Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (3825. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 26engin26 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88.161
Cevap
921
Favori
3.558.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38233824382538263827
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuanda dolar alınırmı acaba?
  • Bence şuan alınmaz biraz beklemek lazım açıkamalar geldi şuan dolayı iyi takip etmek gerekmektedir. YTD
  • Ne gibi bir açıklama yapıldı acaba?
    Zaten geçen günlerde 40milyon dolar bozdurulmadımı.
    Fakat ona rağmen bir gerileme yok bu durumda nasıl bir düşüş olabilir ki?
  • Ve Dolar 2.60'ı geçti.
  • Hedefime Dolar tarafında erken ulaştım beni korkutmaya başladı gerçekten , şimdi sıra Altın tarafında hedefim 1230-1250 bandı , bu durumda gram fiyatı 104 lira
  • Bilerek actim bu konuyu.
    Durum ortada.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=103412854&p=1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne diyelim.

Yaşasın dolar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2,62 de geçildi hem de sert biçimde, yarın 2,65 kesin, 2,70 hayal değil. Tdi kötü bile gelse fed faiz indiriminden vazgeçtim demedikçe bu ateş sönmez.
  • Kuyumcudan bozdurduk 651 tl den cumhuriyet Altını tanesini. Kuveytturk 30-31 altın gunü dedi baya vardı ay sonuna. Bankalarında çıkarı oluyor bu altın işinde ben direk paraya çevirip yatırdım şimdi

• ben seçim sonrasına kadar hiç bir şey almamaya karar verdim attırdığım minik meblağları seçim sonrasına kadar kenarda bekletecem.
  • Doların bütün piyasalarda güçlenmesi artık dönüş olmadığına işaret bence. Euro Dolar paritesi neydi ne oldu.

Seçim öncesi yapılacak mağduriyet spekülasyonlarını, sahte operasyonları frenleyecek bence bu durum. Yoksa geçenlerde çıkan anaokulu seviyesi süikast planı bu sene acayip palavralar döneceğine işaretti. Ekonomik olarak doların güçlenmesinin yanında siyasi şişirmeleri de göze alamazlar artık.

Bakan beyin yaptığı hane halkı etkilenmedi saçmalığına ise yorum yazmak istemiyorum

• Kriz yavaş yavaş kendini göstermeye başlıyor, 2.6'lar 2.7'ler bile hayal olacak, 3 ve üzerini konuşacağız, hem de haziran gelmeden, seçim tüy dikecek mevcut gelişmelerin üzerine.
  • 1 Haziran ---> Dolar 3,00
  • Faiz arttırımı ile müdahele gelebilir mi, yoksa oturup herkes 3.00 tl na kadar bekleyecek mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: J. Marston

2.30 oldu daha artmaz dedim almayayim. 2.40 oldu daha artmaz dedim dur. 2.50 oldu. 2.55 oldu dün. Ordan bile alsak kardaydik. Simdi de 2.60'tan dolar mı alınır diyorum. Yine artarsa kısır döngüye devam.

2.17 de iken kardeşime al dedim. Almadı değişik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genuine Leather

Faiz arttırımı ile müdahele gelebilir mi, yoksa oturup herkes 3.00 tl na kadar bekleyecek mi ?

Normalde MB'nin yapması gereken faiz arttırımıdır ama şu ortamda bu malum nedenden dolayı mümkün değil. Piyasalarda da bunun rahatlığı var. Biliniyor ki herhangi bir sert tedbir alınamayacak yükselişe karşı.
  • Genuine Leather kullanıcısına yanıt
    Faiz arttırımı da bir yere kadar frenler , tırmanışı durdurmak imkansıza yakın artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: graphys

Ne diyelim.

Yaşasın dolar.

Sen hâlâ yasiyormusun kardeş bayagidir kayiptin seni çok özledik forumdas olarak
    Ne yaptın dolar işini?

• 
Sayfa: önceki 38233824382538263827
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.