Şimdi Ara

Hepsiburada'da 2 wooper Jr. + orta boy kola+orta boy patates 16,90 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46
Cevap
1
Favori
6.226
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kapıya getiriyorlarsa alayım yoksa gerek yok
  • 9.90 olsa sıcak fırsat olurdu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayabusaaa

dün gece gördüm bu fırsatı saat 12 yi bekledim hemen aldım 2 tane tamda bugun buraya gidecektim . birde hamburger + tavukburger bir menüsü vardı ucuz yollu . o kaça acaba ?

Bu arada bu menü doyurmaz ben tadımlık aldım sadece bilginize
    İlettiler mi kodları hocam hemen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçeli Üye

İlettiler mi kodları hocam hemen?

Alıntıları Göster
    ben de aldım yarım saat içerisinde kod geldi telefona..çok heveslediğimden değilde hanım bazen istiyor çocukla beraber çerezlik yesinler güzel fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: esVed

ben de aldım yarım saat içerisinde kod geldi telefona..çok heveslediğimden değilde hanım bazen istiyor çocukla beraber çerezlik yesinler güzel fiyat

Alıntıları Göster
    Sağolun hocam, bana da yaklaşık 10 dakikada geldi.
  • Akşam muhtemelen gidecektim ama bizde geçmiyor, nasıl kullanılıyor vs bahanelerle uğraşmaya değmez iki tavukburger olan menüyü büyütüp aynı fiyata alırım daha iyi.
  • Alış veriş merkezlerindeki yerlerde kullanılıyor mu?
  • pingu81 kullanıcısına yanıt
    Kullanılır
  • Junior menu aşırı derecede küçük fakat 3 un den de 2 ser tane olunca 17tl iyi fiyat, gördüm ama almadim
  • Az once kullaniym dedim sadece saat 12 15 arasi geciyor dediler ve vermediler.ole bi ibare yok dedim bize oyle bilgi geldi diyip burger king calisanlarina atilan maili gosterdi ve vermediler.baska durumu yasayan var mi?
  • İlk sayfaya eklenmiş saat 12-15 arası, acaba hafta sonu geçerli mi?
  • Hb ye ulasamadim iade talebi olusturdum.12 15 bilsem almazdim zaten bu fiyata yakin ikili menuleri var
  • hayabusaaa H kullanıcısına yanıt
    12-15 arası dediği hepsiburadanın bu fırsatı sunduğu saat. Zaten koşullarda da öyle bir saat kısıtlaması yazmıyor. Bu tip fırsatların ilk günleri çalışanların da koşullardan tam bilgisi olmuyor.
  • bunyamin55 B kullanıcısına yanıt
    Konuyu ben ekledim hocam.Kasiyerler yanlış anlamışlar sanırım.Kupon hepsiburadada saat 12-15 arası satılıyordu kullanım koşullarında öyle bir ibare yoktu.
  • Valla cok israr ettim,sonunda burger king ten gelen maili gosterdiler orada 12-15 gibi bir ibare vardi.

Neyse insallah iade olur birdahada burgerking mi aslaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezer11

Konuyu ben ekledim hocam.Kasiyerler yanlış anlamışlar sanırım.Kupon hepsiburadada saat 12-15 arası satılıyordu kullanım koşullarında öyle bir ibare yoktu.
    "12-15 arası" yazmışsın ya, kodu kullanım saatleri diye düşünüp almadim. Keşke akşam da yenebilseydi diye düşündüm. Çocuk seviyor istiyor bazen.
    O gün akşam tam da hanımla sinemaya gireceklerdi.
    Normal whooper 21.5 alıp odemisler.
  • Kod un kullanılmasıyla ilgili saat ibaresi yoktu.
  • Biz iki kod aldık. Akşam saati yedik bitirdik bile.
  • hayabusaaa H kullanıcısına yanıt
    Ben akşam 19:00 gibi kullandım hiçbirşey demediler
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.