Şimdi Ara

e7200 işlemciye overlock yapılırmı yapılırsa yapılışını anlatabilirmisniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar e7200 işlemcim var buna overlock yapılırmı yapılırsa nasıl yapacağımı anlatabilirmisiniz herekese teşekkür ederim

• Overclok için detaylı bilgi :http://forum.donanimhaber.com/m_22460774/tm.htm

E7200 için detaylı bilgi : İmzamda Tıklayınız : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penryn -- 31 Ağustos 2008; 15:11:23 >
  • saolasın kardeşim
  • e7200 ü 3.20 ghzde kullanıyorum ramleri otomatiğe aldım 800 lüktü 840 da çalışıo şuanda işlemciye 3.4 da denedim ramler 960 a kadar çıktı ama yük altına geldiği anda kendini resledi bu yüzden en fazla 3.20 de bırak sınırın altı çok uygun çalışıyor vista puanı ise 5.7

• quote:

Orjinalden alıntı: SONYENICHERY

e7200 ü 3.20 ghzde kullanıyorum ramleri otomatiğe aldım 800 lüktü 840 da çalışıo şuanda işlemciye 3.4 da denedim ramler 960 a kadar çıktı ama yük altına geldiği anda kendini resledi bu yüzden en fazla 3.20 de bırak sınırın altı çok uygun çalışıyor vista puanı ise 5.7

o anakart 400 fsb yapıyormu?eğer yapıyorsa fsb yi 400e al çarpan 9,5 da kalsın 3800 mhz yapar fsb:ram oranınıda 1:1 yap ramlerde 800 mhz de çalışır.

• psum 300 w olduğu için ve birde fanlar az oyüzden 2,61de bıraktım fan alınca 3 ghzye çıkartacağım inş herkese teş ediorum
  • kurubuz skorlarım

max. mhz
    http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=402856

super pi 1 m

uzay sistem stok fan max. mhz

http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=397573

uzay sistem stok fan super pi 1 m

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain54 -- 1 Eylül 2008; 12:17:45 >

• cpu uçurmuşun ya sen
  • offf abi bu ne yaaa:D ben 3.2 ye seviniyorum sen:D:D
    valla helal olsun
  • bende 2,71e çıkardım sevinçten ne yapacağımı çaşırdım
  • bende 2.67 ye çıkaramadım sürekli overclocking failed hatası veriyor
  • arkadaşlar ben stok fanla 3.2 ye çıktım ve sistemin boştayken ki sıcaklığı 40 derece yük altında mesela crysis oynarken 55 derece felan oluyor.ve voltajlada oynamadım. dram:fsb oranı 1:1 de. sizce bu işlemciyle ve stokfanla bu overclock değerleri ve sıcaklık iyimi?ayrıca vistada deneyim dizini puanı 5.7. normalde 5.4 tü yani 2.53 teyken.
  • @01cagatay23 Stok fanla yeterince gitmişşin zaten sıcaklıktan belli 55 derece.Bu şekilde stabilse kullanabilirsin.Birde bir miktar voltaj ver istersen sıcaklığa (-) yönde etkisi olabilir.
  • arkadaşlar bişi soracağım ben speedfanda baktığım zaman core die birşey var en altta bilg açıldığında bile 47 derece oluyor nedr bu core
  • performance enable witch i extreme yaptım
    cıaz yi ise cruise yaptım ve viste puanı 5.9 oldu
    3.20 deyim hala 1 ay daha geçsin 3.50 yapcam hala sıcak gibi havalar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.