Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (560. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.889
Cevap
156
Favori
752.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 558559560561562
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erdenyavuz

bu dark mod neden gelmiyor. güncelleme hala yok . watsap bildirimleri saatin orda 2 sn durup kayboluyor . nedir bu saçmalıklar yaa . teli alalı 3 ay oldu .
    bildirim için uygulama verdiler burada onu kullanabilirsin.

betada var dark mode gelir yakında stabile
  • M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    Bildirim uygulaması hangisi hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freddy Krueger

Üst sol köşede kalıcı bildirim ikonu isteyenlere dev hizmet.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=zanini.andrea.notchtest Bu uygulamayı indirin, gerekli izinleri verin, çok kurcalamadan icon size'ı 30-50 arası deneyerek ayarlayın işlem tamamdır

EK : Ben X:20, Y:55, icon size:30 olarak ayarladım kendime. Çentiğin alt sınırını hizasını aşmıyor bu şekilde. Sizde kurcalayıp kendi ayarınızı yapabilirsiniz.

Burda mevcut

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Aldım teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: adigzel

Aldım teşekkürler
    yakın bi zamanda global betaya gelecek özelliklerden birisi. baya geç kaldı ama böyle alternatifi mevcut en azından
    Evet haklısınız. Ben 10 yıl aradan sonra android kullanmayı tercih ettim ve ilk aldığım telefon mi8 yeni yeni öğrenmeye çalışıyorum.

• Bugün WhatsApp ve donanım haber uygulamadan bildirim alamıyorum, WhatsApp ı açınca mesajlar arka arkaya geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSefa23 -- 24 Nisan 2019; 10:31:32 >
  • MSefa23 kullanıcısına yanıt
    Whatsapp için pil tasarruf modu açık olabilir. Ayarlar > Pil & Performans > Uygulamaları Seçin > Whatsapp > Kısıtlama Yok olarak seçin.
    Birde Ayarlar > Uygulamaları Yönet > Whatsapp > Otomatik Başlatmayı açık tutun.
  • Merhaba arkadaşlar mi 8 proda Google camera rootsuz çalışıyormu ve verim alabiliyormusunuz stok kameraya göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bölge olarak hangi bölgeyi önerirsiniz bazı iddialar var şu şu bölgelerde ses daha fazla çıkıyor diye bilgisi olan söylerse sevinirim.

• Eu rom kullanıyorum, son guncellemelerin ardindan arabada bluetooth userinden muzik dinlerken takilmaya basladi. Daha önce boyle bir sorun yoktu.

Bunun çözümü var mı arkadaşlar?

• Mi 8 alacam da var mı güvendiğiniz bir satıcı hb gittigidiyor fark etmex

• ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★
    Arkadaşlar Android sistemi bu sabah aşırı şarj harcadı ben bunu hangi uygulama harcamış nasıl öğrenebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: aidenjinx

Bölge olarak hangi bölgeyi önerirsiniz bazı iddialar var şu şu bölgelerde ses daha fazla çıkıyor diye bilgisi olan söylerse sevinirim.
    Bölge olayı doğru. Geçenlerde Mi8 de süper performans alırken bir anda kulaklık sesi yarı yarıya düştü. Kulaklıkla, type c çevirici falan ile uğraştım çözemedim. Araştırdığımda bölge aylarının etki ettiği yazıyormuş, reklamlar az gelsin diye bölgeyi Hindistandan başka bir ülkeye değiştirdigim aklıma geldi. Bölgeyi tekrar hindistan yaptım ses uçuşa geçti, daha sonraki denememde Birleşmiş krallıkta gayet iyi ses seviyesi var ve reklam derdi daha az.

• arkadaşlar , dünden beri ekranı açarken bazen flaş çakıyor gibi görüntü geliyor, hatta bazen takılıp telefon restart ediyor kendini. Ne önerirsiniz ?
  • mkaydi M kullanıcısına yanıt
    İşe yarıyacak belgeleri yedekleyip, hard reset fabrika ayarlarına dönün. Kullandığınız tema varsa oda yapabilir

• Şubat başında aldığım cihazımı satıyorum. Tertemiz, 10/10 durumda cihaz. KVK garantili, 128gb, siyah renk. Yanında 3 kılıf hediye.
    https://forum.donanimhaber.com/satilik-mi-8-128gb-kvk-garantili-sifir-ayarinda--138041969#138041969
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Şubat başında aldığım cihazımı satıyorum. Tertemiz, 10/10 durumda cihaz. KVK garantili, 128gb, siyah renk. Yanında 3 kılıf hediye.
    https://forum.donanimhaber.com/satilik-mi-8-128gb-kvk-garantili-sifir-ayarinda--138041969#138041969
    Hayırdır hocam

• gokmen32 G kullanıcısına yanıt
    Başka bir cihaza geçeceğim, belki tekrar ios

• T Square kullanıcısına yanıt
    yalnız türkiye için ses ayarları zaten yüksek hindistandan farkı yok reklam gelmesin ses yüksek gelsin yüz kilidi aktif olsun istiyorsanız en ideal azerbaycan
  • 
Sayfa: önceki 558559560561562
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.