Şimdi Ara

İstanbulda gezilecek sakin yalnız kalınabilecek yerler.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
49.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar kız arkadaşımla üniden izne geldikten sonra buluşacağız.özellikle anadolu yakasında(avrupada olur)sakin yalnızca benle onun olacağı ve mümkünse manzaralı bi yer istiyorum.altımda aracım var aklınıza gelen yerleri önerirseniz sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hafta içi sabah heybeli adaya git.
  • Beykoz, Otağ tepe, Göksu
  • Cihangir mereivenleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kısaca sevisilecek bir yer desen yardımcı olurdum kusura bakma

• Luka Modric kullanıcısına yanıt

Ek olarak çam vadisi beykoz taraflarına gitmeni tavsiye ederim mükemmel bir yerdir, iki sıcak çay içersiniz..
    Sonrası senin tercihine göre ormanlık, çamların olduğu çok hoş bir yerdir.
  • Tuvalet

• Gulhane parki.

Bunu da biz mi yazalim bro?

• Gazi mahallesi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Luka Modric kullanıcısına yanıt
    aynen öyle.hem manzara hem sevişmelik sakin ortam

• manzara bilemem de huzur için ataköye yeşilköye falan gelin

sevgiliyle geliyosan niye yalnız kalınabilecek yazdın...
  • Zig Zag kullanıcısına yanıt
    hocam sevgilimle yalnız kalabileceğim ortamdan bahsetmiştim.diğer insanların bakışlarından hoşlanmıyorum sevgilimle samimi haldeyken.bu yüzden sakin tenha yer lazım.

• Tarlabaşı
    Dolapdere
    Esenler
    Bağcılar

• Hocam ben yerinizde olsam elit insanlarin takildigi gelismis yerlere giderdim. Ornegin beykozda sakin bir yer bulsan da sarilirken yobazin biri cikip ustunuze yuruyebilir ama Nisantasinda(Besiktasin diger yerlerini de katabiliriz) halkin icinde de opussen veya yiyissen kimse bir sey demez.

• Sevişeceksen ve kız eve gelmiyorsa rumelifenerine götür (rumelihisarı değil 3. köprünün olduğu yerdeki rumelifeneri çok rahat sevişirsin hocam hatta outdoor bile yaparsın her 40 dk da otobüste geçiyor, akşam saatlerinde buluşacaksan kadıköy moda sahiline götür kalabalık bi sahil ama her 2 metrede sevişen çiftler dolu o yüzden kimse hayırdır niye sevişiyorsun demez, yine aynı şekilde atatürk arboretum u çok güzel bir yerdir instagramdan resimlerine bak aşırı güzel bir yerdir ve hafta içi bomboş olur o ormanın arkalarında ne inleme sesi duydu bu kulaklar hatta geçen gün sonbahar çöktüğü için yaprakların renkleri turuncu, kızıl gibi olduğundan gidim biraz çekim yapim dedim girdim parka öyle çiçek böcek çekiyorum baya ormanın içine girmişim sonra böyle garipten sesler duymaya başladım sonra birazdaha dikkatli dinlediğimde aşkım acıtma acıyor aşkım filan baya sevişmelik yer buralar

• The_GodFather. kullanıcısına yanıt
    eve geliyor dostum hemde yarın gelecek.

• Fethipaşa korusu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.