Şimdi Ara

H5 Resimleri buraya (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
2.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bi ara yazısında kod u yanlış yere koymuş simsiyah çıkmış yazının yarısı

quote:

Orjinalden alıntı: fredycrouger

dostum globali uzun zamandır tanırım. onun eveliyatını bilirim. hep kırmızı yazardı, inanıyorum ki hepte kırmızı yazacak

aman dikkat et sende mavi yazdığın için bi kazaya kurban gitme
  • global_gitti ama 4 gün sonra burda olacak aman dikkat et yazdıklarına. samueeel ve JakX gibi olma sonra. tarihimiz bu tarz güme giden arkadaşların isimleriyle dolu
  • Ben global'in neden ceza aldığını bilmiyorum ama biri muhakkak damarına basmıştır (o birinin yerinde olmak istemezdim vay haline ) neyse sayılı gün çabuk geçermiş 4 gün sonra tekrar aramızda.

Haa bu arada hatırlarmakta fayda var global'e cevap hakkı doğuracak kelimeleri kullanmamaya özen gösterlim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acemi38 -- 2 Ağustos 2006; 12:20:09 >
  • benden başka fotoğraf gönderen yok mu?
  •  H5 Resimleri buraya

h2
  • Az önce yanlış yükledim fotoyu ve silemiyorum.. Nasıl silecegim? Foto o kadar büyük ki , mesajı değiştirme linkini bulamıyorum

Daha düzgün olacağını umarak bi daha deneyeyim bakalım..

H5 Resimleri buraya
  • Bunu da "auto" mod da çektim

H5 Resimleri buraya
  • bence tüm resimlerde bi grileşme, bi parazitlik var.. koyu renklerde daha belli oluyor.. yabancı review sitelerindede bu durumu farketmiştim. hakikaten var gibi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: DSC-H5

Az önce yanlış yükledim fotoyu ve silemiyorum.. Nasıl silecegim? Foto o kadar büyük ki , mesajı değiştirme linkini bulamıyorum

Bu linkten değiştirebilirsin.
    http://forum.donanimhaber.com/edit.asp?messageID=8486650&toStyle=tm
  • Teşekkürler coxackie

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DSC-H5 -- 4 Ağustos 2006; 12:11:22 >
  • Yavru kedi

H5 Resimleri buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DSC-H5 -- 4 Ağustos 2006; 12:17:21 >
  • Topiği çok ihmal ettim birkaç resim daha..

H5 Resimleri buraya
  • Bu arada H5 de kusur arayanlar geç olmadan utanmaya başlasınlar diyorum, çünkü bıçak kesmez el keser.
  • vallahi bravo bütün resimler süper tebrik ederim!
  • Topic çok güzel resimlerle dolu gerçekten tebrik ederim
  • Arkadaslar sony h serisi makinalarda konuya hakim kimi arkadaslara pm yolu ile sorularimi sormus olsamda, birde topige yazayim dedim..

Canon A640 makinam var ve bu cihaz oncelikle 1/1.8 inch sensore sahip. Yani Sony H serisinden "compact" olmasina ragmen sensor konusunda ustun bir makina. Akabinde 10mp olmasi (gerci foto kalitesinde mp en son tercih nedinidir) ve max shutter hizi 1/2500sn

Kisaca, a640 ile h2 veya h3'u change etmeye sizce degermi? Sony H serisinde hangi akla hizmet 1/2.5 inch gibi isiga duyarsiz kucuk bir sensor ile yavas bir shutter hizi (1/1000sn) kullanmis anlasilir gibi degil! Bunlar nasil slr-like modeller anlamadimi? Konuya bu acidan baktigimizda Canon A640, sony'nin h serisinden "compact" olmasina ragmen teknik olarak cok daha ustun gozukmuyormu? Ozellikle 1/1.8" sensoru ile gece veya aksam ustu flashli cekimlerde.

Son olarak H serisinin yuksek iso'da noise perfonmansi nasil hocam? Zira canon iso 400'e kadar "kabul edilebilir" seviyelerde noise uretiyor. Bir diger onemli konu 1/1000sn hizinda bir shutter hizli nesnelerin (araba, ucak, spor karsilasmalari, kosan hayvanlar, kuslar vs gibi) cok hareketli konulari yakalamada yeterli kaliyormu? Zira araba icinde giderken trafikte canon a640 ile yaptigim denemelerde 1/2000 shutter'da dahi yakalayamadigim (donduramadigim) objeler olabiliyor..

• Resimler çok güzel ellerinize sağlık.Özellikle tükenmez kalemi sevdim
  • SONY H5 SATIN ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR
    FİYAT: 800 YTL
    1 YIL AMERİKA GARANTİLİ
    SIFIR KUTUSUNDA.

AYRINTILAR İÇİN BANA ULAŞIN

MSN: gaziturgut@hotmail.com
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.