Şimdi Ara

iOS 5.0-6.1.2 Semi-Restore . .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
2.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ne olduğunu Tam Olarak Bilemesemde Versiyon Düşürme İle İlgili Bir Şey Olabilir Diye konuyu Paylaşıyorum,
    Windows Olarak Daha Güncelleniyor %65'lerde Olması Lazım,
    Umarım İşe Yarar Bir Program Olabilir :)

Requirements

5-10 minutes of your time!
    A computer running Windows or Mac OS X
    OpenSSH and APT 0.7 Strict (NOT THE LIB) installed on your device
    An SSH client on your computer (USB version coming soon)

Important! Read this or you may regret it!

There may be a better way to fix your current problem. For example, to fix "Safe Mode" issues, you can just uninstall Mobile Substrate from Cydia.
    Like any other restore, make sure you backup your data if you want it later.
    Avoid using your iOS device or anything related to iTunes or XCode. Why not actually go outside?
    This process can not and does not repair broken system files! Avoid all Siri Ports, as they are not only illegal (except for Spire on 5.0.1) but they also create problems and may potentially break system files (even Spire can cause this).
    Your device will respring several times during the semi-restore. This is perfectly normal, so don't panic.

Site Link :http://semirestore.tk/

Video :

http://www.youtube.com/watch?v=D-qfyzEO8Jo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iFenix -- 20 Mayıs 2013; 3:48:50 >

• Ne acaba ingilizce bilen biri tercüme etse keşke. Umarım shsh kaydına ihtiyaç duymadan sürüm düşürmedir. Video dan anladığım kadarıyla mevcut sürümü yükseltmeden restore ediyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cedric... -- 20 Mayıs 2013; 4:26:50 >
  • Evet Banada ÖyLe Geliyor Sanırım Mevcut Sürümü Yükseltmeden Restore Ediyor Herhangi bir Yazılımda Kurtulmak için MeseLa Winterboard Veya Cydia'dan Bir Programı Sildiğimizde Yada Bir Kaç Dosya Kaldırdığımızda Kalıntı Dosyalarıda Arada Silebilir bu YönetemLe.. Video'yu İzleyen ArkadaşLarda Yada İngilizcesi İyi Olan Birisi Çevirebilirse Memnun Olurum :)
  • Kesin sürüm yükseltmeden restore etme bu. Sürüm düşürme olayı olsa yada başka bişey olsa hem videoda gösterirlerdi hemde forum sallanırdı zaten millet daha çıkmamış programa 100 sayfa yorum yapardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hak Veriyorum Sana Aslına Bakılırsa Bunun Üzerinde Biraz Daha Çalışılsa Yapılabilir Versiyon Düşürme Çünkü iTunes'e Gerek Kalmadan O Sürümü restore Edebilme İmkanı Veriyor.. :)
  •  iOS 5.0-6.1.2 Semi-Restore . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenix66

Sadece kendi IOS surumunuzu restore ederken yukseltme yapmamanizi saglayacak. Yani surum dusurme olayi yok. ayni surumde kalacaksiniz. ayrica SHSH kaydina gerek olmayacak.
  •  iOS 5.0-6.1.2 Semi-Restore . .

Evasi0n Stili Bir Restore Programı Gelecek gibi Üsteki Görüntülerde Bariz Belli Oluyor.. :)

• bence cıkmayacak sdece sıtenın hıtını artırıp reklam pesındeler.
  • Bu sadece yavaşlayan telefonlarda kullanılabilir.
    Çünkü kullanabilmek iin telefonun tweakşarı çalıştıran normal modda çalışması lazım ünlü ssh kullanarak ios dosyaları dışında herşeyi silip ios dosyalarını da yeniden kopyalıyor.
    Diyelim ki telefon elma da kaldı dfu moda bağlayıp bunu yapamassınız çünkü dfu modda ssh çalışmaz

• Reddit'te görüyorum. Hala hazırlanıyor (%80 civarında olmalı). Programın olayı 6.1.2'yi kaybetmeden JB'li olan aleti ilk günkü haline getirmekten ibaret.

• http://www.youtube.com/watch?v=ON-P88spPNw

iLEX RAT methodu çok başarılı PC ihtiyacı bile yok denedim sonuç olumlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecagil -- 27 Mayıs 2013; 10:26:39 >
  • 70%: Getting the exploit used over USB ready.

Sanırım 1 Kaç Güne Çıkacaktır :)
  • Bende sıfırlayacağım aleti. bunu bekliyorum..

• 80%: Fixing minor bugs in the OS X app. Porting to Windows.

85%: Finished OS X app. Porting to Windows.

Az Kaldı BeyLer..:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iFenix -- 3 Haziran 2013; 7:14:38 >
  • %85 TamamLandı ve Ardından Video Paylaşımı Yapıldı.. Sanırım Şuana Kadar Kusursuz TamamLanmış..:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenix66

%85 TamamLandı ve Ardından Video Paylaşımı Yapıldı.. Sanırım Şuana Kadar Kusursuz TamamLanmış..:)

Videodaki cihaz zaten JB'liymiş.JB'siz cihazlar için olacak mı acaba ?

http://forum.donanimhaber.com/m_75557305/f_//tm.htm#75557305 İLEX RAT denilen bir yöntemle şu anda yapılıyor zaten restore.JB'li cihazlar için.

• jb siz cihazlar için neden olsunki hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nc39

jb siz cihazlar için neden olsunki hocam :)

Aslında bunun sorulacağını tahmin ettim ama yazmak zor gelmişti
    Örn: 6.1.3 jail break çıkacak söylentileri vardı.6.1.4 e çıkma umudu yoktu.
    Yanlışlık 6.1.3'e güncellemişsem bunu beklemek için yapılabilirdi.Diye düşünüyorum.
  • Çıkmış, deneyen var mı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.