Şimdi Ara

Diş Beyazlatma?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar hepinize iyi forumlar. Diş beyazlatma hakkında engin bilgi ve tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum. Sorum şu diş beyazlatıcı ışıklarla ilgili. hani jelini sürüp ışıklı cihazı 10 dk kadar dişinizde tutuyorsunuz ve beyazlıyor(muş). bu ürünlerden kullanan varsa tecrübelerini bizimle paylaşır mı? işe yarıyor mu acaba?

• Bende o ürünle ilgilenmiştim ama pek fazla bilgi edinemediğim için yanaşmadım..Ama memnun kalanlar varmış
  • ürünün satıldıgı sitedeki kullanıcı yorumlarına güvenmiyorum... dh de arama yaptım ama ilgili bir konuda bulamadım ama mutlaka vardır kullanan, yorumlarını merakla bekliyorum
    quote:

Orijinalden alıntı: cureshot88

Bende o ürünle ilgilenmiştim ama pek fazla bilgi edinemediğim için yanaşmadım..Ama memnun kalanlar varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihangir151

ürünün satıldıgı sitedeki kullanıcı yorumlarına güvenmiyorum... dh de arama yaptım ama ilgili bir konuda bulamadım ama mutlaka vardır kullanan, yorumlarını merakla bekliyorum
    quote:

Orijinalden alıntı: cureshot88

Bende o ürünle ilgilenmiştim ama pek fazla bilgi edinemediğim için yanaşmadım..Ama memnun kalanlar varmış

Alıntıları Göster
    o ürünlere güvenme diş beyazlatma yapmak istiyorsan dişçiye gideceksin..2 tip var

1-jel tipi

evde kullanılan tip ortalama fiyat 300 tl civarı..ağzının kalıbı alıyor dişçi yatmadan jeli sürüp yatıyorsan sabah çıkarıyosun..10 gün civarı sürüyor.

2-ofis tipi

dişçinin 1 saatte lazerle yaptığı beyazlatma ..fiyat 500 tl civarı..

• quote:

Orijinalden alıntı: groll

o ürünlere güvenme diş beyazlatma yapmak istiyorsan dişçiye gideceksin..2 tip var

1-jel tipi

evde kullanılan tip ortalama fiyat 300 tl civarı..ağzının kalıbı alıyor dişçi yatmadan jeli sürüp yatıyorsan sabah çıkarıyosun..10 gün civarı sürüyor.

2-ofis tipi

dişçinin 1 saatte lazerle yaptığı beyazlatma ..fiyat 500 tl civarı..

Alıntıları Göster
    @groll bahsettiğin tekniklerin sağladı beyazlatma ne kadar kalıcı oluyor acaba? yani beyazlığın devam edeceği süreye göre parasını ne kadar hak ediyor merak ediyorum. birde beyazlatma ne derecede? doğal beyalıgı kadar mı yoksa ekstra bir beyazlık getiriyor mu? çünkü benim dişlerin doğal beyazlıgı pek iyi değilde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihangir151 -- 9 Ocak 2010; 18:33:51 >

• quote:

@groll bahsettiğin tekniklerin sağladı beyazlatma ne kadar kalıcı oluyor acaba? yani beyazlığın devam edeceği süreye göre parasını ne kadar hak ediyor merak ediyorum. birde beyazlatma ne derecede? doğal beyalıgı kadar mı yoksa ekstra bir beyazlık getiriyor mu? çünkü benim dişlerin doğal beyazlıgı pek iyi değilde...

Alıntıları Göster
    quote:

zamanla eski beyazlatmadan sonraki hal kalmıyor tabi.özellikle kahve,sigara kullanıyorsan dahada hızlandırır ..ama bu normal dişlerdede böyle beyazlatma yapmasan bile zamanla dişin beyazlığı azalır.

beyazlatmaya gelince dişin doğal beyazlığını ortaya çıkarmıyor tabiki doğal beyazlığından birkaç ton daha beyaz oluyor..yani normal dişinin beyazlığından çok daha fazla beyaz oluyor ..ben 250 tl ye yaptırdım ve buna değdi ..

