Şimdi Ara

Millenicom Boş Portu Biz Açıyoruz Bilgisi Veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar Boş port olmadıgından dolayı İSS lerden internet alamıyorum alt yapı TT ye bağlı ...

Millenicom müşter hizmetler boş port için 10-15 gün içeriisnde belli olup size geri dönüş yapıyoruz dediler kendileri açabiliyorlarmış tabi ki TT İLE ANLAŞMASI OLDUKLARINI söylediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben şimdi sitelerinde gezip bakınıyordum 100 mb gerçek sınırsız akn veriyor taahhütsüz 85 tl ye güzel paket alacağım hız 61 çıkıyor telekomda sözleşmem var iyi firmaya benziyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: onnline

ben şimdi sitelerinde gezip bakınıyordum 100 mb gerçek sınırsız akn veriyor taahhütsüz 85 tl ye güzel paket alacağım hız 61 çıkıyor telekomda sözleşmem var iyi firmaya benziyor
    Başvuru da bulundum bakalım eğer vdsl portu verebilirlerse bende geçiş yapacağım
  • Sonuç ne oldu? @Hasanjack2 Ben de aynı cevabı aldım ama daha çok "olurda port boşalırsa elimizde başvuru olsun, müşteri bize gelsin" tarzı boş bir vaad gibi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre.boz -- 1 Aralık 2018; 23:26:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre.boz

Sonuç ne oldu? @Hasanjack2 Ben de aynı cevabı aldım ama daha çok "olurda port boşalırsa elimizde başvuru olsun, müşteri bize gelsin" tarzı boş bir vaad gibi geldi.
    Sonuç fos hocam...TT ye başvurdum 2 hafta olmak üzere VDSL alt yapısını kullanmaktayım 35mbps olarak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.