Şimdi Ara

CardFinans Yılbaşı Kampanyası - 50 TL Parapuan Hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
3.475
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CardFinans'ınızla 19 Aralık 2012–10 Ocak 2013 tarihleri
    arasında anlaşmalı akaryakıt, gıda, giyim ve kozmetik
    üye işyerlerindeki Finansbank POS’larından Finansbank
    banka ve kredi kartlarıyla tek seferde yapılacak 75 TL
    ve üzeri toplam 5 adet alışverişe 50 TL ParaPuan
    hediye edilecektir. Kampanya Detayı: Kampanyadan faydalanabilmek için HEDIYE boşluk kartın son 6 hanesinin 2273’e kısa mesaj olarak
    gönderilerek kayıt olunması ve kampanya koşullarının
    yerine getirilmesi gerekmektedir. Kısa mesajların Finansbank sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından gönderilmesi gereklidir. 5 adet alışverişin yalnızca kredi kartı veya yalnızca banka kartı ile yapılması gerekmektedir ve her 2 kart ile
    kampanya katılım koşulları sağlandığı takdirde, ParaPuan
    sadece kredi kartına yüklenir. Kazanılan ParaPuan'lar 16 Ocak'ta yüklenecek olup, son kullanım tarihi 23 Ocak'tır. ETS, Entaş ve Onur
    Air'den uçak bileti alımında değerli ParaPuan kapsamında
    kullanılamayacaktır. Kullanılmayan ParaPuan'lar 24 Ocak'ta geri alınacaktır. Bireysel ek kartlarla yapılan alışverişlerden kazanılan
    ParaPuan'lar asıl kart sahibinin kredi kartına
    yüklenecektir. Ticari kart sahipleri ParaPuan kampanyasından kart bazında, bireysel kart sahipleri ise müşteri bazında
    faydalanır. Bir müşteri birden fazla bireysel kredi kartı
    kullansa bile kampanyadan yalnızca 1 kartıyla ve 1 kez
    faydalanabilecektir. Sanalkart ve ParaPuan kullanılarak
    yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kazanılan ParaPuan'lar sanalkart ile yapılan alışverişlerde kullanılamaz. Alınan ürünlerin kampanya tarihleri arasında ve ParaPuan'lar yüklenmeden önce iade edilmesi sonucunda
    kampanya kazanım koşulları gerçekleşmiyor ise
    ParaPuan yüklemesi yapılmaz. ParaPuan YükleKonuş ile yapılan TL/dakika alımları kampanya kapsamında ParaPuan harcaması olarak
    sayılmayacak, kampanyadan kazanılan ParaPuan'lar ile
    TL/dakika alınması halinde dahi ParaPuan'lar geri
    alınacaktır. Kampanya kayıt bilgilerinin eksik veya yanlış gönderilmesinden Finansbank sorumlu değildir.
    Kampanyaya kısa mesaj ile katılım Avea için 0,5TL (KDV
    ve ÖİV dahil), Turkcell için 0,65TL (KDV ve ÖİV dahil) ve
    Vodafone için 0,4TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak
    ücretlendirilir. Avea, Turkcell ve Vodafone kısa mesaj
    birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Shell kampanyası ile birleşiyor sanirim 375 tl benzin alınca 40 tl shell de kullanılan parapuan , 50 tl de buradan kazanilanla birlikte toplamda 90 tl puan . Cok iyi bence... Shell kampanyası icin kayda gerek yoktu.

Kesim emin degilim ama yuksek ihtimalle soyledigim gibi oluyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

Shell kampanyası ile birleşiyor sanirim 375 tl benzin alınca 40 tl shell de kullanılan parapuan , 50 tl de buradan kazanilanla birlikte toplamda 90 tl puan . Cok iyi bence... Shell kampanyası icin kayda gerek yoktu.

Kesim emin degilim ama yuksek ihtimalle soyledigim gibi oluyor...

