Şimdi Ara

EDİTED

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insafsızherif -- 15 Mart 2019; 22:33:50 >

• Dostum bazen bi restorana oturursun, Garson senle öyle bi ilgilenir ki hesabı öderken bu adama bahşiş vermeliyim diye düşünürsün, hiç alışkanlığın değilse bile, hesap az ya da çok olsa bile vermek zorunda hissedersin kendini, kız meselesi öyle bi şey (ilgiden kastım kesinlikle sıkmak değil buna çok dikkat et, mesela dakkada bir yanına gelip bi isteğiniz var mı diyen garsonlar vardır, bırak bahşiş vermeyi gelmesin artık diye sövesin gelir) Doğru yerde ve doğru dozda ilgiye her kızın ihtiyacı vardır.

Genç arkadaşlarıma nacizane tavsiyeler vereyim; İşe yarayacığını düşündüğüm taktikleri söyleyeyim katılıp katılmamak sana kalmış :) mobilden yazıyorum, imla hataları olabilir...

1 Tipin boyun posun çok önemli değil, ortalama bir tipin varsa yeterlidir önemli olan kendine güvendir, bu sana cesaret kazandırır, karşıyı etkiler, güçlü duruş burada başlar, Güçlü dur.

2 tip her ne kadar önemli olmasa da fit bir vücut her zaman artıdır, Spor yap.

3 moda önemlidir, saç sakal giyim kuşam aksesuar vs her konuda modaya uymalısın, Modayı takip et.

4 temizlik ve bakım olmazsa olmazdır, kızların en çok dikkat ettiği dış görünüş bakımlı eller, tırnaklar, ve beyaz dişlerdir.Temiz ve bakımlı ol.

5 zengin olman çok paran olması kesinlikle şart değildir, kadınlar aslında erkeklerin zengin olmasından değil, o parayı kazanabilme başarısından etkilenirler (para avcısı kızlar hariç). Çalışkan ol.

6 ortam önemlidir, evde oturarak kız bulamazsın, okul dersane dil kursu dans kursu tiyatro sinema müzik vs ilgini çeken bir alanda hem kendini geliştirmeli hem de ortam bulmalısın. Sosyal ol.

7. Maddeye geçmeden önce bir not: bunların hepsini uyguladıktan sonra şansın çok artıyor fakat bunları zaten yapıyorum ama yinede kız ayarlayamıyorum diyorsan 7den sonrası daha önemli, Güçlü duruşu kazandıracak maddeler bundan sonrasıdır...

7 cesur olmalısın bulunduğun ortamda kesiştiğin kıza direk olarak gidip merhaba ben ... diyebilmelisin, afedersinizle başlayan, pardon rahatsız ediyorumla başlayan tanışmları asla yapmamalısın, bunlar seni ezik durumuna düşürür direk gidip muhabbete dalmalısın, kız olumsuz tepki verirse yine afedersin pardon vs yok peki sen bilirsin deyip dönmelisin ( burada önemli nokta şudur, asla kimseyi rahatsız etmeyin, piç diye tabir ettiğimiz abazalardan olmayın, karşıdaki kızın sevgilisi, sözlüsü, nişanlısı olabilir veya gerçekten kimseyle tanışmak istemiyor olabilir, rahatsızlık vermeyin sakın) Girişken ol.

8 Dik yürü, kendine güven, asla kibirli ya da kendini beğenmiş olma fakat erkeksi dur, dokunsan düşecek tiplerden olma, ama kasma, gülmesini bil, kendin ol, samimi ol.

9 insanlara bir şeyler ver, enerji sömürenlerden olma, enerji dağıtanlardan ol, polyanna olma ama mutluluk dağıt, insanlar seninle geçirdikleri vakitten keyif alsınlar.

10 ilgisini çekmek istediğin kızla mümkün olduğu kadar çok vakit geçir, fakat bunu klasik mekanlarda yapma, farklı olmaya çalış, eğlenmek için yaratıcı ol alternatif bul

11 Ses tonunu düzgünleştir, etkileyici olsun, şive kullanma, diksiyonunu düzelt. Kitap oku.

12 Duygusal olabilirsin ama asla ağlama, Neşeli olabilirsin ama asla böğüre böğüre gülme

13 Arkadaş gibi yaklaşma, arkadaş kalırsın

14 Destek ol güven ver

Motivasyonumuz burada sona erdi arkadaşlar :)

ilk 7 madde mutlaka yapılması gerekenler, sonraki 7 madde ise istese de herkesin yapamayacağı şeyler, katılmayabilirsiniz, ben sadece düşüncelerimi yazdım, ne düşündüğümü paylaşmak istedim

Çok Önemli Not: Ne olursa olsun bir kızın duygularıyla oynama, Sırf yatağa atmak için evlenmeyeceğin kıza evlilik vaadi verme, Kızı bir şeyler yapması için zorlama, üzme, Birlikteyken de ayrılırken de saygılı ol. Umarım işe yarar, başarılar diliyorum..

Fotoğraf için dayanamadım edit yapayım dedim,
    üstte birisi uzun saç yakışır demiş denemelisin, fotoğraf çekimi çok yanlış burun deliklerin füze gibi duruyor alttan fotoğraf çekilmez, ellerin neden cebinde? Çok mu üşüdün? İki elini asla cebine koyma duruşunu bozar, tek el pantolon cebinde olmalı, yakanı indir bu cekette yaka kaldırılmaz, önünü aç bu cekette alta dar bir tişört veya kazak giyip önü açık gezmelisin, ayrıca ceket sana bol geliyor, göğüste ve kollarda potluk var, renk seçimlerin güzel ceket rengi ile siyah iyi gitmiş, Yakışıklılık olarak ise ortalamanın üstündesin, doğru kullanırsan...
  • Muhabbetin sarmıyodur
  • Herkes dediğin eş dost akraba.Ne desinler suratina,idare eder bir tipin var mi desinler ?

Çok çirkin değilseniz tipin çok da bir önemi yok.Güçlü erkek imajını vermek mesele.Bu konu hakkında da satırlarca yazı yazılir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • No ss no guven

• Üzülme diye gerçeği söylemiyorlardır

• SiNaPSiS kullanıcısına yanıt
    koydum buıyur
  • hayır sorun bu değil kendimi üstün falan görmüyorum lakin en tipsiz erkeğin takıldığı bi ton kız var bize geliyorsun anca sanaldan kızlarla konuşuyoruz bizim neyimiz eksik
  • quote:

Orijinalden alıntı: YENİPHONEALANADAM

Bu mesaj silindi.
    Hocam konu sahibi senden kat kat yakışıklı. Cool bi havası var ama sizin hic bişey yok

• Kanka objektif yorum yapıyorum tipin 10/4
  • Riven Mı kullanıcısına yanıt
    helal olsun kanka böyle içten yorum yapanları seviyorum eyvallah
  • Ankara da olsam sap kalmazdım :D denizlideyim
  • cidden doğru diyorsun mersine gittim orası daha da fazlası yine sap yine boş çıktım yazık gençliğimize
  • Hocam yakışıklı erkek yoktur, "cüzdanı kalın" ve "ağzı laf yapan" erkek vardır.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.