Şimdi Ara

P.T. [PS4 ANA KONU] - Horror (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
7
Favori
12.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Spawn2

P.T demolu psn hesabımı 100.000 €'ya satıyorum şaka şaka

Adeta bir kahkaha tufanı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: false shepherd

http://kotaku.com/fans-are-making-a-spiritual-successor-to-p-t-and-it-l-1715045419?

Cok guzel gozukuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: plastik cerrah

arkadaşlar bu oyunun beklenenden korkunç olmasının sebebi bence jumpscare veya grafikden çok psikolojik olarak korkutması değil mi?Bence bu oyunu ps2 grafikleriylede oynasaydık aynı korkuyu vericekti.

hocam dediğiniz gibi grafikten çok o atmosferi çok iyi yansıtmışlar oyuna. bir süre sonra kendinizi oyunun içinde buluyorsunuz oyunda ki gerilim çok iyi ayarlanmış. hatta bi ara oynarken koridorda arkamı dönüp ilerken birden üstümüze gelen o kadın yüzünden öğlen vakti çığlık atmıştım korkudan. oyun çok güzeldi gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantastik74

quote:

Orijinalden alıntı: plastik cerrah

arkadaşlar bu oyunun beklenenden korkunç olmasının sebebi bence jumpscare veya grafikden çok psikolojik olarak korkutması değil mi?Bence bu oyunu ps2 grafikleriylede oynasaydık aynı korkuyu vericekti.

hocam dediğiniz gibi grafikten çok o atmosferi çok iyi yansıtmışlar oyuna. bir süre sonra kendinizi oyunun içinde buluyorsunuz oyunda ki gerilim çok iyi ayarlanmış. hatta bi ara oynarken koridorda arkamı dönüp ilerken birden üstümüze gelen o kadın yüzünden öğlen vakti çığlık atmıştım korkudan. oyun çok güzeldi gerçekten.

Güzel hort

• arkadaşlar pt yi ps4 e yeniden indirmenin yolunu buldum.

• cübbeli mehmet kullanıcısına yanıt
    Nasıl buldunuz hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: aLdacTrack

Nasıl buldunuz hocam ?

http://www.mediafire.com/?5x4lwmcgh2j3rlj
    hocam pt yi yeniden indirmek için ptnin kütüphanenizde olması lazım.Eğer yoksa ise içinde pt olan bir psn hesabına ihtiyacınız var.Normalde kütüphaneden ptyi yeniden indirmeye kalktığınızda hata veriyor ama bu yöntemle ptyi yeniden kurabileceksiniz.Öncelikle yukarıda verdiğim linkteki programı pcnize kurun sonra pcden komut satırını açın ipconfig yazın.Sonra ip v4 deki ip adresini bir yere not alın.Ardndan ps4 ünüzde intenet ayarlarını açın özel kurulunu seçin karşınıza çıkan şeçeneklerde proxy sunucusu harici hepsine otomayik diyin.Proxy sunucusuna ise manueli seçi ardından.Proxy aunucusu ayarlama ekranındaki ip adress bölümüne ip v4 deki not aldığınız ip adresini yazın alttaki satıra ise 808 yazın.Ardından internet testi yapın.Test bitince kütüphanenize gidin ve pt yi yeniden indirin.Doğru yaptıysanız sorunsuz inecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cübbeli mehmet -- 24 Nisan 2016; 20:07:42 >

• cübbeli mehmet kullanıcısına yanıt
    Peki sen indirip kurdun mu? Bi sakatlık çıkmasın hocam, banlanma falan? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Peki sen indirip kurdun mu? Bi sakatlık çıkmasın hocam, banlanma falan? :)

hocam azda olsa riski var ama ben indirip kurdum oynadım birşey olmadı.

• Merlinden gelenler ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cübbeli mehmet

quote:

Orijinalden alıntı: aLdacTrack

Nasıl buldunuz hocam ?

http://www.mediafire.com/?5x4lwmcgh2j3rlj
    hocam pt yi yeniden indirmek için ptnin kütüphanenizde olması lazım.Eğer yoksa ise içinde pt olan bir psn hesabına ihtiyacınız var.Normalde kütüphaneden ptyi yeniden indirmeye kalktığınızda hata veriyor ama bu yöntemle ptyi yeniden kurabileceksiniz.Öncelikle yukarıda verdiğim linkteki programı pcnize kurun sonra pcden komut satırını açın ipconfig yazın.Sonra ip v4 deki ip adresini bir yere not alın.Ardndan ps4 ünüzde intenet ayarlarını açın özel kurulunu seçin karşınıza çıkan şeçeneklerde proxy sunucusu harici hepsine otomayik diyin.Proxy sunucusuna ise manueli seçi ardından.Proxy aunucusu ayarlama ekranındaki ip adress bölümüne ip v4 deki not aldığınız ip adresini yazın alttaki satıra ise 808 yazın.Ardından internet testi yapın.Test bitince kütüphanenize gidin ve pt yi yeniden indirin.Doğru yaptıysanız sorunsuz inecektir.

Hocam teşekkür ederim çok güzel açıklamışsınız, yalnız banlanma riski falan varsa sıkıntı ya bu riske değer mi sizce :)

• pc için 1:1 remake versiyonu çıkmış.

https://arturlaczkowski.itch.io/ptemulation

https://www.reddit.com/r/pcgaming/comments/dp7hst/pc_pt_remake_is_completed_with_11_with_original/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 31 Ekim 2019; 1:48:27 >
  • Satılık PSN veya fazla P.T. hesabı olan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: supremezz

Satılık PSN veya fazla P.T. hesabı olan var mı
    5 yıl sonra canın mı sıkıldı
  • nuwanda87 kullanıcısına yanıt
    evet
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.