Doğrudur...
  • birleşirse güzel kampanya olur çok sıcak
  • birleşmemesi için hiçbir neden yok bence. bugünden itibaren 5 kere 75 almak lazım.
  • 2 kampanya birleşiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinbestil

CardFinans'ınızla 19 Aralık 2012–10 Ocak 2013 tarihleri
    arasında anlaşmalı akaryakıt, gıda, giyim ve kozmetik
    üye işyerlerindeki Finansbank POS’larından Finansbank
    banka ve kredi kartlarıyla tek seferde yapılacak 75 TL
    ve üzeri toplam 5 adet alışverişe 50 TL ParaPuan
    hediye edilecektir. Kampanya Detayı: Kampanyadan faydalanabilmek için HEDIYE boşluk kartın son 6 hanesinin 2273’e kısa mesaj olarak
    gönderilerek kayıt olunması ve kampanya koşullarının
    yerine getirilmesi gerekmektedir. Kısa mesajların Finansbank sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından gönderilmesi gereklidir. 5 adet alışverişin yalnızca kredi kartı veya yalnızca banka kartı ile yapılması gerekmektedir ve her 2 kart ile
    kampanya katılım koşulları sağlandığı takdirde, ParaPuan
    sadece kredi kartına yüklenir. Kazanılan ParaPuan'lar 16 Ocak'ta yüklenecek olup, son kullanım tarihi 23 Ocak'tır. ETS, Entaş ve Onur
    Air'den uçak bileti alımında değerli ParaPuan kapsamında
    kullanılamayacaktır. Kullanılmayan ParaPuan'lar 24 Ocak'ta geri alınacaktır. Bireysel ek kartlarla yapılan alışverişlerden kazanılan
    ParaPuan'lar asıl kart sahibinin kredi kartına
    yüklenecektir. Ticari kart sahipleri ParaPuan kampanyasından kart bazında, bireysel kart sahipleri ise müşteri bazında
    faydalanır. Bir müşteri birden fazla bireysel kredi kartı
    kullansa bile kampanyadan yalnızca 1 kartıyla ve 1 kez
    faydalanabilecektir. Sanalkart ve ParaPuan kullanılarak
    yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kazanılan ParaPuan'lar sanalkart ile yapılan alışverişlerde kullanılamaz. Alınan ürünlerin kampanya tarihleri arasında ve ParaPuan'lar yüklenmeden önce iade edilmesi sonucunda
    kampanya kazanım koşulları gerçekleşmiyor ise
    ParaPuan yüklemesi yapılmaz. ParaPuan YükleKonuş ile yapılan TL/dakika alımları kampanya kapsamında ParaPuan harcaması olarak
    sayılmayacak, kampanyadan kazanılan ParaPuan'lar ile
    TL/dakika alınması halinde dahi ParaPuan'lar geri
    alınacaktır. Kampanya kayıt bilgilerinin eksik veya yanlış gönderilmesinden Finansbank sorumlu değildir.
    Kampanyaya kısa mesaj ile katılım Avea için 0,5TL (KDV
    ve ÖİV dahil), Turkcell için 0,65TL (KDV ve ÖİV dahil) ve
    Vodafone için 0,4TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak
    ücretlendirilir. Avea, Turkcell ve Vodafone kısa mesaj
    birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.
    quote:

ParaPuan YükleKonuş ile yapılan TL/dakika alımları kampanya kapsamında ParaPuan harcaması olarak sayılmayacak, kampanyadan kazanılan ParaPuan'lar ile
    TL/dakika alınması halinde dahi ParaPuan'lar geri alınacaktır

Kazanılan puanın nerede harcanacağını bile kısıtlamışlar. Bir anlamı yok böyle bir kartın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilen Biri -- 22 Aralık 2012; 18:42:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Musteri hizmetlerini aradim shell ve yilbasi kampanyasi BİRLESMİYOR arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: lord0909

Musteri hizmetlerini aradim shell ve yilbasi kampanyasi BİRLESMİYOR arkadaslar

Kampanyalar birleştirilemez diye bir uyarı yok ayrıntılı kampanya bilgilerinde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

quote:

ParaPuan YükleKonuş ile yapılan TL/dakika alımları kampanya kapsamında ParaPuan harcaması olarak sayılmayacak, kampanyadan kazanılan ParaPuan'lar ile
    TL/dakika alınması halinde dahi ParaPuan'lar geri alınacaktır

Kazanılan puanın nerede harcanacağını bile kısıtlamışlar. Bir anlamı yok böyle bir kartın.

kendi servisleri olan parapuan yükle konuş servisi ile tl dakika alamazsın diyor. Yoksa dışardan alabilirsin. Zaten senin dışardan ne aldığını bilemez ki.

