Şimdi Ara

SYNTHA-6 protein tozu ve UNİVERSAL KREATİN 300gr REVİZE EDİLDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SYNTHA-6 protein tozu ve UNİVERSAL KREATİN 300gr REVİZE EDİLDİ
    Nisanda almıştım ürünleri arkadaşla gaza geldik vücut yapacağız diyerek, sonradan 1 haftada heves vs kalmadı bende yazın başlarım diye bir köşeye koydum ama bu sene tekrar üniverste sınavına hazırlanacağım ve işleri baştan sıkı tutuyorum şu anda. spora sene içinde zamanım kalmayacak onuda biliyorum. Forumda birkaç arkadaş görmüştür PC yi filanda elden çıkarttım hep bu yüzden satıyorum arkadaşlar

Ürünlerin ikisindende sadece 3 ölçek kullanılmıştır (1 hafta pazartesi 1 çarşamba 1 cuma 1 pazar günüde tenis yapıyordum öyle kullandım ilk hafta) yani neredeyse 0 sayılır.

Fiyat :170>>>>>150 tl dir indirim yapamam arkadaşlar şu olsun bu olsun pahalı vs demeyin ikisinin piyasa değeri 210 tl bi arkadaşım 140 a ver alayım dedi ona vermedim çünkü zaten zararına satıyorum 40 tl belki seneye başlayınca 210 a tekrar alacağım.yanında shaker hediye vereceğim. Faturalarıda duruyor olması lazım protein7 ve supplamentler den getirtmiştim.

Ankara içi Önceliğimdir. Syntha-6 Çikolatalıdır
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 150 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• güncel
  • GÜNCEL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GÜNCEL

• dostum yanlıs anlama da 4 aydır 150 ye satamadın 4 ay önce arkadaşına versen 140 a o parayıda bankaya atsan aylık faiz getirisiyle 4 ayda paran zaten 150 tl olmuştu takip ediyorumda 4 aydır 150 de 150 diye tutturuyorsun hayırlı satışlar .
  • 130 yazıyor farkindaysaniz ve 120 oldu ikisinin ayrıca fiyati var hocam revize geldi ne 150 si , satacagim arkadaş aldı hatta 2. Kutuyu aldı her seferinde bir alıcı çıkıyor vazgeçiyor nasip demekki

• quote:

Orijinalden alıntı: ArkariaN

130 yazıyor farkindaysaniz ve 120 oldu ikisinin ayrıca fiyati var hocam revize geldi ne 150 si , satacagim arkadaş aldı hatta 2. Kutuyu aldı her seferinde bir alıcı çıkıyor vazgeçiyor nasip demekki

ben 150 den başka fiyat göremedim bro konuda bi arkadas aldıysa hayırlı olsun 4 aydır sabit fiyat yazıyor :)
  • Açıklamada yazıyor hocam 130 oldugu , hayır benim arkadaş kendine başka yerden aldı benimkini alıcı çıktı diye sonra çıkan alıcı almadı vs

• Güncel

• Brsdrgn a rezerve edilmiştir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.