Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
luganoguz
Gerçek AdOğuz Erden
Doğum Tarihi5 Eylül ****
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ocak 2011
2. el mesaj sayısı: 42
Son mesaj tarihi: 17 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2 yıl garantili sıfır Timberland kol saati. Fiyat 240>200>175 TL'dir.... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Frostpunk değilde Lucius 3 kuponu isteyen varsa verebilirim.... Mesaja git »
Aquaman, gişede 1 milyar doları geride bıraktı başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hayır da, evreninin tırt olduğunu gösteriyor. Ayrıca ben iyi film demedim. Kült filmleri hero filmleriyle birlikte değerlendirmek nedir yav ayrıca.Bun... Mesaja git »
Aquaman, gişede 1 milyar doları geride bıraktı başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Garibim DC, o kadar film yap. 1 Milyar barajını sadece 2 film geçsin. Rakibi artık 1 Milyarı geçmediğinde haber oluyor, geçtiğinde değil.... Mesaja git »
Ya sen onu bunu geç de Cap, Thanos'u dövecek diyordun noldu o iş ?... Mesaja git »
Spider-Man: Far From Home (2019) | Tom Holland & Jake Gyllenhaal başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Spider-Man: Far From Home (2019) | Tom Holland & Jake Gyllenhaal başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hobaaa Mysterio çok iyi Kostum ilk başta biraz tuhaf geldi ama sonradan orjinal fanus kafasını görünce olmuş dedim... Mesaja git »
Markete poşetle giden erkek net Beta'dır. başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Tamam Bim'e poşet götürenler beta diyelim, sen madem alfa erkeksin Bim'de ne işin vardı ? Migros'a yada Çağdaş'a falan gitmeliydin. Konu kilit üye ban... Mesaja git »
Yakışır playboy hocama... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Ubisoft'un sempatizanı varsa, akıl sağlığı yerinde değildir benim gözümde...... Mesaja git »
Arkadaşları

potur

mrt__gl

Big Boss Snake

Overlord7134

m_yıldırım

CaptainErturan
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Steam Controller (Çok Temiz)
Alıcı: layneth
Tarih: 12 Şubat 2018; 15:52:18
Yorum
İlgili saTıcı, güzel paketlenmiş ürün. Teşekkürler tekrardan.
Genel Puan

Ürün: Timberland Orjinal Kol Saati (Sıfır) Fiyat Son Kez Düşmüştür!!
Alıcı: layneth
Tarih: 12 Şubat 2018; 15:19:37
Yorum
İlgili saTıcı, güzel paketlenmiş ürün. Teşekkürler tekrardan.
Genel Puan

Ürün: Sleeping-Dogs Definitive Edition
Alıcı: Noxy77
Tarih: 7 Eylül 2016; 4:21:10
Yorum
Güvenilir ve mükemmel bir satıcı.
Genel Puan

Ürün: [SATILDI] Asus 5770 Cucore Ekran Kartı
Alıcı: cqrcqr
Tarih: 12 Mart 2015; 22:35:34
Yorum
Arkadaşımla sorunsuz güzel bir alisveris yaptik.kendisi gayet ilgili ve dürüst bir satici. Teşekkür ederim.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.156