• quote:

Orijinalden alıntı: groll

quote:

zamanla eski beyazlatmadan sonraki hal kalmıyor tabi.özellikle kahve,sigara kullanıyorsan dahada hızlandırır ..ama bu normal dişlerdede böyle beyazlatma yapmasan bile zamanla dişin beyazlığı azalır.

beyazlatmaya gelince dişin doğal beyazlığını ortaya çıkarmıyor tabiki doğal beyazlığından birkaç ton daha beyaz oluyor..yani normal dişinin beyazlığından çok daha fazla beyaz oluyor ..ben 250 tl ye yaptırdım ve buna değdi ..

Alıntıları Göster
    @groll bilgilendirmen için çok teşekkürler lazer le beyazlatma aklımın bir ucunda dursun.

• quote:

@groll bilgilendirmen için çok teşekkürler lazer le beyazlatma aklımın bir ucunda dursun.

Alıntıları Göster
    misvak arkdaşlar hem beyazlatıyo hemde diş fırçasından çokçok daha güzel dişleri temizliyo. heryerde satılıyor misvak ve bütçeyede hiçbir etkisi yok 1ytl 2ytl

• quote:

Orijinalden alıntı: musicanes

misvak arkdaşlar hem beyazlatıyo hemde diş fırçasından çokçok daha güzel dişleri temizliyo. heryerde satılıyor misvak ve bütçeyede hiçbir etkisi yok 1ytl 2ytl

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bu bahsettiğiniz ürünler piyasada 30-70 tl arasında satılan uyduruk hiç bir etkisi olmayan aksine doğal diş minesine zarar veren lazer uygulamalarıdır,home tarzı uygulamalarda bu tarz yanıltıcı ve insanların aklını çalan ürünlere sakın güvenmeyin

En doğru yönten ev için düzenli diş fırçalamak ve dişlerinize saçlarınıza gösterdiğiniz ilgiyi göstermektir,2 ayda bir mutlaka bir diş hekimine giderek diş taşlarınızı ve diş eti veya oluşabilecek ön komplikasyonların önüne geçmiş olursunuz..

Dişleriniz sizin ne kadar bakımlı olduğunuzu ilk etapta gösteren püf noktadır.

Bora Sevim/ Diş Hekimi

Marmara üni.

• quote:

Bu saçma şeyi hala savunanlar 40-45 yaşında dişsiz ihtiyarlar olarak karşınıza çıkacaklar! 2 lira diye Diş Hekimine 5000 bayılıp protez yaptırmak zorunda kalmayın!

• quote:

Orijinalden alıntı: neommy

quote:

Bu saçma şeyi hala savunanlar 40-45 yaşında dişsiz ihtiyarlar olarak karşınıza çıkacaklar! 2 lira diye Diş Hekimine 5000 bayılıp protez yaptırmak zorunda kalmayın!

Alıntıları Göster
    niye eski insanların dişleri sağlam ozaman?? neden dede ninelerimin ağzında hiç bir çürük yada dolgu yok:D kanıt işte.. hiç bi zamanda hiçbiri 5000 bayılmadı dişçiye:)) hala dişmacunlarına misvak katıyolar.. e bi kendisinide dene öle konuş bakalım.. nasıl temizlio beyazlatıyo....

• quote:

niye eski insanların dişleri sağlam ozaman?? neden dede ninelerimin ağzında hiç bir çürük yada dolgu yok:D kanıt işte.. hiç bi zamanda hiçbiri 5000 bayılmadı dişçiye:)) hala dişmacunlarına misvak katıyolar.. e bi kendisinide dene öle konuş bakalım.. nasıl temizlio beyazlatıyo....

Alıntıları Göster
    buarada benim diş doktorum önerseydi beyazlatıcı herhangi bi tedavi tavsiye ederdi hiçbi şekilde beyazlatıcı bişey önermiyo bana hatta kendisi o tedavilerin zarar verdiğini bile söylüo bazı insanlara...

