Şimdi Ara

a4 tech pk-335 vista driver

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
11.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu webcamin bir türlü vista driverini bulamıyorum, kendi sitesinden indirdiğimiz bir işe yaramıyor başka sürücülerde denedik bir türlü sonuç alamıyoruz, yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

• http://www.a4tech.com/en/download3.asp?ID=227 burada driver ı var indir ben indirdim kuramadım :(
  • arkadaşlar bu pk 335 webcamın vista uyum sorunu nasıl çözülecek. ben de verilen sitedeki driveri indirdim ama sorun çözülmedi.hala ezoniks vga kameradan bahsediyor.bu sorunları şikayetleri a4 tech şirketi bilmiyor mu yoksa ilgilenmiyormu.sorunun çözümünü bilen varsa lütfen yardım etsin.şimdiden teşekkürler
  • selam arkadaslar bendede aynı sorun vardı ama adresını verdıgım yerden ındırdım sorunsuz calısıyor sızde deneyın
    http://www.sonix.com.tw/sonix/product.do?p=SN9C120
  • harbiden çalıştı. teşekkürler hapymyday.
  • teşekkürler dostum çalıştı..
    eline emeğine sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi troya1 -- 10 Ekim 2008; 14:01:24 >
  • ArkadaşLar nereLerE qircez inqiLizce çıktı benimqi ne yapcam üye oLmam qerekiyormu nereLere qircem söLer misiniz ekranın hanqi köşesinde isimi ney Lütfen yardımcı oLursanız bende yapmak istıorum camera mı pLs
  • ArkadaşLar nereLerE qircez inqiLizce çıktı benimqi ne yapcam üye oLmam qerekiyormu nereLere qircem söLer misiniz ekranın hanqi köşesinde isimi ney Lütfen yardımcı oLursanız bende yapmak istıorum camera mı pLs
  • çok tşk. ederim sana arkadaşım paylaşımın için sağol emeğine sağlık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: JqR

ArkadaşLar nereLerE qircez inqiLizce çıktı benimqi ne yapcam üye oLmam qerekiyormu nereLere qircem söLer misiniz ekranın hanqi köşesinde isimi ney Lütfen yardımcı oLursanız bende yapmak istıorum camera mı pLs

sağdaki driverlardan üsttekine tıkla indir.
  • link için teşekkürler. çok aradım bunun driverini. sagol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.