Şimdi Ara

Yıl olmuş 2014 , HD ekranı bile olmayan telefon 2.300 Tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
2
Favori
3.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende mi anlama sıkıntısı var anlamadım. 16 gb artırılamayan hafızaya sahip , ekranı hd ready bile olmayan telefonu 2.300 tl ye satıyorlar.
    Nasıl oluyor bu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keko2000 -- 23 Kasım 2013; 21:32:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• herkesin kendi tercihi. ios stabilitesi yeter bence. (s4 satıp iphone 5s satın aldım)
  • Keko
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keko2000

Arkadaşlar bende mi anlama sıkıntısı var anlamadım. 16 gb artırılamayan hafızaya sahip , ekranı hd ready bile olmayan telefonu 2.300 tl ye satıyorlar.
    Nasıl oluyor bu iş ?

Yok bizde
  • kullanıcı adı mesaj uyumluluğu
  • Olaya gerçekten fransız olduğun çok belli. Bence anlamaya da çalışma, git al 8 çekirdekli bir s4, güle güle kullan.
  • dostum o en baba full hd ekranlardan daha canlı bir RETİNA ekran var Apple telefonlarda.Varsa şeklin çıkart note3 ile ip5S i güneş ışığına da gör bakalım hangisi daha net
  • iphone kullanıp da ekranım neden full hd diye dertlenen kimse görmedim henüz. Ayrıca 1 sene sonra güncelleme desteği kesilip telefon stabil olmaktan uzaklaşırken ekran HD ready olsa ne full HD olsa ne.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keko2000 K kullanıcısına yanıt
    Retina ekranı bi araştırın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: brk-bjk

dostum o en baba full hd ekranlardan daha canlı bir RETİNA ekran var Apple telefonlarda.Varsa şeklin çıkart note3 ile ip5S i güneş ışığına da gör bakalım hangisi daha net

Yıl olmuş 2014 ,  HD ekranı bile olmayan telefon 2.300 Tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keko2000 -- 23 Kasım 2013; 22:01:06 >

• Bunlardan kaldimi dahalen

• 2000 doğumlumusun
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brk-bjk

dostum o en baba full hd ekranlardan daha canlı bir RETİNA ekran var Apple telefonlarda.Varsa şeklin çıkart note3 ile ip5S i güneş ışığına da gör bakalım hangisi daha net

http://www.youtube.com/watch?v=m_YydAkhS-o#t=13

• Hala pazarlamacı stevenin retina hikayesine kanan var. o zaman ip4 için 960x640 ekran çıkarmışlardı , ekranda ips olduğu için retina diye isim takıp telefonu pazarlıyorlardı.

Ama 2014 yılına girmek üzereyiz ama apple hala 2010 da kaldı , sanırım bende sıkıntı yok. Sorun sizde : ))

Bana dünyada retina panel diye bir panel tipi gösterin desem hiçbiriniz gösteremez , gidip pazarlamacıların ağzından konuşmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keko2000 -- 23 Kasım 2013; 21:58:31 >
  • quote:

Arkadaşlar bende mi anlama sıkıntısı var anlamadım. 16 gb artırılamayan hafızaya sahip , ekranı hd ready bile olmayan telefonu 2.300 tl ye satıyorlar.
    Nasıl oluyor bu iş ?

Sen ne diyosun değişik? Araştırıpta gel bu foruma.

• quote:

Hala pazarlamacı stevenin retina hikayesine kanan var. o zaman ip4 için 960x640 ekran çıkarmışlardı , ekranda ips olduğu için retina diye isim takıp telefonu pazarlıyorlardı.

Ama 2014 yılına girmek üzereyiz ama apple hala 2010 da kaldı , sanırım bende sıkıntı yok. Sorun sizde : ))

Bana dünyada retina panel diye bir panel tipi gösterin desem hiçbiriniz gösteremez , gidip pazarlamacıların ağzından konuşmayın

Gözünle bak gör, hikayelere inanan sensin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Eee?

• quote:

Orijinalden alıntı: akmac

quote:

Hala pazarlamacı stevenin retina hikayesine kanan var. o zaman ip4 için 960x640 ekran çıkarmışlardı , ekranda ips olduğu için retina diye isim takıp telefonu pazarlıyorlardı.

Gözünle bak gör, hikayelere inanan sensin

Merak etmeyin 2011 yılında ip4 32gb kullanıyordum. 4-5 ay sonra basit geldiği için sattım. İyikide 2. el olarak almışım yoksa büyük zarara girecektim : ))
    Ama şimdi bakıyorum apple o zamandan bu yana bir arpa boyu yol alamamış ama telefonlarının fiyatını uçurmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keko2000 -- 23 Kasım 2013; 22:05:15 >

• ımmmmmmmmmmmmmmmm
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.