Şimdi Ara

Macbook için Office, iwork ya da ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni macbook pro aldım ve Mac osX lion kullanıyorum. Şimdi tez yazımı vb. için office programlarını sıkça kullanıcam.Sorum şu ki :
    1) İlk defa mac kullanıcam. Microsoft office for mac mi almalıyım, yoksa iwork sorunsuz işlerimi halleder mi??? Mesela iwork ile oluşturulan ppt dosyasını USB ile başka bir windows tabanlı bir pc ye aktardığımda uyum sorunu çıkar mı?
    2) Yoksa Windows yükleyip bu tür işleri microsoft office ile yapmamı mı önerirsiniz?
    Önerilerinizi bekliyorum...

• iwork mac üstünde çok hızlı çalışıyor office e göre ama kendi tecrübeme göre yazmam gerekirse eğer windows tada açarım diyorsan hiç bişey değişmez. MAC için olan office in animasyonları vs. gibi şeyler windows ta açınca çuvallıyor. Yağ gibi akan animasyon windows ta resmen ağlıyor.

Hız istiyorsan iwork kullan. Ama dediğim gibi windows ta açtığın zaman afallarsın. Aynı efektleri veremiyor windows. Tabi ppt için konuşuyorum bu efekt olayını.
  • Açık kaynaklı ve ücretsiz olan Libre Office'i deneyebilirsiniz.Ancak Mac'lerdeki performansını bilmiyorum.
  • ben Hackintosh uma Office Macv yüklemiştim.gayet iyiydi ama windowsta denemedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.