Şimdi Ara

LÜTFEN YARDIM EDİN!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben itunestan iphonuma müzik atiorum ve müzik itunesa yarım olarak gidiyo.müziğin sadece yarısını atıyo sizce sorun nedir?mpeg4 dosyalarının hepsinde oluyo.m3u dosyalarında olmuyo.Ben şimdi dosyanın türünü değiştirmeyi denedim mpeg 4 dosyasını mp3 yaptım böylede itunesa gitmedi müzik.bidaha eski haline getirdiğimde itunesa gitti ama yine yarım olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Travis Durden -- 24 Ağustos 2011; 1:55:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: JoKeR184

Arkadaşlar ben itunestan iphonuma müzik atiorum ve müzik itunesa yarım olarak gidiyo.müziğin sadece yarısını atıyo sizce sorun nedir?

Nasıl yarısını atıyor müzik 3 dk ise 1.5 dk sını atıp devamını siliyormu yani
  • evet aynen öyle.
  • Başka parçalarda da aynı şeyi yapıyormu yoksa tek bir parçada mı?
  • Bazı şarkılarda olmuyo.
  • Attiginiz format mp3 mu bazen wav veya farkli mpeg formatlari oluyor sarkilar bu gibi durumda itunes otomatik olarak dosyayi ceviriyor. Bu gibi durumlarda takilmalar olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CTU

Attiginiz format mp3 mu bazen wav veya farkli mpeg formatlari oluyor sarkilar bu gibi durumda itunes otomatik olarak dosyayi ceviriyor. Bu gibi durumlarda takilmalar olabilir.

ya çevirmeden attıklarındada oluyo mp3 lerde falan.Bazı mp3 lerde olmuyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Travis Durden -- 24 Ağustos 2011; 1:17:32 >
  • Muzik isminin basinda prewiew yaziyormu bendede birkac muzik var oyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.