Şimdi Ara

Ekran Kartı Driver Güncelleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekran Kartı Driverımı Nasıl Güncellerim AMD nin Sitesinde Ekran Kartım Görülmüyor  AMD Radeon R4 Graphics ile AMD A6-6310 APU Bu Yazıyor

• Ekran kartın işlemcinin içinde yani driver yükleyemezsin. Belki hızaşırtma yapılabilir.
  • Anarko1 A kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarı tarattım ekran kartı driveri eski dedi sonra amd sitesinden buldum yükledim bilgisayar hafif donma ve kasma oldu sildim sonra sağolun
  • Sorun düzeldi mi

Olmadı Driversız Kullanıyom Donma Sorunu Geçti Ama Oyun Oynanmıyor Driver Bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E934029C -- 16 Şubat 2021; 11:18:17 >
  • birde program dosyarlarında x86 yazıyor ama bilgisiyar özelliklerine girince 64 bit diyor bende 64 bit indirdim

• Bilgisayarım>Özellikler>Aygıt Yöneticisi>Görüntü Bağdaştırıcıları>Ekrankart modelini bul sağ tıkla "Güncel sürücü yazılımını otomatik olarak ara" sekmesini seç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SiyahPapyon kullanıcısına yanıt

Bulunamadı Diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1E934029C

Bulunamadı Diyor

O zaman yoktur hocam

• Senin sistem apu işlemci. Grafik kartı güçsüz. Fifa 2008 felan anca oynar.

Laptop 5 Yıllık Lol mineccrqaft oynuyordum sonra ekran kartında driver yok dedi ne minecraft açıldı ne lol dediğim gibi önceden oynuyordum ekran kartı driveri yükledim internetten ondada farede donmalar olup ekran kartının driverını silince düzeliyor ama böylede hiç bişey açılmıyor driver lazım diyorum fifa 2008 oynarsın diyor

• Radeon catalyst i indir oradan güncel driver ı gorebilrisin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.