Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2024 (14728. sayfa)

5 sn
317.804
Cevap
5.202
Favori
52.624.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1112 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
12. Sırada  bugün en iyi #3
Giriş
  • Almayın, sabredin, bir kere de güç sizde olsun. Almansanız ne olur? Ellerinde birikir. Biriktikçe müşteri kral olur. Bırakın o köpüren kısımlar uçsun gitsin biraz.

Azıcık sabredin ya....

• eteksen kullanıcısına yanıt

Hocam simdi Chery Tepretoglu'na aracımı teslim almaya geldim. Etraf ana baba günü. Satış temsilcileri nefes alamıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt

Başkan alınmaz deme bende senin kafadanım vw ciyim ama tiggo 8 pro avantgarde cidden çok güzel sende beğeniyorsundur boşuna çan çin fan fin fon deme bu araç ve bu donanım ayrı bir dünya olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Equal- -- 24 Mayıs 2024; 17:53:55 >
  • jusper kullanıcısına yanıt

orası öyle hocam onu da kişi kendi değerlendirecek yatırım tecrübesine göre :)

• Siz bir 10-15 yıl güncel kalacak bir kasa mı arıyorsunuz?

• montaj34 kullanıcısına yanıt

Honda diyince varya direk küfredesim geliyor.Pandemide yaptıklarını unutmadık tek isteğim var patronları ve haksız kazanç sağlayan tüm bayii çalışanları inşallah işsiz kalırlar.

• Merhaba yakın zamanda polo-ibiza fiyat teklifi alan oldu mu?

• Bu tiggolara LPG taktıranlar memnun mu? Ne kadar tasarruf sağlıyor
    Candan mühendislik brc takıyor uyumlu olduğunu söyleyerek yaklaşık 45 bin civarına
    Atikerde daha uygun bir sistem vardır kesin

• recak R kullanıcısına yanıt
    İnsanların alım gücü düşük olunca segmentin de en iyisi olunca yapacak bir şey yok konuşuluyor. Gönül isterdi BMW 3 Mercedes C konuşalım o kadar paramız yok hocam 😁

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • omeric kullanıcısına yanıt

Dün vw deydim, kimse yoktu galeride, yarım saatten fazla benimle ilgilendiler, passattan troc taigo hepsini inceledik...

taigo görmek için aşağı garaja indik onlarca araç vardı.

Milleti gaza getirmeyelim. Araba alan yok.

Düşen bıçak tutulmaz... ama herkes gidip geliyor, arabalar Türk insanının merak alanı... futbol ve cep telefonu gibi...

Tekno mağazalara girin iphoneların samsungların önü doludur, kim alıyor? Bakıyor herkes...

Ufak bir azınlık, gerçek ticari ihtiyaç yüzünden alanları tenzih ederim elbette...

• TurkCA T kullanıcısına yanıt
    Kore malı

Yüzü çabuk eskir

Dayanıklılık az

Tasarım geçici

Bugün bir Passat Elegance görünce “vay be daha yeni mi çıktı ?” diyorsun. Kasa 2014 ama tasarım ölümsüz

• ALBAY kullanıcısına yanıt

Ben de o fiyatlarda araç bakıyorum neden 2. El dediniz.

• eteksen kullanıcısına yanıt

Hayırlısı neyse o olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mazi09 -- 24 Mayıs 2024; 19:57:17 >
  • TurkCA T kullanıcısına yanıt

Chery için söyledikleriniz geçerli değil. En azından İstanbul Anadolu yakasında.

• CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt
    hah işte biz de onu diyoruz, sıfır alsan da 2014 model araba kullanıyor oluyorsun

• autindustry A kullanıcısına yanıt

Yeni özellik mi?

• ercan585 E kullanıcısına yanıt

O fiyata şu anda sıfır araç var mı ki? i10, Kia Picanto bile alınmıyor nerdeyse ki onlar alınacak ya da iş görecek araçlar değiller.

• Bu ekonomik gidişatta,

1 milyona günlük 1400tl, aylık 42000tl faiz getirisi varken.

Bu parayı çıkarıp avrupalının yarı fiyata bindiği araçlara vermeye yanaşan insan zor çıkar..

Otomotivciler insanları da küstürdüler pandemi döneminde... insanlar araç değiştirmemeye alıştı.

Çok sık makyaj ve yeni model çıkması da bu işten soğutuyor insanları... aldığın araç ertesi sene makyaj yiyor...

İnsanlar keyfe keder araç değişimine bu kadar büyük ihtiyaç hissetmiyor artık...

O eski tüm parasını koşup galeriye teslim eden hevesli müşteri kitlesi az...

• @goygoy06 Bu arada unuttum sanma. Aks kesen ve airbag açmayan t-roc ile ilgili yorumunu göremedim. Neden aks kesmiş bu araç? Neden hava yastığı açmamış?? Dur ben söyleyim. Sensörlere denk gelmedi demi  

• omeric kullanıcısına yanıt

Chery de pahalı bence, bir arabanın değeri sadece kendisi değil, aynı zamanda sunduklarıdır.

Servis, yedek parça, garanti hizmetleri yetersiz.

Piyasadaki diğer markalara bakınca servis konusunda geride olduğu aşikar.

Peki fiyatı o kadar geride mi şuan? Bence değil...

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.