• quote:

buarada benim diş doktorum önerseydi beyazlatıcı herhangi bi tedavi tavsiye ederdi hiçbi şekilde beyazlatıcı bişey önermiyo bana hatta kendisi o tedavilerin zarar verdiğini bile söylüo bazı insanlara...

Misvak'ı müslümanları soymak için Amerikan şirketi katıyor diş macununa, beceriyorlarda satmayı! Diş Hekimin varsa misvak kullanmanı önerirmi merak ediyorum!
  • quote:

quote:

Misvak'ı müslümanları soymak için Amerikan şirketi katıyor diş macununa, beceriyorlarda satmayı! Diş Hekimin varsa misvak kullanmanı önerirmi merak ediyorum!

Alıntıları Göster
    Benimki öneriyor içeriğindeki bir madde diş mineleri için çok faydalıymış, misvak iyidir diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: musyun

Benimki öneriyor içeriğindeki bir madde diş mineleri için çok faydalıymış, misvak iyidir diyor.

Alıntıları Göster
    ben diş hekimime sormadım ama bizzat denedim ve gördüm!! gerçekten beyazlatıyor ve iyi temizliyor!! denemeden yok müslümanları kandırıolar yok bilmem ne diyip önyargıyla yaklaşmamak lazım öyle değilmi. herşeyin doğada ilacı olduğunuda unutmamak lazım!!

• quote:

ben diş hekimime sormadım ama bizzat denedim ve gördüm!! gerçekten beyazlatıyor ve iyi temizliyor!! denemeden yok müslümanları kandırıolar yok bilmem ne diyip önyargıyla yaklaşmamak lazım öyle değilmi. herşeyin doğada ilacı olduğunuda unutmamak lazım!!

Alıntıları Göster
    benim gittiğim diş hekimi, beyazlaştırıcı diş macunlarını kimseye önermiyoruz, çünkü içindeki sert partiküller diş minesini çiziyor demiştir.
    beyazlatmayı da ben olsam yapmam demişti. iki ton beyazlaştırır ilaç dedi.
    yine de ben beyazlattırdım dişlerimi .
    önce dişlerimin kalıbını aldı, birkaç gün sonra silikon kalıplar hazırdı dişlerime göre, sonra da alman malı bir ilaç verdi. set bunlar, çantası var içinde diş kalıplarını koymak için plastik kap var, kullanım yönergesi var, enjektör benzeri şeyler var içinde ilaç var üç tane. her biri üç günlük.
    sürüyorsun silikon kalıba, kalıbı dişine takıyorsun alt üst, sonra üç saat kalıyor o. ben öğle uykusuna yatarken takıyordum. diş etlerinde hafif bir yanma oluyor doğrusu, gerçi ilaç ender durumlarda diş etine temas ediyor çünkü kalıp tam dişlerine göre. gereğinden fazla sürmemek lazım.
    neyse, tedavi sonunda dişlerim epey beyazladı.
    yine olsa yine yaptırırım, sarıydı dişler beyaz oldu . daha ne olsun.
    tedavi süresince çay kahve sigara kola gibi asitli içecekler yasak, diş minesine yapışıp leke bırakabilirmiş içindeki maddeler.
    tedavi sonrasında aynı kalıpla dişlere flor maddesi uygulanıyor. 1 dakika süreyle.
    ve tamam.
    bir süre sonra yani iki sene gibi tekrar sararma olsa da dişlerde yiyip içmekten, benim 3 seneyi geçti, ilk zamanki sarılığına dönmedi dişlerim. memnunum.

edit : 500 papel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcoupe -- 28 Ocak 2010; 11:12:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: blackcoupe

