Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (939. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.696
Cevap
233
Favori
1.240.575
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 937938939940941
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ayrı bir kod düşücek oradan takip edebilirsin.

Track 17 programı öneririm

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

• Kargom 21'inden beri İstanbul'a gelmiş olarak gözükmekte.
  • anladım. ayrı kod düşşünde yeterli. tşkler cevap için

• Merhaba, şöyle bir sorunum var. Aliexpress'den gelen kargo evde olmadığım için sisteme başarısız olarak giriliyor, ve PTT bana haber dahi vermeden kargoyu iki gün sonra Çin'e geri iade ediyor. Ben de satıcıya defalarca iade istediğimi belirtiyorum fakat mesajlarıma bakmiyor.

Dispute açıyorum, kanıtlarla birlikte yerel posta teşkilatı tarafından satıcıya geri iade edildiğini belirtiyorum. Fakat dispute açar açmaz Aliexpress olumsuz yargı belirterek "paket hâlen daha taşıma hâlinde" diyor. Defalarca kez itiraz etmeme rağmen aynı hükmü veriyor. Paket zaten taşıma hâlinde olmalı çünkü iade edildi. Fakat Aliexpress'e derdimi anlatamıyorum. Bu gidişle iade alamayacağım gibi duruyor. Ne yapmam lazım?
    Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheHorse -- 30 Kasım 2020; 13:57:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TheHorse T kullanıcısına yanıt
    Satıcıya ulaştıktan sonra iade alabilirsin
    Merhabalar,
    Sorun olmazsa takip kodunuzu paylaşabilir misiniz ?
    Ali Express'teki takim sistemi bazen yanlış söyleyebiliyor.
  • şuan nerde acaba tarih neden 11. ay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExeCuTioN66 -- 30 Kasım 2020; 14:32:0 >
  • falcon_X1 kullanıcısına yanıt

PTT: RH131334593TR

Aliexpress: PR122352934YP

İkisinde de kargonun döndüğü açık bir şekilde görülüyor, ben satıcıya ulaşıp ulaşmadığını nerden bilebilirim ki? Zaten adam mesajlara bakmıyor bile.

• Haklısınız kargonuz geri iade edilmiş. Satıcıya mesaj atıyorsanız mesaj ulaşmıştır ama ne zaman cevap verir onu bilemem. Ali Express'ten anlaşmazlık açmaya devam edin reddedilse bile. Mutlaka para iadesi alırsınız Ali Express'te hala taşımada gözüktüğü için sistem otomatik red ediyor.

• falcon_X1 kullanıcısına yanıt

Umarım hocam. Ben de iade beklemeden yeni bir tane sipariş verdim, o da yaklaşık 6 gündür İstanbul'da bekliyor gözüküyor. Normal mi bu süre?

Mutlaka iade alırsınız merak etmeyin. Diğer kargonuz için artık gümrüğe sevk edilip çıkması ortalama en az 1 hafta sürecek. Sürekli takip etmeyi unutmayın adresinizde bulamazlarsa 10 günlük bekleme süresi var. Süre dolduktan sonra iade oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheHorse

Umarım hocam. Ben de iade beklemeden yeni bir tane sipariş verdim, o da yaklaşık 6 gündür İstanbul'da bekliyor gözüküyor. Normal mi bu süre?

Saati saatine seninkiyle aynı kargo bilgilerine sahip benim de kargom var :) ayın başında yanwen siparişim 11 günde teslim edilmişti bu böyle kaldı.

• hocam gümrüğe iade edildi ne demek alt tarafu bluettoojh alıcısı ya

[İSTANBUL(AVR) - BAŞAKŞEHİR]Returned from Customs

• tozyet T kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kaçında sipariş vermiştiniz, kaç günde gümrüğe sevk edildi, mahsuru yoksa tkaip bilgilerinin ekran görüntüsü atar mısınız 5 gündür İstanbula bekliyorsa benim paket fikir olur
  • @alikiymaz sizinki ne alemde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tozyet -- 30 Kasım 2020; 22:36:18 >
  • tozyet T kullanıcısına yanıt
    Durum budur Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!
  • https://www.17track.net/tr

Şurdan bakın bi de.

• Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

23 unde yola çıkan ürün 30 kasimda subeye ulaştı
  • Hasan Nazan H kullanıcısına yanıt

Hangi şirket hocam? Singapore değildir sanırım, benimki 20sinden beri uçuyor Singapore ile çünkü Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! 

• YoureGodDamnRight kullanıcısına yanıt
    Ali express standart shipping secenegi seciliydi ama yawnen midir nedir oydu galiba. Tam bilmiyorun
  • 
Sayfa: önceki 937938939940941
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.