Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED UNITY TÜRKÇE YAMA (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.182
Cevap
18
Favori
131.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
83 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: saidsrc

Bunlar da toplam çeviri istatistikleri

Toplam Çevrilen: 190549
    Erkam: 51139 %26.8
    Berkay: 28906 %15.1
    Salih: 23240 %12.1
    Irmak: 19835 %10.4
    Yankı: 15441 %8.1
    Evrim: 14765 %7.7
    Said: 13937 %7.3
    Ömer: 12078 %6.3
    Arda: 7155 %3.7
    Furkan: 4051 %2.1
    Gün başına düşen çeviri miktarı yaklaşık 2500 kelime.

Sorulara da cevap vereyim:

-Son patch ile oyun epey adam olmuş. Bende orijinal 1.4.0 var ve gayet iyi durumda şu an oyun.
    -CDKEYler her zaman daha ucuz olur ama hepsi güvenilir değil bazı sitelerden alınan keyleri Ubisoft silmeye başlamış. Ben instant-gaming sitesinden aldım. Bir sıkıntı yaşamadım.
    -DLC dediğimiz 1.4.0 ile bedava gelen Dead Kings. Ana oyundan sonra ona başlayacağız.
    -Yamaları satmak değil de, bundan önceki AC4 yamasını Kickstarter tarzı bir sistemle fonlamak için sadece bir "fikrimi" paylaştım. Duymadığım hakaret hatta tehdit kalmadı. Hatta bazıları bu tehditi beni bilmem nerelere şikayet ederek gerçeğe dönüştürdü ama bir suç işlemediğimden dolayı avucunu yaladı. Fikrin içeriği kanunen suç olsa da (mesela telif hakkı ihlali gibi), bu fikri paylaşmak suç değil sonuçta. Kısacası o iş yalan, ben bu fikir yüzünden yeterince gereksiz adamla geçen sene uğraştım.

erkan yürü kim tutar seni :D

sonuçta hepiniz öğrencisiniz galiba
    oyun yapımcıları sonuçta tükçeliştirmek için biriyle anlaşmak zorundalar ki esassında dublajda iyi para var.
    zaten bir şeyler yapıyorsunuz bunu biraz resmiyet kazandırın ve sesinizi oyun yapımcılarına duyurun.
    dublaj yapılcaksa bana ulaşın.

http://www.donanimhaber.com/oyun-konsollari/haberleri/Sony-ile-Turkce-oyun-politikasini-ve-pazari-konustuk.htm

Sony ile Türkçe oyun politikasını ve pazarı konuştuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0924579C4 -- 28 Ocak 2015; 22:46:29 >

• Afedersiniz.. yama ne zaman hazır olur ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

elinize emeğinize sağlık keşke unity bu çeviriyi hakeden bir oyun olsaydı. 2 aydır oyunu açmadım arkadaşlar güncelleme ile fps droplar düzeldi mi ?

Fps drop sorunlarına göre bence bu oyuna çok haksızlık ediliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDV

quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

elinize emeğinize sağlık keşke unity bu çeviriyi hakeden bir oyun olsaydı. 2 aydır oyunu açmadım arkadaşlar güncelleme ile fps droplar düzeldi mi ?

Fps drop sorunlarına göre bence bu oyuna çok haksızlık ediliyor

hocam oyunda ilerleyemedim ki oynayıp hikayeyi göreyim etrafı göreyim neyse tr yama çıkınca tekar uplayden yüklerim tabi g2a dan almıştım ubi keyi silmediyse :)
  • ya lütfen cevap verin yama ne zaman hazır olur .. biliyorum kolay bişiy değil ama sabırsızlanıyorum :) kusuruma bakmayın :))
  • yamayı bekliyoruz heycanla :)
  • Test aşaması ne kadar sürer tahmin yapabilir misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zico_14 -- 29 Ocak 2015; 15:00:48 >
  • kesinlikle :))
  • helal olsun arkadaşlara
    bu kadar kısa sürede teşekkürler
  • Bugün metin üstünden yaptığımız kontrolü bitirip oyun içi teste geçmeyi planlıyoruz.
  • AC Unity Altyazı bir önce çıksın artık. Altyazısız oynanmıyor. Yapan arkadaşların ellerine sağlık. Tekrardan kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saidsrc

Bugün metin üstünden yaptığımız kontrolü bitirip oyun içi teste geçmeyi planlıyoruz.

Peki kac gun surer Afedersiniz :) simdiden teşekkür ederim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bekliyoruz merakla :) oyunu yükledim görevlerden falan hiç birşey anlamıyorum zevki çıkmıyor
  • Ellerinize sağlık.
  • Güzel haber umarım diğeri de en kısa zamanda biter
  • Oyun içi testi biz yaparız siz yeterki yayınlayın
  • Helal olsun bu kadar sürede bitirmek kolay iş değil....
  • Kaç günü gelir acaba ?
  • Oyunu oynamak için yamayı bekleyenlerdenim bende. Bir an önce yama çıksada oynasak
  • helal olsun supersiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.