Şimdi Ara

Apple, Haritalar uygulamasını Android'e getirmeyi düşünüyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Haha Sansüristanda yaşayanların sorunları pardon. Bazen global bir ülkede yaşıyorsunuz sanıyorum pardon o da sansürlüymüş.

• Bilgi almak için Google Maps'in rakibi yok fakat navigasyon için kullanmayı bıraktım.

Hem ekosistem avantajı nedeniyle ajandadaki etkinliklere yol tarifi almam çok daha kolay oluyor, hem de Google son zamanlarda, özellikle şehir içinde hiç düzgün çalışmıyor.

Mesela sürekli gittiğim tenis kortu. Google evden 20 dakika rota çıkarıyor. Rotayı kendim, trafik olmadığını bildiğim caddelere çekersem 15 dakikaya iniyor. Hem mesafe, hem süre düşüyor fakat bu rotayı kendi başına önermiyor bana. Apple'ın ise önerdiği iki rota, benzer mesafeler, biri 15 biri 16 dakika...

• Türkiye özelinde hiçbiri Yandex'in yanına yaklaşamaz
  • Yıllardır beklediğim haber umarım gerçek olur Google maps kadar kötü yavaş çalışan bir map uygulamasi görmedim.
  • 4S14N_HUNT3R kullanıcısına yanıt
    Çalışıyor olması Apple a göre büyük bir artı. Ayrıca telefonunuz yavaş herhalde. Bende yağ gibi akıyor hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CWaRRioR -- 9 Ağustos 2024; 20:33:8 >
    Yavaş çalışsa gene iyi onun kadar sapıtan başka hiçbir uygulama yok.Durduk yere rota güncelliyor seni istemediğin halde paralı gişeye sokuyor.
  • Navigasyonda oldukça başarılı buldum ben Apple Haritayı. Google yön tarifi yaparken saçmalıyor. Google’ın tek artısı daha sosyal bir ortam oluşturması.

• apple maps 2 konuda iyi

1 net gösteriyor bulanıklaştırmıyor.

2 3d-2d seçeneği sunuyor.

Google maps ise yaşayan bir canlı gibi. Her ne kadar yönetimi yavaş olsa da

• aykut291 A kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle yolda giderken kafasına göre rotayı değiştiriyor güncelleniyor bazen gitsende aynı yerde duruyor gösteriyor Apple maps çok daha seri ve hızlı çalışıyor.
  • CWaRRioR kullanıcısına yanıt
    Hocam Apple maps kullanmadiysaniz eğer yağ gibi gelebilir nothing 1 kullanıyorum cihaz seri s24 ultrada bile aynı yavaş geliyor bana iPhone 5s var yedek cihaz ondan açıyorum genellikle tertemiz sorunsuz hızlı çalışıyor

Apple Maps'i pek kullanmadım açıkçası. Bir iki kere telefonum yanımda olmadığı zaman Car Play ile kullandım, o kadar. İşlev olarak Google Maps'le boy ölçüşebileceğini düşünmüyorum.

Hız konusuna gelince S24 Ultra kullanıyorum, Tıklamanın ardından uygulamanın açılması 0.2 saniye bile sürmüyordur. Logo anlık görünüyor, pat diye arayüz açılıyor. Kaydırmada ya da aramada da herhangi bir yavaşlama, anlık takılma söz konusu değil. Aslında göstermek için video da kaydettim ama kişisel bilgiler göründüğü için paylaşmaktan vazgeçtim. Hani bundan hızlısı varsa -ki olabilir- bu hızın bir anlamı var mıdır, bana göre yok.

• CWaRRioR kullanıcısına yanıt
    Var hocam işte Google maps sosyal olarak çok daha ileride varacağınız yerde ki mekanların yorumları bilgileri vs bir çok bilgi veriyor tek sevdiğim yanı o hız olarak Apple maps ile yarisamayacak kadar yavaş bana göre saçma sapan konum sapmaları vs bahsetmiyorum bile
  • En iyi navigasyon uygulaması kesinlikle. DAndroid için büyük şans.

• Safariyi de istiyorum Android e gelsin hatta Windows a da gelsin
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.