executive eco icin bayiden fiyat istedim 125 bin fiyat cektiler fikirlerinizi alabilirmiyim fiyat uygunmu... Mesaja git »
arkadaşlar ısparta hyundai bayiden i30 1.6 crdi elite için 125 bin lira istediler ama kafama birşeyler takıldı araca elite dedi bayideki adam ama kita... Mesaja git »
Arkadaşları

NeviSahsiMunhasir

Angel Eyes

Eksi-1

Versace kv

Sub-Zer0

MrSapling
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125