Şimdi Ara

Total Video Converter

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İpod Touch için bilgisayarımdaki film arşivinden film çevirmek istiyorum, bu işlemi total video converter ile yapıyorum. Fakat 350-400mb lık bir filmi Total video converter'da İphone/İpod formatına (mp4) dönüştürdüğümde 800-900 mb oluyor normal kalitede. İnternette hazır bulunan İpod touch için filmlere baktığımda ise çok kaliteli görüntüye sahipler ve 400 mb civarındalar. Acaba ben Total video converterda kaliteyi bozmadan düşük boyutta ipod touch için filmleri nasıl çevirebilirim?

• totalde normal kalite yanında extra ayarlarıda var çözünürlük bitrate vb gibi.. ince ayar yapmayıda dene
    ayarlarını dönüştürdüğün video ile benzer yap

Videolar ile bilgileri klite codec pack yüklü ise tools menüsündeki gspot codec information ile öğrenebilirsin
  • Anyvideoconverter deneyebilirsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgutozkan

totalde normal kalite yanında extra ayarlarıda var çözünürlük bitrate vb gibi.. ince ayar yapmayıda dene
    ayarlarını dönüştürdüğün video ile benzer yap

Videolar ile bilgileri klite codec pack yüklü ise tools menüsündeki gspot codec information ile öğrenebilirsin

Evet fakat o ayarları kendi kafama göre yapmak istemiyorum filmin kalitesini bozmamak için. Araştırdım biraz fakat anlatımına rastlamadım internette.
    K-lite codec pack yüklü dediğini deneyeceğim.

@e-rose

Teşekkürler inceleyeceğim o programıda.

Başka önerisi olan varsa bekliyorum arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.