Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
shintai
Gerçek Adbir adam
MeslekEkonomist
İlgi AlanlarıTarımsal üretim
KonumYurt Dışı,Yurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Nisan 2008
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Aynen bende. Çok tutulmuyor zaten.... Mesaja git »
Hakkımı istedim(aldım) diye işten çıkarıldım başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bizde 1,5 katı ile çarpılıyor. Ne güzel bir işmiş o öyle.... Mesaja git »
Hiç yerden para buldunuz mu? Naptınız? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
50 TL bulmuştum, gidip kedi, köpek maması ve yemlik buğday alıp, sokaktaki hayvanlara dağıtmıştim.... Mesaja git »
20 aydir Ingiltere’de yasiyorum sorularinizi alabilirim. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Cevabınız için teşekkürler. Ben de sizin gibi yabancılarla daha rahat/iyi anlaşabiliyorum. Tek tük olsa da iş yerinde Türk arkadaşlar ile sohbet edip ... Mesaja git »
Durumların iyice kötüye gitmesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Her şeyde olduğu gibi gıdanın da çeşitliliğinin azaltılması ve insan sağlığına yaptığı olumlu katkının azaltılması amaçlanıyor. Sağlık sektörüne abart... Mesaja git »
Durumların iyice kötüye gitmesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İlk başta garip geliyor ama sonra alışıyorsun. Fazla harcama yapmayı kısıtlıyor taksit olmaması.... Mesaja git »
20 aydir Ingiltere’de yasiyorum sorularinizi alabilirim. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sosyalleşmek için ne yapıyorsunuz? Yerlilerle mi yoksa yabancılarla mı rahat iletişim kuruyorsunuz? İşten eve, evden işe düzeni haricinde aktivitelerd... Mesaja git »
YENI CIVIC Berbat Yol Sesi ve Yalıtım Mevzusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Evet o yıllar sıfır araba almak için harikaydı. Şimdi fiyatlar uçmuş. Hele son 7 aydır hiç bilmiyordum, 75 binlik araçlar 100 bini geçmiş.... Mesaja git »
Caykur olmaması çok ilginç.... Mesaja git »
YENI CIVIC Berbat Yol Sesi ve Yalıtım Mevzusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu arada araç Cruze idi, 2012 yılında cam filmi, boya koruma ile beraber 500 liraya yapılmıştı. İzmir'de Arkas Oto'da. Hey gidi günler, zaman çabuk ge... Mesaja git »
Arkadaşları

TurboBoosted

cavador

Kaygerya

Panthér

RutkayErg

Lord Sparhawk

Thomassee

Kerim5100
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Oyun Platformu
PC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125