• benim kartımda 60 tl parapuan var ama nerede kullanacağımla ilgili baya bir sıkıntıdayım..

parapuanları kullanabileceğim mekanlar belirtirseniz memnun olurum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcmb

quote:

Kampanyalar birleştirilemez diye bir uyarı yok ayrıntılı kampanya bilgilerinde...

hocam son tahlilde ne dersiniz? Kampanyalar bileşir mi birleşmez mi risk almaya değer mi acaba?
  • Eskiden cahil derdik, artık müşteri temsilcisi diyoruz.

• quote:

quote:

quote:

hocam son tahlilde ne dersiniz? Kampanyalar bileşir mi birleşmez mi risk almaya değer mi acaba?

Bence,
    Kampanyaları düzenleyen Banka Finansbank haricinde bir banka olsaydı her şekilde birleşirdi.
    Ama söz konusu Banka Finansbank olduğu için kampanya şartlarına bakıldığında şu durumda birleşmemesi için bir durum yok, ama özellikle bir sistem geliştirmiş olabilirler, veya puanlar yatsa bile sonradan kontrol edip puanı alabilirler.

Finansbank'ta geçerli olabilir bu durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirekinci -- 23 Aralık 2012; 17:30:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

quote:

quote:

Bence,
    Kampanyaları düzenleyen Banka Finansbank haricinde bir banka olsaydı her şekilde birleşirdi.
    Ama söz konusu Banka Finansbank olduğu için kampanya şartlarına bakıldığında şu durumda birleşmemesi için bir durum yok, ama özellikle bir sistem geliştirmiş olabilirler, veya puanlar yatsa bile sonradan kontrol edip puanı alabilirler.

Finansbank'ta geçerli olabilir bu durum.

Hocam aradım mantıklı bir şey söylemeden hayır birleşmez diyor müşteri temsilcisi ısrarla.

Aslında ilk görüştüğüm kişi birleşir dedi ama sonra sizi kampanyalardan sorumlu yetkiliye aktarayım dedi. Kampanyalarla ilgili yetkili kişi hayır birleşmez diyor.

Neden diyorum kampanyalar birleşmezmiş iyi de birinin puanı direkt yükleniyor akaryakıtı alır almaz. Diğeri de 10 ocakta yüklenecek.

Başka kampanyalarla birleşmez diye bir şey de yazmamışlar.

Yani illa ben alıp her ikisini de dahil olucam diyenler ciddi risk almış olurlar.

• burdan devam edelim

• taksitli işlemler dahil mi acaba? taksitli işlemlerle ilgili hiç bir şey yazılmamış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realistspary -- 28 Aralık 2012; 12:27:49 >
  • iki kampanyayı nasıl ayıracaklar peki? ben tüm akaryakıtlarımı shellden alınca 5x75 kampanyasına nasıl dahil etmemeyi planlıyor. yarın son yakıtı alacağım. 40 lira hemen yüklenecek. 50 lira da 16 ocakta yüklenecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erka1907 -- 28 Aralık 2012; 23:04:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

iki kampanyayı nasıl ayıracaklar peki? ben tüm akaryakıtlarımı shellden alınca 5x75 kampanyasına nasıl dahil etmemeyi planlıyor. yarın son yakıtı alacağım. 40 lira hemen yüklenecek. 50 lira da 16 ocakta yüklenecek.

hocam ben shell den daha önce iki defa 75 yapmıştım o zaman bu kampanya başlamamıştı.

3 defa daha aldım ve 40 lira puan yüklendi ve anında harcadım zaten.

şimdi 2 defa daha alıcam riske girerek açıkçası.

Yüksek ihtimalle ben puanın yükleneceğini düşünüyorum ama şu var finans bank ta puanlar kullanılıp harcansa da bir şey ifade etmiyor. çünkü yükledikleri puanları sonradan çektikleri de oluyor.

bakalım artık ben geri kalan 2 harcamayı da yapıp kampanyaya katılıcam.

gelişmeleri buradan yazarım...

taksitli işlemlerle ilgili bir şey yok ama özellikle demediği için sanıyorum kampanyaya dahil...

• Ben mesaj attım yılbaşı kampanyası için ancak telefona onay mesajı gelmedi...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.