Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cihangir151
Gerçek Adcihangir cihangir
Doğum Tarihi4 Ağustos ****
Meslekrehber olacağız :)
KonumAydın
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ekim 2007
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Monster'da Bu Hafta - Shadow of the Tomb Raider başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
CS go / Ekran kararma - kapanma Sorunu (çözüm) konusunu başlattı (bir ay önce)
Merhaba forumdaşlar!! Emektar notebookum (acer 6930g) ile vakit geçirme adına cs go oynamaya çalışıyorum. Daha iyi performans almak adına internetteki... Mesaja git »
Airpods Katili "Sony WF-1000X" Bluetooth kulaklık ön inceleme başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
kulaklığı ters taktığını sanıyorum o dairesel destek kulak çanağına oturmalı diye düşünüyorum.... Mesaja git »
Türkiye'nin gizli balistik füzesi resmen kamuoyuna duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
bunlar iyi güzel hareketler de, ancak doğu ülkeleri için bir caydırıcı nitelik taşır. Hatta belki taşımayabilir de? Çünkü ne yapacağız buna başlık ne ... Mesaja git »
Öğrencilerin tasarladığı hyperloop kapsülleri tünelde test edildi başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
bu ayakta yolcu alamıyordur bize göre değil...... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
enpara ya geçemedim akbank hesabınıza geçebildim. Hayırlı işler.... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Eser bey tekrar merhaba birkaç siparişim daha olacak 1 adet Chanel - Bleu de Chanel / Delux (20 tl 50ml) 1 adet Amouage - OPUS V (Yeni) 1 ... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
SON GÜNCELLEME: 14 Kasım 2018 12:00'a kadar alınan siparişler aynı gün kargolanır. Ürünlerimizin tamamı adınıza faturalı... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Eser beyden 30 küsür tane tester parfüm almıştım ve hepsini denemem yaklaşık 1 ay sürdü. Koku olayı tamamen göreceli bir kavram, zaten öyle olmasa p... Mesaja git »
Yaz dışında kullanılmaz zaten hocam creed-viw. Yaz kullanımı için 8li listede en önlerde yerini alır. İnvictus avrupa ile aventusu da tavsiye ederim, ... Mesaja git »
Arkadaşları

AERN

lukos

darknessandsoul

mert1070

alpertercan
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Acer Aspire 6930g
Hayat dediğin aşağılık bir tefeci gibidir. Bazen verdiğinden kat kat fazlasını ister... Cihangir Erdoğan
Hakkında

Kimse eşit doğmaz Ama herkes eşit ölür İşte onun için Ölüm acı bir son değildir Hayatımızın yegane adil başlangıcı ve biricik fırsat eşitliğidir... emre yılmaz

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094