Şimdi Ara

💛💙 Fenerbahçe 2023/2024 Sezonu [ANA KONU] #TeşekkürlerFenerbahçe⭐⭐⭐⭐⭐ (6925. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
144.214
Cevap
358
Favori
3.851.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 69236924692569266927
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kruniç faydasızının yerine deneyeydi belki her alanda hala şansımız olurdu şimdi densen ne olur iş işten geçtikten sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brsaltnc -- 12 Mayıs 2024; 18:44:8 >
  • Dzeko formda degıl ama dzekoyu da bı yandan gol kralı yapmalıyız bari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maestro725 kullanıcısına yanıt

Her maç boks ringine çıkan Barış Alper bunu beğendi.

• Tribünler tam dolu değil. Gelmeyen bari devretseydi. Coşku da az. Tepkinin gelmesi için saçma bir geri pas veya top kaybı yetebilir.

Bugün gol erken gelmezse futbolcularında işi çok zor. Baskı var

• Bu kruniç faydasızını 3 maçta çözdüm hocanız çözmesi ligin sonunu buldu şimdi kadroya bile almamış

• Bugün Gs 1 karagümrük 2

Feneri bilemem

• Açtım maçı izleyeceğim, kardeşim ben neden bu maçı izliyorum. Vallahi bıktım ya

• Pedri Pasta kullanıcısına yanıt
    Metnin ana temasını anlayamadınız. Sadece bu sene gelişti. Diğer beş seneki kadroları gözünüzün önüne getirin. Janssen, Giuliano, Josef hepsinde ilk 11 oynar. Yav yıllarca solbek alamadı Ferdi’yi gittik solbeke evirdik. Bu sene pabuç pahalı diye kadro kurdu o kadar. Gelişen bir şey yok. Seçilirse yine aynı saçmalıklarına devam edecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caner-Medley -- 12 Mayıs 2024; 18:57:15 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • brsaltnc kullanıcısına yanıt

Eğer GS yenilecekse biz de yeniliriz ya da GS derbide şampiyonluğu garantileyecek bi şeyler olur.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geç kaldın ismail hoca bu tarz şeyler için, içerde kaybettiğimiz puanlardaki maçlarda yapacaktın gazlamaları

• Stadyum bu sene ilk defa boş kalmış. Boş bırakacağınıza gidip yönetimi protesto etsenize be kardeşim..

İsmail de çok büyük hocaymış gibi bir de orta sahada futbolcularla şampiyonluk konuşması yapıyor utanmadan.

• Caner-Medley kullanıcısına yanıt

Bence de sadece bu sene gelişti ama Josef,Giuliano,Janssen'den iyi oyuncular da oldu:Eljif,Arda,Valencia,Muriqi kesindir zaten. 21/22 zajc ve crespo , 19/20 gustavo bana göre josef'ten iyidir.20/21 pelkas da Giuliano ayarında oyuncuydu

• Tüm kupalardan elendik zajc krunic yok artık, aferin İsmail

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • brsaltnc kullanıcısına yanıt

Galatasaray'ı siz kendiniz mi zannettiniz.

• Çok güzel gol

• Kötü gün Dostu Batshuayi!

• İsmail batmanı baştan beri oynatmıyosun buda senın pasif olduğunu gösterir yazık

• Gol şampiyonluk geliyo

• 
Sayfa: önceki 69236924692569266927
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.