Şimdi Ara

İphone 5s gold çizildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler yaklaşık 4 haftadır iphone 5s gold kulanıyorum ne kadar dikkat etmeme ragmen kılcak çizikler + 1 tane belirgin bi soyulma geldi içe batık nasıl oldugunu hala cozemedım bide kronik sorun olan power tuşu oynaması var bu telefonu değişime ugratabılırmıym ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By DeaqLe -- 16 Haziran 2014; 9:42:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: By DeaqLe

Beyler yaklaşık 4 haftadır iphone 5s gold kulanıyorum ne kadar dikkat etmeme ragmen kılcak çizikler + 1 tane belirgin bi soyulma geldi içe batık nasıl oldugunu hala cozemedım bide kronik sorun olan power tuşu oynaması var bu telefonu değişime ugratabılırmıym ?

hocam ben siyah ip5 kullanıyorum degişim oldu 6 ay önce ince bir kılıfla kullanıyorum nokta boya atması yok.sallanınca gelen sesten bahsediyorsanız bütün iphonlarda bu ses mevcut bu yüzden degişim olacagını zannetmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1) O ses hepsinde var değişim alamazsın 2) kılcak çizik ve ezikler kullanici hatasidir sizin anlattiginiza göre cihaz darbe görmüş ordan yoksa durup dururken içeri girmez düşürmeseniz bile cevinizdeyken bi yere vurmuştur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlerde başka bi sorun çıkarsa değişime ugramasında bı problem cıkarmı ?
  • Kafanı yorma yav çizilir ille alışırsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çizilince ne oluyor anlamış değilim kılıfı tak devam et donanımsal birşey olmadıkça benim için birşey ifade etmiyor.

Tabi telefonu ilerde satmayı düşünüyorsanız insanların %90 ı böyle şeylere takıntılıdır malesef.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.