Şimdi Ara

Telefon Görgüsüzleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ille son çıkan modelleri alma tutkusu hiç anlamam.

Sonu gelmeyecek, ucu bucağı olmayan bir tutku bu.

iphone ilk çıktığında kuyruklara girip alanlar 3G olduğu halde ikinci kameraları olmadığından görüntülü görüşme yapamıyorlardı. Ben ise N73 telefonumla görüntülü görüşme yapabiliyordum. Hatta patronuma bu konuda fena hava atmıştım Yıllarca da kullandım. Ta ki artık gerçekten bana çok yavaş geldiğini ve gps + wireless gereksinimim artana kadar.

daha sonra bir arkadaşımdan N97 aldım ve o gün bugündür sorunsuz kullanıyorum. wireless var, bluetooth, gps, geniş ekran, dokunmatik + q klavye bıl miktarda program ve tema. Daha ne olsun ? Hala şu telefonun yerini alacak kadar ihtiyaç duyduğum yeni bir teknoloji yok.

Avrupaya, Amerika!ya giden arkadaşlar bilirler. Oradaki insanlar ellerindeki herşeyi olduğu gibi telefonları da son raddeye kadar kullanıp, gerçelten iş görmez hale geldiğinde ya da gerçekten yeni bir teknolojiye ihtiyaçları olduğunda değiştirirler.

Ülkemizde ise inanılmaz bir sektör var. Dünyanın kişi başına milli geliri en yüksek ülkeler sıralamasında ilk 30'da yokuz ama telefon piyasasında ilk sıralardayız.
    herkes bir kaç aylık kullanacakları telefonların peşinde. Şimdi 1.500 TL verdikleri telefonların 1 sene sonra 800-900 TL'ye ineceğini bilmezlermiş gibi.

• Tamam.

Edit; Ya da yazını okudum da haklisin. Para b'k gibi telefona harcanıyor ülkemizde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AzRocK -- 23 Eylül 2012; 23:38:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen katılıyorum. Adam inşaat da çalışıyor elinde iphone var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.