Şimdi Ara

Genç Yaşta Hem Okuyup Hemde Çalışmak Ne Kazandırır ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar genç yaşta hem okuyup hem çalışmak ne kazandırır ?

• para
  •  Genç Yaşta Hem Okuyup Hemde Çalışmak Ne Kazandırır ?
  • Okuyacağın alanda çalışmak seni diğer mezun çalişmamış arkadaşlarında iş tecrübesi ve pratik olarak öne geçirir. Fakat sen dersen ki ben bilgisayar okuyacağım ama MC Donalds da çalışacağım okurken. O zaman sadece iş hayatını görmüş olur biraz da tecrübe kazanırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzmirli Muhasebeci

Birde bu üniversiteli kısımda ygs lys- ilk hakkında kazanamayanlar kpss ilk hakkında kazanamayanlar falan olunca sayılar 10 11 e doğru gidiyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-293545EA6 -- 7 Haziran 2013; 14:42:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzmirli Muhasebeci

22 yaşına gelmeden üniversiteden mezun olmuş, askere gidip gelmiş ve işe girmiştim. okumanın hakkını veremeyen veya ciddi anlamda akademik kariyer veya tıp tercih edenlerin durumu budur.

Ayrıca okurken çalışmak kesinlikle önereceğim bir durumdur, ben okurken aynı zamanda çalıştım kendimi bildim bileli ve bana kattığı çok artı oldu. Millet çalışma hayatı ve ciddiyetini üniversiteden mezun olunca öğrenmeye çalışırken sen mezun olduğun zaman bir adım önde olarak çalışma disiplinine sahip olacaksın. Ayrıca büyük oranda tecrübe farkında olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: .Ares.

Arkadaşlar genç yaşta hem okuyup hem çalışmak ne kazandırır ?

Tecrübe kazandırır. Çalıştığın sektör okuduğunla ilişkili ise tecrübeyle birlikte okul sonunda para da kazandırır. Doğru karar olur. Tavsiye edilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.