benim gittiğim diş hekimi, beyazlaştırıcı diş macunlarını kimseye önermiyoruz, çünkü içindeki sert partiküller diş minesini çiziyor demiştir.
    beyazlatmayı da ben olsam yapmam demişti. iki ton beyazlaştırır ilaç dedi.
    yine de ben beyazlattırdım dişlerimi .
    önce dişlerimin kalıbını aldı, birkaç gün sonra silikon kalıplar hazırdı dişlerime göre, sonra da alman malı bir ilaç verdi. set bunlar, çantası var içinde diş kalıplarını koymak için plastik kap var, kullanım yönergesi var, enjektör benzeri şeyler var içinde ilaç var üç tane. her biri üç günlük.
    sürüyorsun silikon kalıba, kalıbı dişine takıyorsun alt üst, sonra üç saat kalıyor o. ben öğle uykusuna yatarken takıyordum. diş etlerinde hafif bir yanma oluyor doğrusu, gerçi ilaç ender durumlarda diş etine temas ediyor çünkü kalıp tam dişlerine göre. gereğinden fazla sürmemek lazım.
    neyse, tedavi sonunda dişlerim epey beyazladı.
    yine olsa yine yaptırırım, sarıydı dişler beyaz oldu . daha ne olsun.
    tedavi süresince çay kahve sigara kola gibi asitli içecekler yasak, diş minesine yapışıp leke bırakabilirmiş içindeki maddeler.
    tedavi sonrasında aynı kalıpla dişlere flor maddesi uygulanıyor. 1 dakika süreyle.
    ve tamam.
    bir süre sonra yani iki sene gibi tekrar sararma olsa da dişlerde yiyip içmekten, benim 3 seneyi geçti, ilk zamanki sarılığına dönmedi dişlerim. memnunum.

edit : 500 papel

Alıntıları Göster
    İnsaf! Misvak öneren bir diş hekimi niçin okumuş? Misvak odundur, dişetlerine zararlıdır! Ağıza odun sokulmaz!
    Bunun yerine iyi diş fırçası ( elektrikli olanlardan) ve mercimek kadar diş macunu ile fırçalaöak tavsiye edili en cahil Diş Hekimi bile bilir!
    Yanlış olduğunu bildiğim birşeyi bana kimse denetemez!

• quote:

İnsaf! Misvak öneren bir diş hekimi niçin okumuş? Misvak odundur, dişetlerine zararlıdır! Ağıza odun sokulmaz!
    Bunun yerine iyi diş fırçası ( elektrikli olanlardan) ve mercimek kadar diş macunu ile fırçalaöak tavsiye edili en cahil Diş Hekimi bile bilir!
    Yanlış olduğunu bildiğim birşeyi bana kimse denetemez!

Alıntıları Göster
    seni duyanda çalı çırpı dal kütük sokuoz sancak ağzımıza :S:S yediğin herşey doğadan bunu unutma !! içtiğin meyvesel veya başka şekit su doğadan, yediğin bal arının bokundan ağaçtan akanlardan !! ağzımıza çer çöp pislik sokmuoz ya!! sana kimse yalvarmıo nolur misvak dene diee
    faydalı bişey olduğunu gördük ve savunduk bukadarr!!!!

• quote:

seni duyanda çalı çırpı dal kütük sokuoz sancak ağzımıza :S:S yediğin herşey doğadan bunu unutma !! içtiğin meyvesel veya başka şekit su doğadan, yediğin bal arının bokundan ağaçtan akanlardan !! ağzımıza çer çöp pislik sokmuoz ya!! sana kimse yalvarmıo nolur misvak dene diee
    faydalı bişey olduğunu gördük ve savunduk bukadarr!!!!

Alıntıları Göster
    misvak

1Dişlerin etini pekiştirir,

2 Balgamı giderir,

3Safrayı keser,

4 Ağız ağrısını giderir,

4Ağız kokusun(u) giderir,

5dişleri temizler,

6beyazlıksağlar

• quote:

misvak

1Dişlerin etini pekiştirir,

2 Balgamı giderir,

3Safrayı keser,

4 Ağız ağrısını giderir,

4Ağız kokusun(u) giderir,

5dişleri temizler,

6beyazlıksağlar

Alıntıları Göster
    http://www.sufizmveinsan.com/podyum/misvakeng.html

Yukardaki yazı belki yardımcı olur! Misvak'ın ilk başları sizi yanıltmasın, sizde başkalarını yanıltmayın! hiç fırçalamamaya göre iyi olabilir ama diş fırçası ve diş macunu yanında lafı bile olmaz Misvak'ın! Misvak kullanıp sağlam dişlerle 40-50 yaşları çıkartan azdır!

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.