Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.151
Cevap
111
Favori
279.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anlasilan herkes begenmis yeni bolumu.Bide biz izleyelim bakalim sonra editlicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: 'Boyz N Da Hood

Şu King Horik'i işkence yapa yapa öldüresim var acayip uyuzum. Sons of Anarchy izleyenler bilir şu herifin ağzını yüzünü dağıtsa biri de içimiz rahatlasa..

Bir Otto yok

• Arkadaş bu dizi nasıl bir şeydir vs diye yorumlara bakmaya geldim gene SOA çıktı karşıma yalnız bu Toricden de iyi Viking olmuştur bence.

Yakında bu diziye başlayacağım sanırım hem az bölüm var izleyecek hemde Vikingleri çok severim.

Ve Otto
  • quote:

Orijinalden alıntı: daNGe®

Veee Shield Maiden'dan beklenen hareket.

Keşke yapmasaydı o hareketi, o kadar da umutlanmıştım

-----
    Jarl Borg için uygun bir yer olmuş
    Vikings (2013 - 2020)

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Light

quote:

Orijinalden alıntı: daNGe®

Veee Shield Maiden'dan beklenen hareket.

Keşke yapmasaydı o hareketi, o kadar da umutlanmıştım

-----
    Jarl Borg için uygun bir yer olmuş
    Vikings (2013 - 2020)

Alıntıları Göster
    Yoğunluktan izleyemedim 2.sezonu artık yaza kalacak bu sezon.Kaç bölüm olacak ve ne zaman bitecek sezon?

• quote:

Orijinalden alıntı: YNQs

quote:

Orijinalden alıntı: Rider of the Red Horse

quote:

quote:

quote:

Bu bölüm bana taht oyunlarındaki meşhur düğün sahnesini hatırlattı.

Vaaay iyi yakalamışsın Nasıl şaşırdı ama Ragnar'ı görünce, aha aynı böyle oldu

Ben de sasırdim o sahnede...

Ben pek şaşırmadım yav belliydi bence Ragnar'ın haşin bakışlarından

Böyle şeylerin sadece frey'lere özgü olduğunu sanıyordum hocam

Altyazı'nın not kısmını ilk başta okuyunca tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-15CD78EA1

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu bölüm bana taht oyunlarındaki meşhur düğün sahnesini hatırlattı.

Vaaay iyi yakalamışsın Nasıl şaşırdı ama Ragnar'ı görünce, aha aynı böyle oldu

Ben de sasırdim o sahnede...

Ben pek şaşırmadım yav belliydi bence Ragnar'ın haşin bakışlarından

Böyle şeylerin sadece frey'lere özgü olduğunu sanıyordum hocam

Altyazı'nın not kısmını ilk başta okuyunca tabi

Alıntıları Göster

Jarl Borg hakettiğini buldu

• quote:

Orijinalden alıntı: thelmessos

quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Bu ne saçmalıktır, biri bana söyleyebilir mi?

2x6

Jarl Borg'un suçu neydi? Adamla zaten ilk bölümde savaştınız. Sonra dediniz ki "Bu böyle olmaz birleşip batıya açılalım." Adam tamam dedi. Sonra açılacakken adamı sattınız "İstemiyoruz seni" dediniz, üstüne bir de onun gemileriyle batıya açıldınız. Adam da haklı olarak "Öyle mi o zaman alın" diye köyünüze baskın yaptı. Köyde de halkı değil, savaşın getirdiği bir kural olarak; Kendine karşı silahlananları kesti sadece.

Rollo'ya ne oluyor neyin intikamı bu? Borg'a katılıp, savaşta karşı karşıya gelince "Kardeşşşimm seni öldüremem kardeşimm" deyip, Borg'u satıp, taraf değiştiren yine sensin.

Üstüne şu yukarı da yazdığım bunca şeye rağmen, adama yine gidip "Batıya açılalım, gemin lazım" diyorsun. O da üstüne bir daha tamam diyor. Size güvenip mekanınıza geliyor, adamı uykusundan alıp, savunmasız bir şekilde idama mahkum ediyorsunuz. Asıl hinlik, şerefsizlik Horik ve Ragnar'dadır arkadaş. Sinirlerim tepeme çıktı. Umarım Borg öldürülmeden, asıl şerefsizin Horik olduğunu anlar şu Ragnar salağı.

Lagertha ise başından beri düşündüğüm şeyi yaptı. Earl Lagertha!

2x6

Ben de genel olarak aynı fikirdeyim. Asıl şerefsiz King Horik. Bence Ragnar Horik'in ne olduğunun farkında. Özellikle ermiş karısı iyi akıl veriyor. :)

Jarl Borg Horik'e göre daha dürüst Ama Ragnar'ın da nedeni ne olursa olsun şehrini işgal etmiş birini affetmesi mümkün değil. Misafir edip bunları yapmak Ragnar'a yakışmadı.

