Şimdi Ara

Playstation 5 Olası Teknik Problemler ve Çözümleri (20.02-02.30.00 | 09 Aralı Güncelleme Yayınlandı) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
83
Cevap
16
Favori
13.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • merhabalar, dün gta 5 indirdim playstation 5 e, oyundayken bi ara verdim o sıra kol bağlantısı kesildi, sonra oyunda ingilizce olarak alert falan diye bir yazı çıktı herhalde kol bağlantısını sağlayın diye, sonra oyunu kapattım ama o alert yazısı arkada kaldı başka oyun açıyorum yazı arkada duruyor playstation 5 i kapattım açtım geçmedi fişini çektim açtım yine geçmedi sorunun televizyondan olmadığına eminim çünkü telefonu televizyona yansıttım hiçbi sorun yoktu televizyonda bu sorunu neden yapar bilen var mı?

• selamlar. pc'de kullanmak için media markt'tan sony ps5 kolu aldım(en son b versiyon) ilk şarjda tamamen doldu ışık söndü ancak bir sonraki şarjlarda ışık 5-6 saati geçse de hiç sönmüyor, tam dolum yapmıyor. şarjdan çıkardıktan sonra da tekrar takarsan bu sefer şarj olmuyor. kabloları adaptörü de değişsem olmuyor. windows'daki ds4 programında pil göstergesine baktığımda yüzde 87 gösteriyor. sanki yüzde 80 lerde bir sınır koymuş belirli bir yere kadar şarj alıyor. diğer kullandığım bir önceki versiyon dualsense kolumda böyle bir sorun yok. acaba yeni versiyonla ilgili mi sorun yoksa bir ayar mı var çözemedim. böyle bir şey başına gelen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johnny lenn -- 20 Mayıs 2024; 1:49:23 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.