Şimdi Ara

Turkcell Dergilik(Birçok dergi ücretsiz)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
20.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcell Dergilik uygulamasını indirmek ücretsizdir.
    Uygulamadaki dergileri sadece data ücretini ödeyerek ücretsiz olarak iPad’inize veya Android tabletinize yükleyebilirsiniz.

Turkcell Dergilik, zengin dergi seçeneklerinden dilediğinizi Ipad ya da Android tabletinizden okumanızı sağlayan ücretsiz bir Turkcell uygulamasıdır.
    İnteraktif sayfaları ve zenginleştirilmiş içeriği ile size basılı dergilerden fazlasını sunar.

Turkcell Dergilik’te dergilerin hem güncel hem de eski sayılarına ulaşabilirsiniz. Bu sayede sevdiğiniz dergileri hep yanınızda taşırsınız.
    Turkcell Dergilik sürekli eklenecek yeni dergilerle zenginleşecek ve Türkçe dergilere ulaşabileceğiniz bir platform olacak.

• Bilgi için teşekkürler. iPhone 4'e indiremiyor muyuz bu uygulamayı?
  • sanırım sadece "şimdilik" ücretsiz .ileride dergi sayısı arttıkça ücretli olacaktır. ben indirdim iphone da da kullanılabiliyor.
  • Chip Ve Level Dergilerini İndirdim Süper Yapmışlar İlk Defa Para Almadan Yaptığı Bişi Gördüm Turkcell'in Yakında Paralı Olur Ama
  • vodafone dan sonra turkcellde bu işe el atmış. başlangıçta tanıtım amacı ile ücretsiz yapılmış. ilerde mutlaka ücretli olacaktır. turkcellden sürekli ücretsiz birşey sunması beklenmez :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: edie

vodafone dan sonra turkcellde bu işe el atmış. başlangıçta tanıtım amacı ile ücretsiz yapılmış. ilerde mutlaka ücretli olacaktır. turkcellden sürekli ücretsiz birşey sunması beklenmez :)

+1907
  • çok çok büyük ihtimalle uygulamanın kendisi ücretsiz kalacak. dergiler için abonelik ücreti istenecek. ios5'teki Gazete Bayisi uygulamasının kopyası yani :) TCell dergi yayımcılarından kira vs tarzı birşeyler alacak, bu sayede uygulama ücretsiz kalacak.
    Klasik strateji ;) Uygulamanın kendisi free, ücretler in-app purchase ;)
  • birkaç gündür Dergilik'te dergiler görünmüyor. Genel bir sorun mu acaba ?
  • bu konuda yardımcı olabilecek kimse yok mu ?
    en azından bu durum sadece bende mi yoksa herkes aynı durumu yaşıyor mu cevabını verebilir misiniz ?

teşekkürler.
  • görünmeyen thread buldum sanırım.
    ilginç...
  • Bende de görünmüyor. Bakalım Turkcell ne zaman görecek... :)
  • Arkadaşlar uygulama hala ücretsiz, Atlas, CHIP, Level, AutoShow Şubat 2012 sayılarını indirdim ve sorunsuzca kullanıyorum.

Kullanmak isteyenlere ücretli olana dek tavsiye edebilirim. Bence gayet başarılı..
  • Evet oldukça kullanışlı.
    Telefondan zor oluyor ama tv ye aktarılabiliyorsa veya ipadten kullanımda süper olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahbikan

Arkadaşlar uygulama hala ücretsiz, Atlas, CHIP, Level, AutoShow Şubat 2012 sayılarını indirdim ve sorunsuzca kullanıyorum.

Kullanmak isteyenlere ücretli olana dek tavsiye edebilirim. Bence gayet başarılı..

Turkcell uygulamayı unuttu. Ya da paralı yapana kadar düzgün çalışmayacak. Programı düzgün çalıştırabilen cihaz sayısı 1 elin parmağını geçmez. Neyse ki Vodafone Vread'i tüm cihazlar sorunsuz çalıştırabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: luxaeterna

quote:

Orijinalden alıntı: Ahbikan

Arkadaşlar uygulama hala ücretsiz, Atlas, CHIP, Level, AutoShow Şubat 2012 sayılarını indirdim ve sorunsuzca kullanıyorum.

Turkcell uygulamayı unuttu. Ya da paralı yapana kadar düzgün çalışmayacak. Programı düzgün çalıştırabilen cihaz sayısı 1 elin parmağını geçmez. Neyse ki Vodafone Vread'i tüm cihazlar sorunsuz çalıştırabiliyor.

Hangisi düzgün calisirsa ona geceriz no problem..
  • Oha icinde yüzlerce liralık dergi var.
  • Bende uygulama yüklü fakat. Kategorilere git diyorum internet bağlantın yok diyor. Sizce neden olmuş olabilir ? 4s
  • Android teelfonlara yuklemenin bir yolu var mı?
  • vread'ı vodafone 5 sene önce yapmıştı
  • Dün İtibariyle AVEA ya gectıgım ıcın saırım artık o dergılerı bayııden bızzat alsam bıle karda olurum:)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.