Alıntıları Göster
    İkinci sezonun ilk bölümünden bir gif.

• 2.sezona daha başlayamadım inşallah başlıycam bu aralar game of thrones ve bunu beraber izlemeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carter

İkinci sezonun ilk bölümünden bir gif.

Alıntıları Göster
    Son bölüm hakkatten iyiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: UnnRated

Jarl Borg hakettiğini buldu

Daha bulmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Glorious_

der giderim
    Vikings (2013 - 2020)

Son bölümdeki hizmetçi kız değilmi bu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: diavoloo

quote:

der giderim
    Vikings (2013 - 2020)

evet o yeni favorim

• quote:

quote:

2x6

Jarl Borg'un suçu neydi? Adamla zaten ilk bölümde savaştınız. Sonra dediniz ki "Bu böyle olmaz birleşip batıya açılalım." Adam tamam dedi. Sonra açılacakken adamı sattınız "İstemiyoruz seni" dediniz, üstüne bir de onun gemileriyle batıya açıldınız. Adam da haklı olarak "Öyle mi o zaman alın" diye köyünüze baskın yaptı. Köyde de halkı değil, savaşın getirdiği bir kural olarak; Kendine karşı silahlananları kesti sadece.

Rollo'ya ne oluyor neyin intikamı bu? Borg'a katılıp, savaşta karşı karşıya gelince "Kardeşşşimm seni öldüremem kardeşimm" deyip, Borg'u satıp, taraf değiştiren yine sensin.

Üstüne şu yukarı da yazdığım bunca şeye rağmen, adama yine gidip "Batıya açılalım, gemin lazım" diyorsun. O da üstüne bir daha tamam diyor. Size güvenip mekanınıza geliyor, adamı uykusundan alıp, savunmasız bir şekilde idama mahkum ediyorsunuz. Asıl hinlik, şerefsizlik Horik ve Ragnar'dadır arkadaş. Sinirlerim tepeme çıktı. Umarım Borg öldürülmeden, asıl şerefsizin Horik olduğunu anlar şu Ragnar salağı.

2x6

Ben de genel olarak aynı fikirdeyim. Asıl şerefsiz King Horik. Bence Ragnar Horik'in ne olduğunun farkında. Özellikle ermiş karısı iyi akıl veriyor. :)

Jarl Borg Horik'e göre daha dürüst Ama Ragnar'ın da nedeni ne olursa olsun şehrini işgal etmiş birini affetmesi mümkün değil. Misafir edip bunları yapmak Ragnar'a yakışmadı.

Alıntıları Göster
    Ragnar Lodbrok Rises

• quote:

quote:

2x6

2x6

Alıntıları Göster
    Bazıları gelip şu adam şöyle ölecek diyerek ardından spoiler içine almış. Pes gerçekten!

• quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Walking Dead'den sonra izleyceğim sadece bir şeyi merak ediyorum, belgesel tarzında mı? Yoksa spartacus tarzında mı?

Alıntıları Göster
    Lagertha'nın gidişi hiç iyi olmadı son bölümde prensesle kapışırlar diye düşünmüştüm ayrıca Ragnar aşk işlerinde çok pasif kalmaya başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tulparr

Lagertha'nın gidişi hiç iyi olmadı son bölümde prensesle kapışırlar diye düşünmüştüm ayrıca Ragnar aşk işlerinde çok pasif kalmaya başladı

Alıntıları Göster
    Çok güzel bir bölümdü.
    Jarl Borg bunları haketmedi kesinlikle.Adamı 2 kez kandırıp,misafirken böyle davranması Ragnar'a hiç yakışmadı.Lagertha yine konuşturdu kendini.Sırf Ragnar inat,o ve diğer bölgelerin prensesi ve sahibi olup,Ragnar'ın karşısına çıkar

İleriki bölüm için çok pis salladım
    İleriki bölümde Jarl Borg Horik'in aklına giriyor sanırım Ragnar'ı birlikte öldürmek için.Belki de Ragnar,Horik'in nasıl biri olduğunu anladı ve Jarl Borg ile plan kurdu.

• quote:

quote:

quote:

der giderim
    Vikings (2013 - 2020)

evet o yeni favorim

Allah sahibine bağışlasın:) fransızmış :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

der giderim
    Vikings (2013 - 2020)

evet o yeni favorim

Allah sahibine bağışlasın:) fransızmış :)

Alıntıları Göster
    2. sezona hâlâ başlayamadım. Sınavlar yüzünden 1 hafta daha başlayamam herhalde.

• quote:

quote:

quote:

der giderim
    Vikings (2013 - 2020)

evet o yeni favorim

Nesini beğeniyorsunuz anlamış değilim

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.