Şimdi Ara

[PC] ÖDÜLLÜ UT TURNUVASI -1- (Şampiyon tekserkan tebrikler) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
1
Favori
7.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mali__ 'nin de katılımıyla 16 kişi tekrar tamamlanmış oldu.

Genel özet yapmak gerekirse; 13 kişi giriş ücretlerini verdiler ve onaylandılar.

Almaları gereken kartları kalan 3 kişiye yolladım fakat emregok ve Kendöka'dan henüz bir ses çıkmadı. mali__ de sanırım bugün alacaktır kartını.

2 kişiden cevap bekliyoruz şuanlık.
  • Arkadaşlar bu çok uzadı böyle malesef 2 arkadaşı çıkarmak zorundayım, yeni kişileri bulur bulmaz şuan 2 kişi aranıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferya5

Arkadaşlar bu çok uzadı böyle malesef 2 arkadaşı çıkarmak zorundayım, yeni kişileri bulur bulmaz şuan 2 kişi aranıyor

14 kişilik de olabilir bence turnuva.Yedişerden iki grup olacağı için eşleşme konusunda da sıkıntı olmaz.
  • o zaman hocam bu akşam yada yarın akşama kadar gelen olmazsa 14 kişi ile başlayalım derim..
  • Arkadaşlar hiç beklemeyelim 2 gündür beklemedeyiz zaten. 14 kişi başlıyoruz. Fikstürü birazdan açacağım
  • Ben gece çalışıyor gündüz uyuyorum. Ona göre grubumdaki arkadaslar mümkünse aksam 11-12 sonrası hergün uygunum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok böyle çok saçma sapan oluyor fikstür ya 12 ya 16 kişi lazım 2 lige bölünce 7-7 olmuyor. 2 kişi lazım.
  • quote:

Yok böyle çok saçma sapan oluyor fikstür ya 12 ya 16 kişi lazım 2 lige bölünce 7-7 olmuyor. 2 kişi lazım.

1.hafta maçları bitmeden 2.maçlar yapılamayacak mı? eğer öyleyse haklısın saçma olur 7 kişi ile 1 bay takım olması lazım her fikstürde. ama ben denk geldi ilk 2 maçımı yaptım başkası 4 maç yaptı,farketmiyorsa 7kişi olur neden olmasın ki.
  • quote:

Yok böyle çok saçma sapan oluyor fikstür ya 12 ya 16 kişi lazım 2 lige bölünce 7-7 olmuyor. 2 kişi lazım.

tek ligde 14 takım yapıp, ilk 8 çeyrek finale çıkarsak ? bence gayet makul ve mantıklı olur :) hem herkes herkes ile oynamış da olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn1905

quote:

tek ligde 14 takım yapıp, ilk 8 çeyrek finale çıkarsak ? bence gayet makul ve mantıklı olur :) hem herkes herkes ile oynamış da olur :)

Böyle yapalım o zaman haydi arkadaşlar maçlara başlayalım, şablonda fikstür yazılı, rakiplerinizi bulup 1.hafta maçlarını yapabilirsiniz

Hayırlı uğurlu olsun
  • quote:

quote:

quote:

Böyle yapalım o zaman haydi arkadaşlar maçlara başlayalım, şablonda fikstür yazılı, rakiplerinizi bulup 1.hafta maçlarını yapabilirsiniz

Hayırlı uğurlu olsun

Hayırlısı olsun hakeden kazansın yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum :))

• zaferya hocam, maçlar rövanşlı olacak ya , arka arkaya iki maç mı yapacağız rakibimizle ? yoksa çift devreli lig usulü şeklinde mi oynayacağız, yani 26 hafta şeklinde ? (şahsen oyum .ift devreli lig uslüne ama turnuvada verilen karara itirazım olmaz )
  • turnuvamiz hayirli olsun, her kese basarilar. onemli olan ilk 8 girmek, sonra ceyrek final seklindemi olucak, eslesme nasil belirlencecek?
  • Rakibinizi buldugunuzda cift mac yapiyorsunuz, lig bitiminde ilk 8 e girenler ceyrek final maci yapacaklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yer kaldıysa benide yazarmısınız, olmassa yedek olarak ekleyin biri çıkarsa girebilirim
  • Faraday35 2 - 0 bjkdodo

bjkdodo 2 - 1 Faraday35

ilk maçın günahı olmaz :)
  • Call Of Murat 2-2 myres

myres 7-0 Call Of Murat

dostça geçen maçlar için teşekkürler.rakibime diğer maçlarda başarılar diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Myres -- 3 Haziran 2012; 15:24:36 >
  • aragornKing1905 1 - 1 tekserkan
    tekserkan 2 - 1 aragornKing1905

çok çekişmeli maçlardı.. benim kadro hakkını veremedi, ama rakibin oyunun da hakkını yemeyelim, çok güzel oynadı @tekserkan hocam :)
  • quote:

aragornKing1905 1 - 1 tekserkan
    tekserkan 2 - 1 aragornKing1905

çok çekişmeli maçlardı.. benim kadro hakkını veremedi, ama rakibin oyunun da hakkını yemeyelim, çok güzel oynadı @tekserkan hocam :)

sağol kardeş.seninde hakkını yemeyelim ilk maçta çok baskılı oynadın.ikinci maç ise çekişmeli gitti.iki maçtada öne geçmene rağmen defans hataları maçın sonucunu etkiledi.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.