Şimdi Ara

TRT DE YAYINLANAN BIR ZAHMET PROGRAMI HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR AZ ONCE KANAL D DE ARKA SOKAKLAR ADLI DIZIDE BIR ZAHMET PROOGRAMINDA YAYINLANAN BIR BIR BOLUMUNDE KI ADAMI DIZIDE GORDUM DEMEKKI KULLANILAN INSANLAR DEDIKLERI GIBI KAST AJANSLARINDANMIS KURMACAYMIS BERBER ROLUNDEYDI ADAM
    LINKTEKI SAKA YAPILAN ADAM...

http://www.youtube.com/watch?v=GpdPCen8GY8&feature=related

• yanlış görmüşsün bu adam o adam değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: muskeder

yanlış görmüşsün bu adam o adam değil

emınmısın arkadasım ona cok benzıyordu kayıt eden varmıır acaba berber sahnesını???
  • bide berberi görmek lazım
  • değil hocayı camide vuracaktı o yüzden dikkatli izledim son bölümü aynı adam değil
  • o değilde bu programı en başından beri takip ediyorum geçen gün lokantada geçen bir bölümde adamın birine yapılan şaka vardı, aynı adamı tv8de yeni başlayan başka bir programda gördüm. Benden başka dikkat eden var mı pek sanmıyorum ama gören olmuştur belki. ama bu program için şakazedeler seçilmiş falan demek istemiyorum. o adamın başka bir şaka programında çıkması tamamen tesadüfte olabilir..
  • bu programı Trt dışında başka bir kanal yapsaydı eminim bu kadar konusu açılıp eleştri yapılmaya çalışılmazdı ki Star'da da yapıldı ben Trt ye geçmeden böyle bir program olduğunu duymamıştım.
  • Harika bir program
  • kasap

ressam

beni bi sallasana

mısırcı

oto tamiri

otopark mafyası Favorim

mektup

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Palabıyık -- 2 Kasım 2009; 23:34:52 >

• trt 1 izlemediğim için hiç seyretmedim internet'de 2-3 video'sunu izledim hiç komik gelmedi bana yalnız o kaçanlara söylediği lafı tuttum
  • quote:

Orijinalden alıntı: wtwt24

trt 1 izlemediğim için hiç seyretmedim internet'de 2-3 video'sunu izledim hiç komik gelmedi bana yalnız o kaçanlara söylediği lafı tuttum

erhan sopa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.